Personer med emneord «Felles studentsystem FS»

Navn Telefon E-post Emneord
Aabelvik, Hanne-Guro Winfeldt Seniorrådgiver +47 22845829 +47 45232555 (mob) 45232555 h.g.w.aabelvik@medisin.uio.no Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon, Eksamen
Bellizia, Ida Louise Rudi Rådgiver +47 22858016 +47 99714255 (mob) i.l.r.bellizia@admin.uio.no Felles studentsystem FS, Forskerutdanning, Tableau, Statistikk, Rapportering
Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47 22851437 +47 41378717 (mob) n.j.m.berger@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, TP
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bergseth-Hasle, Lars Senioringeniør +47 22857748 +47 97653377 (mob) lars.bergseth-hasle@admin.uio.no TP, Timeplanlegging, Felles Studentsystem FS
Bjørnhaug, Helge J. Senioringeniør +47 22856299 +47 99495275 (mob) h.j.bjornhaug@admin.uio.no Felles studentsystem FS, Rapportering, Statistikk, Emner
Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Davies, Matthew Seniorkonsulent +47 22856197 +47 91763686 (mob) matthew.davies@admin.uio.no Felles studentsystem FS
Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Fagerbakk, Frode Seniorrådgiver +47 22851591 +47 92207632 (mob) frode.fagerbakk@admin.uio.no Felles studentsystem FS, Statistikk, Tableau, Canvas
Filmberg, Ellen Seniorkonsulent 22854357 ellen.filmberg@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Canvas, Disputas, Eksamen, Opptak, TP
Finseth, Lena Charlotte Seniorrådgiver +47 22854229 +47 92659865 (mob) l.c.finseth@admin.uio.no Studentdata, Felles Studentsystem FS, Regelverk
Grude, Michael Schøyen Overingeniør +47 22844148 +47 92288729 (mob) m.s.grude@admin.uio.no Plagiatkontroll, Fagpersonweb, Timeplanlegging, TP, Felles Studentsystem FS, URKUND
Johansen, Helene Rådgiver +47 22856207 +47 22235083 (mob) helene.johansen@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Erasmus+, Nordplus/Nordlys, Mobilitet, Utveksling, Nettpublisering, Felles studentsystem FS, Tableau
Lassen, Markus Johannes Seniorkonsulent +47 22841102 markusjl@admin.uio.no Opptak, Felles studentsystem FS
Lied, Astrid Seniorrådgiver +47 22 85 76 08 a.c.lied@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS, TP
Løken, Anne Rådgiver +47 22857474 +47 99524769 (mob) anne.loken@hf.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS
Megaard, Pål Erik Senioringeniør +47 22857922 +47 93839308 (mob) p.e.megaard@admin.uio.no Felles Studentsystem FS, TP, Timeplanlegging
Rongve, Bente Seniorkonsulent +47 22858272 +47 97702612 (mob) bente.rongve@admin.uio.no Opptak, Felles studentsystem FS
Sikkeland, Karen Skadsheim Senioringeniør +47 22858248 +47 98812241 (mob) k.s.sikkeland@admin.uio.no Felles studentsystem FS, Tableau, Statistikk, Analyse, Forskerutdanning, Prosjektleder
Stave, Torill Avdelingsleder +47 228 44467 torill.stave@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Digital eksamen, Eksamensplanlegging, TP
Thyness, Mons Studiekonsulent +47-22844960 mons.thyness@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Fronter, Opptak, Syllabus, Studieplaner, Veiledning
Walter, Jörg Overingeniør jorg.walter@admin.uio.no TP, Felles studentsystem FS, Timeplanlegging
Wielgosz, Margrethe Seniorkonsulent +47 22857482 +47 97137393 (mob) margrethe.wielgosz@admin.uio.no Felles studentsystem FS
Øvstetun, Marte Overingeniør +47 22857923 +47 48097118 (mob) marte.ovstetun@admin.uio.no Felles studentsystem FS