Personer med emneord «Fluid Mechanics»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Arnold F Bertelsen Bertelsen, Arnold F Professor Emeritus arnoldb@math.uio.no Fluid Mechanics, Mechanics
Carlson, Andreas Associate Professor +47 22857223 acarlson@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Friedemann, Christopher John chrisjfr@student.matnat.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Bjørn Gjevik Gjevik, Bjørn Professor emeritus bjorng@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av John Grue Grue, John Professor +47 22855839 johng@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Energy
Bilde av Atle Jensen Jensen, Atle Professor +47 22855841 +47 92462282 atlej@math.uio.no Mechanics, Fluid Mechanics, water waves, multiphase flow, PIV, PTV
Bilde av Christopher Lawrence Lawrence, Christopher Doctoral Research Fellow chrislaw@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Surface water waves, Extreme waves, Nonlinear waves
Bilde av Mikael Mortensen Mortensen, Mikael Professor +47 22855866 mikaem@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Computational Fluid Dynamics, Turbulent combustion, Turbulent mixing
Bilde av Hans Pecseli Pecseli, Hans Professor Emeritus +47 22855637 hans.pecseli@fys.uio.no fluid mechanics, marine biology, turbulence, plasma physics, waves, instabilities, space physics
Bilde av Christian Pedersen Pedersen, Christian Doctoral Research Fellow chrpe@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Geir Kleivstul Pedersen Pedersen, Geir Kleivstul Professor +47 22855851 geirkp@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Anna Piterskaya Piterskaya, Anna Doctoral Research Fellow annapit@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Jean Rabault Rabault, Jean Researcher jeanra@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Smith, Lisa Researcher lisa.smith@medisin.uio.no Fluid mechanics, Mechanics
Bilde av Kristian Sveen Sveen, Kristian Associate Professor +47 22857228 jks@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Karsten Trulsen Trulsen, Karsten Professor +47 22855833 +47-41322402 karstent@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Vollestad, Petter Doctoral Research Fellow pettervo@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Experiments
Bilde av Yiyi Whitchelo Whitchelo, Yiyi Doctoral Research Fellow yiyiw@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics