Personer med emneord «Fluid Mechanics»

Navn Telefon E-post Emneord
Carlson, Andreas Professor acarlson@math.uio.no Mechanics, Fluid Mechanics, Biophysics, Soft Matter
Bilde av Hans Pecseli Pecseli, Hans Professor Emeritus +47 22855637 hans.pecseli@fys.uio.no fluid mechanics, marine biology, turbulence, plasma physics, waves, instabilities, space physics
Bilde av Thea Josefine Ellevold Ellevold, Thea Josefine Stipendiat theajel@student.matnat.uio.no Internal waves, Fluid mechanics, EcoPulse
Carlson, Andreas Associate Professor +47 22857223 acarlson@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Christian Pedersen Pedersen, Christian Doctoral Research Fellow chrpe@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Christopher Lawrence Lawrence, Christopher Doctoral Research Fellow chrislaw@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Surface water waves, Extreme waves, Nonlinear waves
Bilde av Anna Piterskaya Piterskaya, Anna Doctoral Research Fellow annapit@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Blandine Fleur Prudence Feneuil Feneuil, Blandine Fleur Prudence Researcher bffeneui@math.uio.no Mechanics, Fluid Mechanics, Rheology, Materials science, Construction Materials, Foams, Emulsions
Smith, Lisa Researcher lisa.smith@medisin.uio.no Fluid mechanics, Mechanics
Bilde av Yiyi Whitchelo Whitchelo, Yiyi Doctoral Research Fellow yiyiw@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Torstein Sæter Sæter, Torstein Doctoral Research Fellow torstsae@math.uio.no Fluid mechanics, Mechanics
Bilde av Mikael Mortensen Mortensen, Mikael Professor +47 22855866 mikaem@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Computational Fluid Dynamics, Turbulent combustion, Turbulent mixing
Bilde av Reyna Guadalupe Ramirez de La Torre Ramirez de La Torre, Reyna Guadalupe Researcher reynar@math.uio.no Fluid Mechanics, Mechanics, Electronics
Bilde av Thea Josefine Ellevold Ellevold, Thea Josefine Doctoral Research Fellow theajel@student.matnat.uio.no Internal waves, Fluid mechanics, EcoPulse
Bilde av John Grue Grue, John Professor +47 22855839 johng@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, Energy
Bilde av Atle Jensen Jensen, Atle Professor +47 22855841 +47 92462282 atlej@math.uio.no Mechanics, Fluid Mechanics, water waves, multiphase flow, PIV, PTV
Bilde av Bjørn Gjevik Gjevik, Bjørn Professor emeritus bjorng@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Geir Kleivstul Pedersen Pedersen, Geir Kleivstul Professor Emeritus +47 22855851 geirkp@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Kristian Sveen Sveen, Kristian Associate Professor +47 22857228 jks@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Arnold F Bertelsen Bertelsen, Arnold F Professor Emeritus arnoldb@math.uio.no Fluid Mechanics, Mechanics
Bilde av Annette Cazaubiel Cazaubiel, Annette Postdoctoral Fellow annetca@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics
Bilde av Karsten Trulsen Trulsen, Karsten Professor +47 22855833 +4741322402 +47-41322402 karstent@math.uio.no Mechanics, Fluid mechanics, nonlinear waves, freak waves