Personer med emneord «Geology»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Tom H. Professor +47 22856647 tom.andersen@geo.uio.no Geology, Mineralogy, Geochemistry, Magmatic petrology
Bilde av Håkon Olav Austrheim Austrheim, Håkon Olav Professor Emeritus Geology, Metamorphic petrology
Bilde av François Renard Renard, François Professor +47 22857740 francois.renard@geo.uio.no Geology, Geophysics, Geochemistry, Remote sensing, Geohazards, Hydrogeology, Geomechanics, Environmental Geology, Materialvitenskap og -teknologi
Bilde av Roy Helge Gabrielsen Gabrielsen, Roy Helge Professor Emeritus +47 22856600 r.h.gabrielsen@geo.uio.no Energy, Geology, Structural geology, Tectonics, Petroleum geology, Basin analysis, CO2 storage
Bilde av Silvia Hess Hess, Silvia Senior Engineer silvia.hess@geo.uio.no Geology, Environmental geology, Micropalaeontology, Stratigraphy, Benthic foraminifera
Bilde av Johnathon Osmond Osmond, Johnathon Doctoral Research Fellow +47 93079265 johnathon.osmond@geo.uio.no Geology, Structural geology, Petroleum geology, CO2 storage
Bilde av Anja Sundal Sundal, Anja Researcher +47 22856652 anja.sundal@geo.uio.no Geology, Geochemistry, CO2 storage
Bilde av Alvar Braathen Braathen, Alvar Professor +47 22856664 alvar.braathen@geo.uio.no Geology, Structural geology, Groundwater, Petroleum geology, CO2 storage
Bilde av Torgeir Bjørge Andersen Andersen, Torgeir Bjørge Professor +47-22856415 +47-22856664 +47-95120453 t.b.andersen@geo.uio.no Tectonics, Structural geology, Geology
Bilde av Jens Sigurd Jahren Jahren, Jens Sigurd Professor +47 22856611 j.s.jahren@geo.uio.no Geology, Sedimentology, Compaction, Diagenesis
Nagy, Jenö Professor emeritus +47 22856648 jeno.nagy@geo.uio.no Geology, Biostratigraphy, Foraminiferal taxonomy, Paleoecology, Sequence stratigraphy
Bilde av Knut Bjørlykke Bjørlykke, Knut Professor emeritus +47-22856648 +47-92250286 knut.bjorlykke@geo.uio.no Geology, Sedimentology, Diagenesis, Petroleum geology, Reservoir geology, Compaction
Bilde av Dag Arild Karlsen Karlsen, Dag Arild Professor +47 22854147 +47 90034342 d.a.karlsen@geo.uio.no Geology, Petroleum geology, Organic geochemistry, Petroleum systems
Bilde av Arild Andresen Andresen, Arild Professor Emeritus +47-22856689 arild.andresen@geo.uio.no Geology, Structural geology, Tectonics
Bilde av Elisabeth Alve Alve, Elisabeth Professor +47 22857333 elisabeth.alve@geo.uio.no Geology, Environmental geology, Micropalaeontology, Stratigraphy, Benthic foraminifera
Bilde av Barrie Dale Dale, Barrie Professor Emeritus +47 22854214 barrie.dale@geo.uio.no Geology, Environmental geology, Micropalaeontology, Palynology, Stratigraphy
Bilde av Henning Dypvik Dypvik, Henning +47 22856659 henning.dypvik@its.uio.no Geology, Impact geology, Sedimentology
Bilde av Fernando Corfu Corfu, Fernando Professor Emeritus fernando.corfu@geo.uio.no Geology, Mineralogy, Geochemistry, Geochronology, Isotop geology
Bilde av Helge Hellevang Hellevang, Helge Professor +47 22857026 helge.hellevang@geo.uio.no Geology, Geochemistry, Gas-fluid-rock interactions, CO2 storage
Bilde av Ivar Midtkandal Midtkandal, Ivar Associate Professor +47 22854011 ivar.midtkandal@geo.uio.no Geology, Sedimentology, Sequence stratigraphy, Tectonics, Planetary geology
Tsikalas, Filippos Adjunct Professor filippos.tsikalas@geo.uio.no Geophysics, Geology
Bilde av Emma Michie Haines Haines, Emma Michie Postdoctoral Fellow e.m.haines@geo.uio.no Geology, Structural geology, CO2 storage, Petroleum geology
Bilde av Anja Røyne Røyne, Anja Senior Lecturer +47 22844175 +4792629319 +47 92629319 anja.royne@fys.uio.no AFM, Condensed matter physics, porous media, Experiments, Geology
Bilde av Muriel Marie Laure Erambert Erambert, Muriel Marie Laure Senior Engineer +47 22856687 m.m.l.erambert@geo.uio.no Geology, Metamorphic petrology, Electron microprobe
Bilde av Thanusha Naidoo Naidoo, Thanusha Senior Engineer thanusha.naidoo@geo.uio.no Geology, Geochemistry, Geochronology, XRD, XRF