Personer med emneord «Inntekt arbeid og velferd»

Navn Telefon E-post Emneord
Asheim, Geir B. Professor +47-22855498 g.b.asheim@econ.uio.no Vekst og utvikling, Ressurser energi og miljø, Adferd informasjon og strategi, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi
Berg, Kristoffer Stipendiat kristoffer.berg@econ.uio.no Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd, Offentlig økonomi
Bhuller, Manudeep Førsteamanuensis +47-22845973 manudeep.bhuller@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Økonomisk politikk
Brekke, Kjell Arne Professor +47-22841169 +4748295384 (mob) 48295384 k.a.brekke@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Adferd informasjon og strategi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd
Christiansen, Vidar Professor emeritus +47 22855121 vidar.christiansen@econ.uio.no Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Hagedorn, Marcus Professor +47-22845576 marcus.hagedorn@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi, Offentlig økonomi, Politisk økonomi, Penger kreditt og finans
Hoel, Michael Professor emeritus +47-22858387 +47-90045402 (mob) m.o.hoel@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd
Holden, Steinar Instituttleder +47-22855156 +4748284416 (mob) +47 48284416 steinar.holden@econ.uio.no Økonomisk politikk, Penger kreditt og finans, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi
Holter, Hans Førsteamanuensis +47-22855108 hans.holter@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd
Holtsmark, Katinka Kristine Postdoktor +47-22844021 k.k.holtsmark@econ.uio.no Vekst og utvikling, Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Keilman, Nico Professor emeritus +47 22855128 nico.keilman at econ.uio.no Demografi, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Kjelsrud, Anders Grøn Postdoktor +47-22855134 a.g.kjelsrud@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Vekst og utvikling, Internasjonal økonomi
Knutsen, Tora Kjærnes Stipendiat t.k.knutsen@econ.uio.no Politisk økonomi, Vekst og utvikling, Inntekt arbeid og velferd
Kovacevic, Sonja Stipendiat sonja.kovacevic@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Vekst og utvikling
Kravdal, Øystein Professor +47-22855158 oystein.kravdal@econ.uio.no Demografi, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Kruse, Herman herman.kruse@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Leuven, Edwin Professor +47-22855139 edwin.leuven@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Økonometri, Økonomisk politikk
Lind, Jo Thori Professor +47-22844027 j.t.lind@econ.uio.no Politisk økonomi, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Ling, Xiaoguang Stipendiat +47-48628252 xiaoguang.ling@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Økonometri
Lund, Diderik Professor Emeritus diderik.lund@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Penger kreditt og finans, Ressurser energi og miljø, Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd
Mehlum, Halvor Professor +47-22855152 halvor.mehlum@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Vekst og utvikling, Internasjonal økonomi, Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd
Moene, Karl Ove Professor +47-22855130 k.o.moene@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Ressurser energi og miljø, Internasjonal økonomi, Inntekt arbeid og velferd
Myhre, Andreas Steinvall Stipendiat +47-22854237 +47-91631981 a.s.myhre@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Økonomisk politikk., Økonometri, Samfunnsøkonomi
Nilssen, Tore Professor +47 22854936 +47 95211211 tore.nilssen@econ.uio.no Næring marked og konkurranse, Politisk økonomi, Samfunnsøkonomi, Adferd informasjon og strategi, Inntekt arbeid og velferd
Nyborg, Karine Professor +47-22857283 karine.nyborg@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Adferd informasjon og strategi, Økonomisk politikk
Ognedal, Tone Førsteamanuensis +47 22855131 tone.ognedal@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Næring marked og konkurranse, Inntekt arbeid og velferd, Politisk økonomi
Piacquadio, Paolo Giovanni Førsteamanuensis +47-22857237 p.g.piacquadio@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Vekst og utvikling, Inntekt arbeid og velferd, Ressurser energi og miljø, Økonomisk politikk, Adferd informasjon og strategi
Rødseth, Asbjørn Professor emeritus +47-22855133 +47-91525892 (mob) asbjorn.rodseth@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Penger kreditt og finans, Samfunnsøkonomi
Semb, Ingrid Stipendiat ingrid.semb@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonometri, Inntekt arbeid og velferd, Økonomisk politikk
Storesletten, Kjetil Professor +47-22844009 kjetil.storesletten@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Vekst og utvikling, Politisk økonomi, Penger kreditt og finans
Torsvik, Gaute Professor +47-22857434 gaute.torsvik@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Politisk økonomi, Inntekt arbeid og velferd
Ulltveit-Moe, Karen Helene Professor +47 22 85 72 40 +47 952 17 050 (mob) k.h.ulltveit-moe[at]econ.uio.no Internasjonal økonomi, Næring marked og konkurranse, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Wang, Yikai Forsker +47-22850224 yikai.wang@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, vekst og utvikling, Politisk økonomi
Wen, Yudi Stipendiat +47-22854520 yudi.wen@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Makroøkonomi, Samfunnsøkonomi, Internasjonal økonomi
Wiborg, Vegard Sjurseike Stipendiat v.s.wiborg@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Spillteori, Adferd informasjon og strategi, Inntekt arbeid og velferd
de Haan, Monique Førsteamanuensis +47 22857644 moniqued@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonometri, Inntekt arbeid og velferd