Personer med emneord «Lokal-IT»

Navn Telefon E-post Emneord
Kristiansen, Bård I permisjon Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Brukerstøtte
Bilde av Terje Fredvik Fredvik, Terje Senioringeniør +47 22856508 +47 99705109 99705109 terje.fredvik@astro.uio.no Programmering, SPICE, Solar Orbiter, IT-støtte til forskning, Mac, Brukerstøtte, Lokal-IT, Hinode, IRIS, Rombaserte observasjoner, Japan, USA, Spania, Frankrike, England, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Bilde av Torben Leifsen Leifsen, Torben Senioringeniør +47 22857523 torben.leifsen@astro.uio.no IT-støtte til forskning, Server- og driftstjenester, Lokal-IT
Bilde av Kjetil Bakke Bakke, Kjetil Senioringeniør +47 22856699 +47 91360385 +47 91360385 kjetil.bakke@geo.uio.no IT-drift, Lokal-IT
Bilde av Terje Kvernes Kvernes, Terje Senioringeniør +47 22855802 +47 22253450 terjekv@math.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Brukerstøtte, AV-tjenester
Karpen, Lucy Senioringeniør +47 98021088 +47 98021088 karpenl@math.uio.no Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Lokal-IT, Server- og driftstjenester
Samuel, Yonathan Avdelingsingeniør +47 22857146 yonathan.samuel@farmasi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Adam Roman Babinski Babinski, Adam Roman Senioringeniør +47 22856565 +47 69881624 a.r.babinski@farmasi.uio.no Lokal-IT, Innkjøp, Brukerstøtte, Brukeradministrering
Bilde av Thomas Hansen Hansen, Thomas Senioringeniør +47 22852747 thoh@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning, MacOS, iOS, Workspace One, Airwatch, Devilry, Munki
Bilde av Kristin Skar Skar, Kristin Senioringeniør +47 22852461 +47 67976865 kritisk@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til undervisning, IT-støtte til forskning
Bilde av Torgeir Lebesbye Lebesbye, Torgeir Senioringeniør +47 22852419 +47 99100419 torgeirl@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til undervisning, IT-støtte til forskning, Devilry
Bilde av Thomas Hansen Hansen, Thomas Senior Engineer +47 22852747 thoh@ifi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning, MacOS, iOS, Workspace One, Airwatch, Devilry, Munki
Bilde av Endre Aalrust Shaw Shaw, Endre Aalrust Senioringeniør +47 22840825 +47 97782680 endreak@ifi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Terje Sørhaug Sørhaug, Terje Avdelingsingeniør +47 22857385 +47 90206978 terje.sorhaug@kjemi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Morten Berntsen Berntsen, Morten Senioringeniør +47 22855557 +47975336100 morten.berntsen@kjemi.uio.no Lokal-IT, IT-støtte til forskning