Personer med emneord «Matematikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Edvard Aksnes Aksnes, Edvard Stipendiat +47 91006810 edvardak@math.uio.no Matematikk, Tropisk geometri, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Vegard Antun Antun, Vegard Postdoktor +47 91553728 91553728 vegarant@math.uio.no Matematikk, Beregningsorientert matematikk
Bilde av Viktor Balch Barth Barth, Viktor Balch Stipendiat +47 98655097 viktorbb@math.uio.no Matematikk
Bilde av Eric Christophe Bedos Bedos, Eric Christophe Professor +47 22854426 +47 41102689 bedos@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Fred Espen Benth Benth, Fred Espen Professor +47 22855892 +47 99262384 fredb@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Energi
Bilde av Inger Christin Borge Borge, Inger Christin Førstelektor +47 22855830 +47 91135364 ingerbo@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri, Matematikkdidaktikk
Bilde av Ole Fredrik Brevig Brevig, Ole Fredrik Postdoktor +47 97963419 obrevig@math.uio.no Matematikk, kompleks analyse, operatorteori, analytisk tallteori
Bilde av Martin Bråtelund Bråtelund, Martin Stipendiat 41292632 41292632 mabraate@math.uio.no Matematikk, Algebraisk geometri, computer vision
Bilde av Elisa Cazzador Cazzador, Elisa Stipendiat elisacaz@math.uio.no Matematikk, Algebarisk geometri, Geometri og Topologi
Bilde av Snorre Harald Christiansen Christiansen, Snorre Harald Professor +47 22857774 +47 93639625 snorrec@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Jan Arthur  Christophersen Christophersen, Jan Arthur Professor Emeritus +47 22855903 christop@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Geir Dahl Dahl, Geir Instituttleder +47 22855835 +47 90640373 geird@math.uio.no Matematikk
Bilde av Kristina Rognlien Dahl Dahl, Kristina Rognlien Førsteamanuensis +47 22854183 +47 99358561 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Giovanni Domenico Di Salvo Di Salvo, Giovanni Domenico Stipendiat +393408499 giovandd@math.uio.no Matematikk, kompleks analyse, algebra
Bilde av Floris Eelke Elzinga Elzinga, Floris Eelke Stipendiat +47 46119462 florise@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper
Bilde av Ulrik Bo Rufus Enstad Enstad, Ulrik Bo Rufus Postdoktor +47 45249099 ubenstad@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Michele Giordano Giordano, Michele Stipendiat +393937079 michelgi@math.uio.no Matematikk, matematisk finans, stokastisk analyse
Bilde av Olof Giselsson Giselsson, Olof Postdoktor olofg@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper
Bilde av Aleksander Grochowicz Grochowicz, Aleksander Stipendiat aleksgro@math.uio.no Matematikk, Energi, Dynamiske Systemer
Bilde av Erik Habbestad Habbestad, Erik Stipendiat +47 98870945 erikhab@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Anders Christian Hansen Hansen, Anders Christian Professor II +47 47273924 anderch@math.uio.no Operatoralgebraer, Matematikk
Hansen, Nikolai Bjørnestøl Fagkonsulent nikolabh@math.uio.no Matematikk, Geometri og Topologi
Bilde av Bjørn Jahren Jahren, Bjørn Professor emeritus 22 85 52 74 bjoernj@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Kenneth Aksel Hvistendahl Karlsen Karlsen, Kenneth Aksel Hvistendahl Professor +47 22855948 +47 93294408 kennethk@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Cecilia Elisabeth Karlsson Karlsson, Cecilia Elisabeth Postdoktor +47 48596027 cecikarl@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi