Personer med emneord «Microbiology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bente Edvardsen Edvardsen, Bente Professor +47-22857038 bente.edvardsen@ibv.uio.no Science and technology, Biodiversity, Marine biodiversity, Life sciences, Biology, Harmful algae, Mikroalgae, Ecology, Microbiology, Oceanography
Bilde av Tor Gjøen Gjøen, Tor Professor +47-22844943 +47-95163161 tor.gjoen@farmasi.uio.no Cell biology, Microbiology, Virus, Biotechnology, Immunology, Vaccine, Antibiotics, Molecular biology, Lipids, Life Science
Bilde av Ida Kristin Hegna Hegna, Ida Kristin Professor Emeritus +47-22844934 95096830 +47-95096830 i.k.hegna@farmasi.uio.no Life Science, AFM, Molecular biology, Microbiology
Bilde av Ewa Jaroszewicz Jaroszewicz, Ewa Head Engineer +47-22844948 ewa.jaroszewicz@farmasi.uio.no Life Science, Microbiology, Molecular biology
Bilde av Anne-Brit Kolstø Kolstø, Anne-Brit Professor Emeritus +47-22856923 a.b.kolsto@farmasi.uio.no Molecular Biology, Life Science, Microbiology
Bilde av Anders Kristian Krabberød Krabberød, Anders Kristian Head Engineer a.k.krabberod@ibv.uio.no Genomics, Transcriptomics, Phylogenetics, Phylogenomics, Developmental biology, Genetics, Evolution, Network, Microbiology, Protists
Bilde av Claus Michael Goul Larsen Larsen, Claus Michael Goul Stipendiat c.m.g.larsen@farmasi.uio.no Antimicrobial resistance, Epidemiology, Biofilms, Microbiology
Bilde av Sunil Mundra Mundra, Sunil Researcher 22854619 92510337 sunilm@ibv.uio.no Fungi, Ecology, Microbiology, forest, High-throughput sequencing
Bilde av Sunil Mundra Mundra, Sunil Researcher 22854619 92510337 sunilm@ibv.uio.no Fungi, Microbiology, High-throughput sequencing, forest
Bilde av Hanne Cecilie Winther-Larsen Winther-Larsen, Hanne Cecilie Professor +47-22857011 h.c.winther-larsen@farmasi.uio.no Microbiology, Life Science, Molecular Biology
Bilde av Ole Andreas Løchen Økstad Økstad, Ole Andreas Løchen Professor +47-22854789 +47-92603952 +47 92603952 aloechen@farmasi.uio.no Microbiology, Life science, Bioinformatics, Molecular biology, Evolution, Biotechnology, Biology, Genomes, DNA sequencing, Biofilm, Food poisoning