Personer med emneord «Minoriteter»

Navn Telefon E-post Emneord
Damsa, Dorina Stipendiat +47 22850134 +47 93971760 (mob) dorina.damsa@jus.uio.no Kjønn, Flyktninger, Minoriteter, Marginalisering, fengselstraff
Hermansen, Are Skeie Førsteamanuensis +47 22844715 +47 48186012 (mob) +47 48186012 a.s.hermansen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Minoriteter
Lundberg, Anna Maria Charlotta Førsteamanuensis +47 22842014 +47 91577418 (mob) a.m.c.lundberg@nchr.uio.no Minoriteter, Kina, Menneskerettigheter, Minoritetsrettigheter
Madsen, Aleksander Postdoktor +47 93807450 (mob) aleksander.madsen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Segregering, Arbeidsmarked, Minoriteter
Moen-Larsen, Natalia Stipendiat +47 22855505 +47 92295308 (mob) natalia.moen-larsen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Diskurs, Minoriteter, Migrasjon, Nasjonalisme, Etnisitet, Russland
Page, Alexander Gamst Forsker a.g.page@arena.uio.no Migrasjon, Minoriteter, Mangfold, integrering, Identitet, Kina, Asia, Etnografi
Sarfi, Eva Andrea Renate Universitetslektor +47 22856796 +47 48143476 (mob) 48143476 e.a.r.sarfi@ilos.uio.no Områdestudier, Baltikum, Sentral-Europa, Balkan, politikk, minoriteter
Stokke, Kristian Professor +47 22855242 +47 97014168 (mob) +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Demokrati, Internasjonal politikk, Komparativ politikk, Makt-identitet-politikk, Minoriteter, Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning
Wessel, Terje Professor +47 22858331 +47 41361233 (mob) terje.wessel@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Sosial ulikhet, Minoriteter