Personer med emneord «NMR»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jakob Stensgaard Diget Diget, Jakob Stensgaard j.s.diget@kjemi.uio.no ROP, solid phase synthesis, LC, PCCS, NMR, AF4, ATRP, Click Chemistry, SAXS, CuAAC, CRP, LS, DLS
Bilde av Eddy Walther Hansen Hansen, Eddy Walther Professor +47-22855692 e.w.hansen@kjemi.uio.no NMR, China, Chemistry
Bilde av Dirk Petersen Petersen, Dirk Senior Engineer +47-22858267 dirk.petersen@kjemi.uio.no Instrument responsible, NMR spectroscopy, NMR, Nuclear Magnetic Resonance
Bilde av Frode Rise Rise, Frode Professor +47 22 85 54 48 (Messages left on this number will regretfully not be answered) frode.rise@kjemi.uio.no Chemistry, Organic chemistry, Nuclear Magnetic Resonance Spectroscopy, NMR, Metabolomics, Structure elucidation by NMR, Antioxidants, Brain metabolism, Cancer
Bilde av Frode Rise Rise, Frode Professor +47 22 85 54 48 (meldinger lagt igjen på dette telefonnummeret vil desverre ikke bli besvart) frode.rise@kjemi.uio.no Kjemi, Kjernemagnetisk resonansspektroskopi, NMR, Strukturoppklaring, Plantemolekyler, Marine molekyler, Metabolomikk, Organisk kjemi
Bilde av Marcella Orwick Rydmark Rydmark, Marcella Orwick Researcher m.o.rydmark@ibv.uio.no Bacteria, NMR, Adhesion, fluorescence microscopy, autotransporter, Liposomer
Bilde av Helle Wangensteen Wangensteen, Helle Førsteamanuensis +47-22856567 helle.wangensteen@farmasi.uio.no Farmakognosi, Farmasi, Naturstoffkjemi, Naturstoffer, NMR, Etnofarmakologi, Strukturoppklaring, Antioksidanter, Polyfenoler, Medisinplanter
Bilde av Helle Wangensteen Wangensteen, Helle Associate Professor +47-22856567 helle.wangensteen@farmasi.uio.no Pharmacognosy, Pharmacy, Natural products, NMR, Ethnopharmacology, Antioxidants, Polyphenols, Global south, India