Personer med emneord «PhD»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Biljana Dragisic Dragisic, Biljana Senior Executive Officer +47 22855882 biljand@math.uio.no Student guidance, Disputation, PhD, Trial lecture, FS, TP, Exchange
Bilde av Stian Engen Engen, Stian Senior Adviser +47 22840262 +47 90086312 stian.engen@mn.uio.no Career development, PhD, PhD life, Postdoc
Bilde av Karoline Fægri Fægri, Karoline Senior Lecturer +47 22855427 karoline.fagri@kjemi.uio.no PhD, Admissions, Programme descriptions, Student guidance, Fronter
Gärtner, Anna Clarissa Higher Executive Officer +47 22844422 a.c.gartner@kjemi.uio.no Student guidance, PhD, Programme descriptions, Admissions
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Adviser +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no ePhorte, Parat, FS, study administration, Inspera, student administration, PhD
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no FS, Eksamen, Forskerutdanning, ePhorte, PhD, Parat, Epay, Studieadministrasjon
Bilde av Anna Virginia Black Mazzarella Mazzarella, Anna Virginia Black Seniorkonsulent +47 22857267 a.v.b.mazzarella@ibv.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, PhD, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Anna Virginia Black Mazzarella Mazzarella, Anna Virginia Black Senior Executive Officer +47 22857267 a.v.b.mazzarella@ibv.uio.no Exchange, PhD, Web publishing, Student guidance
Bilde av Ida Elisabeth Rydning Rydning, Ida Elisabeth Seniorkonsulent +47 22842213 +47 92225659 i.e.rydning@its.uio.no Studentinformasjon, veiledning, Undervisningsplanlegging, PhD, Eksamen
Bilde av Samiran Sen Sen, Samiran Doctoral Research Fellow samiran.sen@kjemi.uio.no Molecular biology, Molecular dynamics, Chemistry, PhD, doctoral, Simulations, bio-molecular systems
Bilde av Mozhdeh Sheibani Harat Sheibani Harat, Mozhdeh Seniorrådgiver +47 22840130 mharat@ifi.uio.no PhD, internasjonalisering
Bilde av Mozhdeh Sheibani Harat Sheibani Harat, Mozhdeh Senior Adviser +47 22840130 mharat@ifi.uio.no PhD, Exchange