Personer med emneord «Sikkerhet»

Navn Telefon E-post Emneord
Almløv, Steffen Are Driftsleder +47 22855007 +47 91381544 (mob) s.a.almlov@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Arshad, Hamed Stipendiat +47 46253418 (mob) hamedar@ifi.uio.no security protocols, access control, authentication, formal methods, sikkerhet, adgangskontroll, formelle metoder, autentisering
Backsæther, Stig-Rune Avdelingsleder +47 22857536 +47 95194063 (mob) s.r.backsather@admin.uio.no Beredskap, Sikkerhet, Vakt og alarm, Ledelse
Bruce, Ingvild +47 907 86 884 ingvild.bruce@jus.uio.no Strafferett og straffeprosess, Politirett, Sikkerhet, Menneskerettigheter
Erdodi, Laszlo Tibor +47 40724331 (mob) laszloe@ifi.uio.no sikkerhet, etisk hacking, exploit
Foshaugen, Marina Hiller Stipendiat +47 22850105 +47 99498369 (mob) m.h.foshaugen@jus.uio.no Policing, Kriminalitetsforebygging, kriminalitetens årsaker, Sikkerhet
Framaas, Jan Tore Driftsleder +47 22855007 +47 40847716 (mob) j.t.framaas@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Gruschka, Nils Førsteamanuensis +47 22840858 +47 92553643 (mob) nilsgrus@ifi.uio.no Sikkerhet, Personvern
Gundhus, Helene Oppen Ingebrigtsen Professor +47 22850119 +47 41523351 h.o.i.gundhus@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi, Sikkerhet
Hamre, Rune Normann Senioringeniør +47 22854116 48222141 r.n.hamre@usit.uio.no Domain Administrator, Maskinlæring, AI, Deep Learning, Server, Security, Sikkerhet, Arkitektur, Forskning, SCCM
Hegerstrøm, Kari Rådgiver +47 22859349 kari.hegerstrom@jus.uio.no Eiendomskoordinator, HMS, Beredskap, Krisehåndtering, Brannvern, Adgangsrettigheter, Eiendomsforvaltning, Sikkerhet, Flytting, Arbeidsmiljø, LAMU, Arrangementer, Tillitsvalgt, Fagforening, Parat, Smittevern, Feriestiftelsen
Holmestrand, Arild Hallèn Driftsleder +47 22859938 a.h.holmestrand@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Ibrahim, Mohammad Younas Driftsleder +47 22855007 +47 91321939 (mob) m.y.ibrahim@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Johnsen, Einar Broch Professor +47 22852509 +47 97089958 (mob) einarj@ifi.uio.no informatikk, programmering og nettverk, logikk, sikkerhet, teoretisk databehandling, kvalitetssikring av programvaresystemer, software engineering, modellering av programvaresystemer, analyse av programvaresystemer, formelle metoder, objekt-orientering, parallelle og distribuerte systemer, Programmeringsspråk
Kaufmann, Mareile Postdoktor +47 40048687 (mob) mareile.kaufmann@jus.uio.no Kriminalitet og avvik, Overvåkning og personvern, Sikkerhet
Larsen, Morten Driftstekniker +47 22855007 +47 91512452 (mob) morten.larsen@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Lomell, Heidi Mork Professor +47 22850139 +47 97039629 (mob) h.m.lomell@jus.uio.no Kriminologi, Kriminalitet og avvik, Kriminalitetsforebygging, Overvåking og personvern, Sikkerhet
Mathiessen, Geir Driftsleder 22135295 95703429 (mob) geir.mathiessen@admin.uio.no Bygningsvern, Teknisk bygningsdrift, Sikkerhet
Møgedal, Oddmund Senioringeniør +47 22840054 +47 97124022 (mob) oddmund.mogedal@usit.uio.no Web, Vortex, Programmering, Sikkerhet, Skripting
Nielsen, Kenneth Sikkerhets- og beredskapsrådgiver +47 22856614 +47 47613434 (mob) +47-47613434 kenneth.nielsen@admin.uio.no Beredskap, Sikkerhet, ROS-analyser
Nøkleberg, Martin Stipendiat martin.nokleberg@jus.uio.no Kriminologi, Sikkerhet
Olsen, Gunnar Driftsleder +47 41630571 (mob) gunnar.olsen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Ramberg, Trond Driftsleder +47 22855007 +47 95194065 (mob) trond.ramberg@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet, Verneombud
Sandvik, Bente Iben Driftstekniker +47 22859913 +47 95970835 (mob) b.i.sandvik@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Simensen, Harry Overingeniør +47 22856244 harry.simensen@admin.uio.no Nøkler, Låser, Vakt og alarm, Sikkerhet
Sjøthun, Steffen Gram Driftsleder +47 22855007 +47 97711156 (mob) s.g.sjothun@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Sommervoll, Åvald Åslaugson Stipendiat +47 47350503 (mob) aavalds@ifi.uio.no Sikkerhet, Machine Learning, cryptography, Cyber Security, Quantum Cryptography, Genetic Algorithm
Sørlie, Trond Trygve Overingeniør +47 90254469 (mob) t.t.sorlie@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Tagirov, Adam Driftsleder +47 40298949 (mob) adam.tagirov@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Tofte, Johan Løberg Seksjonssjef +47 90918382 +47 90918382 (mob) j.l.tofte@admin.uio.no Beredskap, Sikkerhet
Tønnesen, Knut Arne Elgesem Overingeniør +47 22857535 +47 91129027 (mob) k.a.e.tonnesen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Zych, Mateusz Stipendiat mateusdz@ifi.uio.no Security, Cybersecurity, Sikkerhet, Cybersikkerhet, CTI, SOAR