Personer med emneord «Simulations»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mats Carlsson Carlsson, Mats Professor +47-22856536 mats.carlsson@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Observations, Simulations, Computational Astrophysics, Solar Chromosphere, IRIS, Japan, USA, Nordic
Bilde av Unni Fuskeland Fuskeland, Unni Senior Engineer +47-22857006 unnif@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Cosmology, Cosmic Microwave Background (CMB), Space based observations, Simulations, Computational Astrophysics
Bilde av Maren Charlotte Lithun Lithun, Maren Charlotte Head Engineer m.c.lithun@fys.uio.no Mechanics, Prototyping, Simulations, CAD
Bilde av David Fonseca Mota Mota, David Fonseca Professor +47-22857581 d.f.mota@astro.uio.no Astronomy and Astrophysics, Cosmology, High Energy Physics, Modified Gravity Theories, Simulations, Euclid, Computational Astrophysics
Bilde av Sijing Shen Shen, Sijing Associate Professor +47-22856547 sijing.shen@astro.uio.no Galaxy formation, Simulations, Feedback, Radiative processes, Intergalactic Medium, Cosmology, Galaxies
Bilde av Daniel Elias Nóbrega Siverio Siverio, Daniel Elias Nóbrega Postdoctoral Fellow d.e.n.siverio@astro.uio.no Solar Physics, Plasma Physics, Solar Corona, Solar Chromosphere, Computational Astrophysics, Simulations
Bilde av Mikolaj Szydlarski Szydlarski, Mikolaj Researcher +47-22856087 +33 643 494 898 mikolaj.szydlarski@astro.uio.no HPC, Simulations, CMB, Astronomy and Astrophysics, Solar Physics, Applied Mathematics
Bilde av Sven Wedemeyer Wedemeyer, Sven Researcher +47-22856520 sven.wedemeyer@astro.uio.no Extrasolar Planets, Solar Physics, Astronomy and Astrophysics, Atacama Large Millimeter/submillimeter Array (ALMA), Observations, Computational Astrophysics, Stars, Nordic Optical Telescope, Simulations, Solar Chromosphere
Bilde av Fabio Zeiser Zeiser, Fabio Stipendiat +4740319061 fabio.zeiser@fys.uio.no Bayesian, radiation physics, nuclear structure, nuclear physics, fission, Simulations, gamma