Personer med emneord «Spansk»

Navn Telefon E-post Emneord
Cosmes-Cuesta, Julian Universitetslektor +47 22856772 julian.cosmes-cuesta@ilos.uio.no Spansk, Spansk språk, Spansk grammatikk, Spansk som fremmedspråk (Ele), Podcast, Canvas
Gonzalez-Ortega, Nelson Professor +47 22857126 nelson.gonzalez-ortega@ilos.uio.no Spansk, Spanskspråklig litteratur, Pre Hispanic and Colonial Writing, Hispanic American Historiography, Literary representation of nationalism in Hispanic literatures, Representation of Migration in the 21st Century Hispanic Novel, Literary Theory
Izquierdo, Jose Maria Førstebibliotekar +47 22854749 j.m.izquierdo@ub.uio.no Bibliotek, Fleksibel læring, Spansk, Spania, IKT, Litteraturvitenskap, Språkvitenskap
Llosa Sanz, Álvaro Førsteamanuensis +47 22855532 +47 22 85 55 32 a.l.sanz@ilos.uio.no Spansk, Bokhistorie, Spanskspråklig litteratur, Litteratur og medier, Retorikk, Renessanselitteratur, Nettpublisering, Digital humaniora, Media aesthetics
Locane, Jorge Joaquín Førsteamanuensis +47 22840690 j.j.locane@ilos.uio.no Spansk, Spanskspråklig litteratur, Litterær teori, Bokhistorie, Oversettelse, Kina, Avkolonial teori, Kalde krigsstudier, Sammenlignende litteratur, Poesi, Transnasjonale intellektuelle nettverk, Globalt sør, Globalisering, Glotopolitikk, Verdenslitteratur
Rufino, Maximino Jesus Ruiz Dosent +47 22844714 m.j.r.rufino@ilos.uio.no Spansk, Spansk språk, Spansk grammatikk, Spansk som fremmedspråk (ELE)
Vestli, Adrienne Førstekonsulent +47 22856933 adrienne.vestli@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Spansk, Italiensk, Portugisisk, EUS