Personer med emneord «Web editor»

Navn Telefon E-post Emneord
Atubo, Brenda Apili Senior Executive Officer +47 22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administration, Examination, Course Scheduling, Student and Academic Administration, Admissions, Research-based education, Student advisor, Studies, FS, TP, Purchasing, Web editor, Web publishing
Bilde av Eli Berge Berge, Eli Senior Adviser +47 22852497 elibe@ifi.uio.no Web editor, Communication, Recruitment, Research communication
Bilde av Åslaug Brynildsen Brynildsen, Åslaug Adviser +47 22845592 +47 98661799 +47-98661799 aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Communication, Web editor, Research communication, Press contact, Social media, Photo, Video
Bilde av Martina D`Angelo D`Angelo, Martina Adviser +47 22854104 +47 41265439 martina.dangelo@astro.uio.no Communication, Web editor, Astronomy and Astrophysics, Titan, Institute of Theoretical Astrophysics, AtLAST
Bilde av Elisabeth Giil Giil, Elisabeth On leave Web editor
Bilde av Ida Marie Bjørknes Gaarder Gaarder, Ida Marie Bjørknes Web Editor +47 22 85 86 41 +47 952 12 402 i.m.b.gaarder@mn.uio.no Communication, Web publishing, Web editor, social media
Bilde av Torstein Helleve Helleve, Torstein Adviser +47 22856819 +47-41107439 torstein.helleve@farmasi.uio.no Communication, Web publishing, Web editor
Bilde av Mette Johnsrud Johnsrud, Mette Adviser +47 22842203 mette.johnsrud@its.uio.no Communcation, Web editor, Webpublishing, Strategy, Press contact
Bilde av Hilde Lynnebakken Lynnebakken, Hilde Information officer + 47 22 85 64 26 + 47 48 20 52 20 hildelyn@fys.uio.no Communication, Research communication, Web editor, social media
Bilde av Elina Melteig Melteig, Elina Adviser +47 22844304 90561361 elina.melteig@mn.uio.no Media, Press contact, Web editor, Social media, SMN, Communication
Bilde av Eyrun Thune Thune, Eyrun Adviser +47 97430011 eyrun.thune@astro.uio.no Web editor, Communication, Internal communication, Press contact, Web publishing, Organizational Communication, Strategic Communication
Bilde av Gunn Kristin Tjoflot Tjoflot, Gunn Kristin Senior Adviser +47 22856662 g.k.tjoflot@geo.uio.no Communcation, Web editor, Webpublishing, Web