Personer med emneord «digitale læringsomgivelser»

Navn Telefon E-post Emneord
Amundrud, Anja Stipendiat +47 22840720 anja.amundrud@iped.uio.no Pedagogikk, Digitale læringsomgivelser, Dialog i klasserommet
Bjerknes, Audun Seniorrådgiver og regissør 92205729 92205729 (mob) +4792205729 audun.bjerknes@link.uio.no Regi, Foto, Film/videoproduksjon, Dokumentarfilm, Pedagogikk, Læringsteknologi, Digitale medier, MOOC, digitale læringsomgivelser
Damsa, Crina Førsteamanuensis +47 22840725 crina.damsa@iped.uio.no Digitale læringsomgivelser, Student-sentrert læring, Pedagogikk, Høyere utdanning
Frøytlog, Jo Inge Johansen j.i.j.froytlog@iped.uio.no Kvantitativ metodologi, Pedagogikk, Dialog i klasserommet, Digitale læringsomgivelser, Kvalitativ metodologi
Jønnum, Siri Rådgiver +47 22840717 +47 92611015 (mob) siri.jonnum@link.uio.no Rådgivning, prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, læringsmiljø, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Kaliisa, Rogers Stipendiat +47 22845318 rogers.kaliisa@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Digitale læringsomgivelser
Latini, Natalia Stipendiat +47 22857033 natalia.latini@iped.uio.no Pedagogikk, Leseforståelse og tekstbasert læring, Digitale læringsomgivelser
Lomell, Lars Seksjonssjef +47 22840703 +4792290101 (mob) 92290101 lars.lomell@link.uio.no ledelse, strategi, økonomistyring, prosjektstøtte, personal, forskningsformidling, kunnskapskanalen, digitale læringsomgivelser, audio-visuell formidling, undervisning, organisasjonsutvikling, læringsmiljø.
Lund, Andreas Professor +47 22855068 +4791304004 (mob) andreas.lund@ils.uio.no Lærerutdanning, Læring og IKT, Engelskdidaktikk, Design, Vurdering, digitale læringsomgivelser, Interaksjon, Klasseromsforskning, Lærerrollen, Undervisning
Omland, Maren Stipendiat +47 22840714 maren.omland@iped.uio.no Pedagogikk, Dialog i klasserommet, Digitale læringsomgivelser, Norskdidaktikk
Oswald, Emily C Stipendiat +47- 22840732 e.c.oswald@iped.uio.no Pedagogikk, Museum, Digitale læringsomgivelser, Digitalt kulturvern
Pettersen, Kenneth Stipendiat +47 22859119 kenneth.pettersen@iped.uio.no Pedagogikk, Lek, Digitale læringsomgivelser, Barnehagebarn
Østerud, Svein Professor emeritus +47-22840785 svein.osterud@iped.uio.no Digitale læringsomgivelser, Pedagogikk, Literacy, Læreplan