Personer med emneord «politisk kultur»

Navn Telefon E-post Emneord
Batmanghelichi, Kristin Soraya Førsteamanuensis +47-22844836 +4722844836 k.s.batmanghelichi@ikos.uio.no Midtøsten, Politisk kultur, Islam, Kjønn og religion, Iran
Flikke, Geir Professor +47-22845948 99357278 geir.flikke@ilos.uio.no Russisk, Russland, Områdestudier, Sosiale bevegelser, Post-kommunisme, Historie, Politisk kultur, Politisk historie
Naderer, Max Stipendiat max.naderer@iakh.uio.no Historie, Middelalder, Skandinavia, Kulturhistorie, Politisk kultur, Norge
Nordby, Ole-Albert Rønning Stipendiat +4741047025 o.a.r.nordby@iakh.uio.no Historie, Middelalder, Kulturhistorie, Mentalitetshistorie, Politisk kultur, Rettshistorie, Skandinavia
Nysether, Hilde Andrea Stipendiat +47-22857767 94988015 h.a.nysether@iakh.uio.no historie, middelalder, Norge, Island, Skandinavia, politisk kultur
Ruud, Arild Engelsen Professor +47-22856712 99533823 (mob) 99533823 a.e.ruud@ikos.uio.no Sør-Asia, India, Politisk kultur, Bangladesh
Samuelsen, Guro Warhuus Førstelektor +47-22857262 41104558 (mob) 41104558 g.w.samuelsen@ikos.uio.no Sør-Asia, Politisk kultur, Kaste, Hindi, Religion og politikk, India
Sigurdsson, Jon Vidar Professor +47-22841955 +4797149914 (mob) +47 97149914 j.v.sigurdsson@iakh.uio.no Island, Norge, Skandinavia, Historie, Middelalder, Vikingtid, Kristendom, Norrøn religion, Kirkehistorie, Kulturhistorie, Vikinger, Politisk kultur, Sosialhistorie, Religion og politikk
Åman, Sonja Irene Stipendiat +47-22854684 s.i.aman@ikos.uio.no miljøhumaniora, Naturen og det naturlige, Natur og miljø, Politisk kultur