Personer med emneord «veiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Aamodt, Josephine Jeanette Mikaela Spesialbibliotekar 22119497 j.j.m.aamodt@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Veiledning
Aaseth, Gøril Rådgiver +47-22841138 goril.aaseth@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning
Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47-22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Fjernlån, Arkeologisk bibliotek
Bjerkreim, Kristina Stensholt Førstekonsulent k.s.bjerkreim@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning
Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47-22844053 h.a.borge@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Brataas, Gøril Stipendiat +4795186788 (mob) goril.brataas@ils.uio.no Norskdidaktikk, Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Veiledning, Fagdidaktikk, Undervisning, Klasseromsforskning, Praksis
Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Brown, Christopher Martin Seniorrådgiver +47-22854192 +47-97015910 (mob) c.m.brown@admin.uio.no Regelverk, Avstemming, Veiledning, Lønn, Nettpublisering, Kontroll- og avstemmingsgruppen
Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47-22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47-22844212 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Kurs, EndNote
Colbjørnsen, Øyvind Seniorkonsulent +47-22855178 oyvind.colbjornsen@stv.uio.no Internasjonale studier, Veiledning, Opptak master, Fritt ord, Ephorus, Urkund, Eksamen master, Godkjenning, Tilrettelegging
Dahl, Anne Kristin Universitetslektor +47-22844597 +47-22844597 (mob) a.k.dahl@ils.uio.no veiledning av nye lærere, norsk fagdidaktikk, gode lærerpraksiser, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, ungdomstrinn i utvikling, veiledning- og mentorutdanning, veiledning, vurdering
Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47-22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Eidsgård, Nirmala Rådgiver +47-22857358 nirmala.eidsgard@admin.uio.no Mottak av studenter, Veiledning, Infosenter
Elgsaas, Sigrid Bøe Rådgiver +47-22844350 s.b.elgsaas@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning
Elstad, Tone Rådgiver +47-22844758 tone.elstad@admin.uio.no Internasjonalisering, Forskermobilitet, Euraxess, Veiledning, Opplæring
Flaatten, Hilde I Spesialbibliotekar +47-23074422 h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Veiledning, Fjernlån
Flaten, Lars André Spesialbibliotekar +47-22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Fjernlån
Førland, Sigrid Seniorkonsulent +47-22858169 sigrid.forland@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Granum, Helle Pedersen Seniorrådgiver +47-22858937 h.p.granum@stk.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonale studier, Eksamen, Fronter, Veiledning
Gustavsen, Vibeke Oseth Bibliotekar +47-22845887 vibekeog@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Undervisning, Veiledning, Tilvekst
Halvorsen, Anne Britt Arkivansvarlig - Rådgiver 22 85 98 04 a.b.halvorsen@khm.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Kurs
Halvorsen, Gro Seniorkonsulent +47-22850094 gro.halvorsen@jus.uio.no Daglig drift SERI, Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Arrangementer, Økonomistyring, Administrasjon, Veiledning
Hamre, Inger M. Hovedbibliotekar +47-22859352 +47-92422204 (mob) i.m.hamre@jus.uio.no Bibliotek, Kurs, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Hatzianastasiou, Mariana Larsen Seniorkonsulent +47-22857435 m.l.hatzianastasiou@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning
Haugom, Monica Lund Rådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Haynes, Helene Victoria Seniorkonsulent +47-22857796 41542423 h.v.haynes@mn.uio.no programseminar, ForVei, trivsel, studieteknikk, stressmestring, motivasjon, studentoppfølging, veiledning, læringsmiljø, mestring, psykisk helse, sosialt og akademisk integrert, studenter i høyere utdanning
Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning, Sophus Bugge
Holmen, Karin Spesialbibliotekar +47-22856723 karin.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47-22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Hougaard, Berit Sonja Hovedbibliotekar +47-22855102 b.s.hougaard@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Litteratursøk, E-bøker
Isachsen, Marie Susanna Spesialbibliotekar +47-23027081 m.s.isachsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Litteratursøk
Jacobsen, Janne Hovedbibliotekar - HumSam-biblioteket 22 85 99 82 janne.jacobsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, innkjøp
Janzsó, Sandra Rådgiver +47 22 84 47 39 sandra.janzso@hf.uio.no studieadministrasjon, studiestart, veiledning, studieveiledning, kompetansesamtale, studier, læringsmiljø, semesterstart, fadderordning, canvas, infosenter, lms, karriereveiledning
Kardar, Venus Nina Førstekonsulent +47-22850418 v.n.kardar@media.uio.no Studieadministrasjon, Veiledning, Eksamen
Kosberg, Kristin Spesialbibliotekar +47-22858019 +47-91153912 kristin.kosberg@ibsen.uio.no Bibliotek, Ibsen, Det virtuelle Ibsen-senteret, Digital humaniora, Den internasjonale Ibsen-bibliografien, Veiledning, Undervisning, Litteratursøk
Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47-22850156 +47-91827429 (mob) v.l.lagem@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Litteratursøk, Lån, Purringer, Veiledning
Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47-22844738 ragnahl@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Veiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Opptak, Disputas, Tilrettelegging
Lejonberg, Eli Førsteamanuensis +47-22858250 eli.lejonberg@ils.uio.no Veiledning og mentoring (VEIL), Veiledning, Profesjonslæring, Profesjonsutdanning, Profesjonskunnskap, Partnerskap, Undervisning, Skoleutvikling, Mentoring
Lund, Mariann Spesialbibliotekar +47-91244108 mariann.lund@ub.uio.no Littteratursøk, Bibliotek, Veiledning, Tidsskrifter, EndNote
Løchsen, Kirsti Avdelingsleder +47-22852191 kirsti.lochsen@ub.uio.no Bibliotek, Administrativ ledelse, Alma, Regnskap, Veiledning
Neghabat, Nazanin Sadat Sekretær nazaninn@student.ilos.uio.no Bibliotek, Veiledning, Tilvekst, Akkvisisjon, Lån, Litteratursøk
Nettum, Erland Seniorrådgiver +47-22844229 erland.nettum@admin.uio.no Mobilitet, Veiledning, Opplæring, Internasjonalisering, Oppholdstillatelse
Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47-22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Nguyen, Thao Elizabeth Rådgiver +47-22855551 t.e.nguyen@admin.uio.no Veiledning, Tilrettelegging, Kompetanseutvikling, Mentorordningen
Nilsen, Elin Kristine Seniorkonsulent +47-22855592 elinn@stv.uio.no Bachelorprogrammet og årsenheten i statsvitenskap, Eksamen bachelor, Pensum bachelor, veiledning
Næss, Turid Spesialbibliotekar +47-22857554 turid.nass@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning
Olafsen, Nikolai Alexander Eikenes Seniorkonsulent +47-22857020 n.a.e.olafsen@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning
Olsson, Britt Hilde Hovedbibliotekar +47-22856701 b.h.olsson@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning
Rydning, Ida Elisabeth Seniorkonsulent +47-22842213 +47 92225659 i.e.rydning@its.uio.no Studentinformasjon, veiledning, Undervisningsplanlegging, PhD, Eksamen
Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47-22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Katalogisering, Veiledning, Nederlandsk
Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47-22852192 45243100 (mob) +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Nettpublisering, Litteratursøk, Lån, Veiledning, Reference Manager
Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47-22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering
Storchi, Elisa Hovedbibliotekar +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Bibliotek, Klassifikasjon, Katalogisering, Slavisk, Baltisk, EndNote, Veiledning
Straume, Ingerid Førstebibliotekar +47-22844269 ingerid.straume@ub.uio.no Bibliotek, Akademisk skriving, Veiledning, Pedagogikk, Bærekraftig utvikling, Tverrfaglighet, Pedagogisk filosofi
Sæbø, Anne Førstebibliotekar +47-22844025 anne.sabo@ub.uio.no Bibliotek, Nordisk litteratur, Nordisk språk, Medievitenskap, Veiledning, Undervisning, Litteratursøk
Thyness, Mons Studiekonsulent +47-22844960 mons.thyness@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Fronter, Opptak, Syllabus, Studieplaner, Veiledning
Trandheim, Åse T. Avdelingsleder +47 22 85 63 65 a.t.trandheim@hf.uio.no Arkiv, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Tårland, Maria Seniorkonsulent +47-22850418 maria.tarland@media.uio.no Studieadministrasjon, Veiledning, Internasjonalisering, Tilrettelegging, Opptak, PhD, Forskerutdanning
Villanger, Ilan Dehli Seniorrådgiver +47-22855545 +47-97579295 (mob) 97579295 i.d.villanger@mn.uio.no Veiledning, mestring, trivsel, InterAct, Læringsmiljø, ForVei, glede, motivasjon, studieteknikk, programseminar, gruppefasilitator, foredragsholder, studentrekruttering, rekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, studentoppfølging.
Werner, Tarjei Fiskergård Spesialbibliotekar +47-23074479 t.f.werner@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Endnote
Westgaard, Linda Therese Sørensen Rådgiver +47-22856304 +47-45262038 (mob) l.t.s.westgaard@mn.uio.no ForVei, InterAct, veiledning, studentoppfølging, motivasjon, trivsel, mestring, læringsmiljø, Gruppelærerseminar, programseminar, samtaleteknikk, stressmestring, kurs, studieteknikk, organisasjonskultur, organisasjonsutvikling, foredragsholder, seminarkoordinator, kollegaveiledning, gruppefasilitator
Wik, Klaus Overingeniør +47-22858268 +47-91591039 (mob) klaus.wik@hf.uio.no Brukeradministrasjon, Arkitektur, IT‐tjenester, Brukerstøtte, Utvikling, Internett, Veiledning
Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar 22 85 47 88 +47 99 49 85 54 (mob) rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Katalogisering, Klassifisering, Litteratursøk, Undervisning, Veiledning, Sophus Bugge
Wittek, Anne Line Professor +47-22858515 a.l.wittek@iped.uio.no Pedagogikk, Høyere utdanning, Profesjonsutdanning, Veiledning, Sosiokulturell teori, Skrivepedagogikk, Lærerutdanning
Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47-22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Alma, Akkvisisjon, Tilvekst
Østby, Ingvild Spesialbibliotekar +47-22857160 ingvild.ostby@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Lån
Østbye, Sigrid Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22859879 s.e.ostbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Fjernlån