Ansatte - Seksjon for biokjemi og molekylærbiologi

Listen inneholder 50 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aarnes, Halvor halvor.aarnes@mn.uio.no Plantefysiologi, Planteøkofysiologi, Stressfysiologi hos planter, Planteanatomi
Bengtsen, Mads Forsker +47 22859085 mads.bengtsen@ibv.uio.no
Chymkowitch, Pierre Førsteamanuensis pierre.chymkowitch@ibv.uio.no
Ciosk, Rafal Professor +47 22859070 rafal.ciosk@ibv.uio.no
Davydova, Erna Forsker +47 22859065 erna.davydova@ibv.uio.no
Deng, Ke Avdelingsingeniør kede@student.matnat.uio.no
Djengiz, Aylin Student aylince@ulrik.uio.no
Engelfriet, Melanie Lianne Stipendiat m.l.engelfriet@ibv.uio.no
Enserink, Jorrit Martijn Professor II j.m.enserink@ibv.uio.no
Eskild, Winnie +47 97696883 winnie.eskild@ibv.uio.no lysosomal proteins, liver fibrosis, transgenic mice, biochemistry
Falck, Martin +4741187406 (mob) martin.falck@ibv.uio.no
Falnes, Pål Professor +47 22854840 pal.falnes@ibv.uio.no Livsvitenskap - life science
Frick, Rahel Stipendiat
Gabrielsen, Odd Stokke Professor +47 22857346 +47 41560130 (mob) o.s.gabrielsen@mn.uio.no Livsvitenskap - life science
Ghasemi, Fatemeh Stipendiat fatemehg@student.matnat.uio.no
Guo, Yanwu Overingeniør +47 96884132 (mob) yanwu.guo@ibv.uio.no
Hammerstad, Marta Postdoktor +47 22859030 +47 41143942 (mob) marta.hammerstad@ibv.uio.no biokjemi, strukturbiologi
Hasanzadehmoghadam, Fatemeh Student fatemeh@student.matnat.uio.no
Herrera Gonzalez-Molina, Maria del Carmen Forsker m.d.c.h.gonzalez-molina@ibv.uio.no
Hersleth, Hans-Petter Førstelektor +47 22854631 +47 41333126 (mob) h.p.hersleth@ibv.uio.no strukturbiologi, proteinstruktur, biokjemi, enzymologi, proteinkrystallografi, spektroskopi, diffraksjon, Livsvitenskap, synkrotron
Jin, Yang Forsker yangj@ulrik.uio.no
Johannsen, Christina Stipendiat +47 93988903 (mob) christina.johannsen@ibv.uio.no
Kleven, Tina Stipendiat tina.kleven@ibv.uio.no
Kristensen, Tom tomk@ulrik.uio.no Biokjemi, Molekylærbiologi, Mikrobiologi, Genteknologi
Kristiansen, Per Eugen Senioringeniør +47 22856609 p.e.kristiansen@ibv.uio.no