Ansatte - Senter for biogeokjemi i Antropocen

Listen inneholder 6 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Berezovski, Aleksandr Stipendiat +3725039420 aleksandr.berezovski@mn.uio.no
Delsett, Lene Liebe Seniorrådgiver +47 22851661 +4790134531 (mob) l.l.delsett@mn.uio.no
Hessen, Dag Olav Professor +47 22854553 +4795037899 (mob) 95037899 d.o.hessen@mn.uio.no Klima, Evolusjon, Økologi, Genomstørrelse, Økologisk støkiometri, Pelagiske næringsnett
Nadeau, Christina Stipendiat christina.nadeau@mn.uio.no
Narayanappa, Devaraju Postdoktor +47 22855823 devaraju.narayanappa@mn.uio.no
de Wit, Heleen Førsteamanuensis h.de.wit@mn.uio.no