English version of this page

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultets administrasjon (FAKSEKR)

Postadresse Postboks 1032 Blindern, 0315 Oslo
Besøksadresse Sem Sælands vei 24
Fysikkbygningen
0371 Oslo
Telefon +47 22856344
Stedkode 150010

Ansatte

Navn Telefon E-post Emneord
Bråtelund, Martin Student mabraate@math.uio.no
Davanger, Oda Karoline Storbråten Universitetslektor o.k.s.davanger@mn.uio.no
Drozdzowicz, Anna Daria Universitetslektor a.d.drozdzowicz@ifikk.uio.no
Dugstad, Eva Karin Sandanger Seniorrådgiver e.k.s.dugstad@mn.uio.no
Døhl, Jo Fakultetsdirektør +47 90833584 jo.dohl@mn.uio.no
Jamtveit, Bjørn Prodekan for forskning +47 22856612 907 30 358 (mob) bjorn.jamtveit@geo.uio.no
Mørken , Knut Martin Visedekan utdanning, professor +47 22855025 916 93 859 (mob) knutm@math.uio.no Splines, B-splines, beregninger, numerisk analyse, wavelets
Nygard, Jarle Seniorrådgiver +47 22856290 +47 99169357 (mob) +47 99169357 jarle.nygard@mn.uio.no
Schultz, Henrik Seniorrådgiver +47 22854275 henrik.schultz@mn.uio.no
Stenseth, Nils Chr. Professor +47-22854584 n.c.stenseth@mn.uio.no Livsvitenskap - life science