English

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultets administrasjon (FAKSEKR)

Postadresse Postboks 1032 Blindern, 0315 OSLO
Besøksadresse Sem Sælands vei 24
Fysikkbygningen
0371 OSLO
Telefon +47-22856344
Stedkode 150010

Ansatte

Navn Telefon E-post Emneord
Aaslund, Sandra Bronn Konsulent sandrbaa@student.uv.uio.no
Andersen, Hilde Kristin Vitenskapelig assistent hildekan@student.uv.uio.no
Anderssen, Mona Vitenskapelig assistent mona.anderssen@fys.uio.no
Asprusten, Markus Vitenskapelig assistent markus.asprusten@fys.uio.no
Bergland, Astrid Vitenskapelig assistent astb@student.matnat.uio.no
Bilden, Sindre Rannem Vitenskapelig assistent sindrerb@student.matnat.uio.no
Bjerke, Marianne Undvp u/gdkj.ped.utd marianne.bjerke@fys.uio.no
Borgos, Kari Kristine Almåsvold Vitenskapelig assistent kkborgos@student.matnat.uio.no
Børresen, Charlotte Vitenskapelig assistent charbo@student.uv.uio.no
Døhl, Jo Fakultetsdirektør +47-22855601 +4790833584 (mob) +47 90833584 jo.dohl@kjemi.uio.no
Eikenes, Åsmund Husabø Førstelektor +47 48 03 42 23 a.h.eikenes@mn.uio.no formidling, kommunikasjon, akademisk skriving, skrivekurs, populærvitenskap
Eldøy, Reinert Sæbø Vitenskapelig assistent r.s.eldoy@fys.uio.no
Frette, Sakarias Vitenskapelig assistent sgfrette@student.matnat.uio.no
Gjelsvik, Astrid Bragstad Vitenskapelig assistent astridbg@student.ifikk.uio.no
Havgar, Marius Undvp u/gdkj.ped.utd marius.havgar@fys.uio.no
Hebnes, Oliver Lerstøl Vitenskapelig assistent o.l.hebnes@fys.uio.no
Holm, Marius Vitenskapelig assistent marius.holm@fys.uio.no
Hustoft, Ingrid Mee Vitenskapelig assistent ingrihus@student.uv.uio.no
Ismail, Mohamed Vitenskapelig assistent mohamed.ismail@fys.uio.no
Johansen, Hege Westvold Vitenskapelig assistent h.w.johansen@kjemi.uio.no
Kjelseth, Ingrid Marie Vitenskapelig assistent i.m.kjelseth@astro.uio.no
Kolstad, Jenny Vitenskapelig assistent jennykol@student.uv.uio.no
Kristensen, Oda Johanne Vitenskapelig assistent odajk@math.uio.no
Kristensen, Solveig Professor +47-22854218 solveig.kristensen@mn.uio.no
Magnusson, Steinn Vitenskapelig assistent steinn.magnusson@fys.uio.no
Martinussen, Brede Vitenskapelig assistent bredema@student.uv.uio.no
Mazrekaj, Agon Vitenskapelig assistent agonm@student.uv.uio.no
Meo, Johannes Vincent Undvp u/gdkj.ped.utd johannvm@student.matnat.uio.no
Millerjord, Simon Aas Vitenskapelig assistent s.a.millerjord@fys.uio.no
Mørken, Knut Martin Professor +47-22855025 +47-91693859 (mob) knutm@math.uio.no
Naalsund, Julie Vitenskapelig assistent julienaa@student.matnat.uio.no
Nedkvitne, Ingeborg Vitenskapelig assistent ingebned@student.matnat.uio.no
Nguyen, Anh-Nguyet Lise Vitenskapelig assistent a.n.l.nguyen@fys.uio.no
Nygard, Jarle Seniorrådgiver +47-22856290 +47-99169357 (mob) +47 99169357 jarle.nygard@mn.uio.no
Olsen, Ester Kristine Vitenskapelig assistent esterko@student.uv.uio.no
Persson, Helén Førstekonsulent helen.persson@fys.uio.no
Randen, Gro Seniorkonsulent +47-22856566 gro.randen@mn.uio.no
Ravndal, Mikael Konsulent mikael.ravndal@fys.uio.no
Røsvik, Mari Mathillas Vitenskapelig assistent m.m.rosvik@kjemi.uio.no
Sahili, Aram Undvp u/gdkj.ped.utd aram.sahili@fys.uio.no
Santhirakumar, Tharmira Vitenskapelig assistent tharmirs@student.matnat.uio.no
Skarholt, Kristin Kveim Vitenskapelig assistent kristksk@student.matnat.uio.no
Skretting, Jens Theodor Vitenskapelig assistent j.t.skretting@studmed.uio.no
Stenseth, Nils Christian Professor +47-22854584 n.c.stenseth@mn.uio.no
Stålen, Marianne Vitenskapelig assistent mariabst@student.matnat.uio.no
Sørensen, Silje Holm Vitenskapelig assistent s.h.sorensen@kjemi.uio.no
Tartanoglu, Can Hicabi Vitenskapelig assistent canht@student.ibv.uio.no
Thiagalingam, Arathy Vitenskapelig assistent arathyt@student.imv.uio.no
Trosten, Issat-Erke Vitenskapelig assistent issatert@student.uv.uio.no
Veddegjerde, Ada Mathea S Vitenskapelig assistent amveddeg@student.matnat.uio.no
Verhoeven, Espen Førdestrøm Vitenskapelig assistent e.f.verhoeven@kjemi.uio.no
Vikenes, Vetle Amundsen Vitenskapelig assistent vetleav@student.matnat.uio.no
Årnes, Silje Kathrine Vitenskapelig assistent siljkaar@student.matnat.uio.no