English

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultets administrasjon (FAKSEKR)

Postadresse Postboks 1032 Blindern, 0315 OSLO
Besøksadresse Sem Sælands vei 24
Fysikkbygningen
0371 OSLO
Telefon +47 22856344
Stedkode 150010

Ansatte

Navn Telefon E-post Emneord
Aaslund, Sandra Bronn Førstekonsulent sandrbaa@student.uv.uio.no
Andersen, Hilde Kristin Vitenskapelig assistent hildekan@student.uv.uio.no
Andersen, Katarina Nadia Vitenskapelig assistent katarian@student.geo.uio.no
Bentdal, Silje Marie Vitenskapelig assistent siljeben@student.matnat.uio.no
Bjørøen, Marianne Vitenskapelig assistent marianne.bjoroen@fys.uio.no
Borgos, Kari Kristine Almåsvold Vitenskapelig assistent k.k.a.borgos@kjemi.uio.no
Børresen, Charlotte Vitenskapelig assistent charbo@student.uv.uio.no
Danielsen, Veronica Konsulent veronica.danielsen@fys.uio.no
Døhl, Jo Fakultetsdirektør +4790833584 (mob) +47 90833584 jo.dohl@mn.uio.no
Fritz, Noémie Vitenskapelig assistent noemie.fritz@fys.uio.no
Frivik, Mia Synnøve Vitenskapelig assistent m.s.frivik@fys.uio.no
Gjelsvik, Astrid Bragstad Vitenskapelig assistent astridbg@student.ifikk.uio.no
Hustoft, Ingrid Mee Vitenskapelig assistent ingrihus@student.uv.uio.no
Igeh, Jonny Aarstad Vitenskapelig assistent j.a.igeh@fys.uio.no
Ismail, Mohamed Vitenskapelig assistent mohamed.ismail@fys.uio.no
Kolstad, Jenny Vitenskapelig assistent jennykol@student.uv.uio.no
Kristensen, Solveig Prodekan, professor - forskning og likestilling +47 22854218 +47 40286574 (mob) solveig.kristensen@mn.uio.no Life science, Farmasi, Legemidler, Legemiddelteknologi, Legemiddelformulering, Legemiddelstabilitet, Lysstabilitet, Fotodynamisk terapi, Radiofarmasi, Nanoteknologi
Lundblad, Camilla Emilie Vitenskapelig assistent camilelu@student.uv.uio.no
Martinussen, Brede Vitenskapelig assistent bredema@student.uv.uio.no
Mazrekaj, Agon Konsulent agonm@student.uv.uio.no
Mohr-Skogan, Elise Vitenskapelig assistent elisemoh@student.uv.uio.no
Myrhol, Magnus Vitenskapelig assistent magnuomy@student.uv.uio.no
Mørken , Knut Martin Visedekan utdanning, professor +47 22855025 916 93 859 (mob) knutm@math.uio.no Splines, B-splines, beregninger, numerisk analyse, wavelets
Naalsund, Julie Vitenskapelig assistent julienaa@ifi.uio.no
Nedkvitne, Ingeborg Vitenskapelig assistent ingebned@math.uio.no
Nguyen, Anh-Nguyet Lise Vitenskapelig assistent a.n.l.nguyen@fys.uio.no
Nygard, Jarle Seniorrådgiver +47 22856290 +47 99169357 (mob) +47 99169357 jarle.nygard@mn.uio.no
Nyheim, Benedicte Brandsnes Vitenskapelig assistent b.b.nyheim@fys.uio.no
Olsen, Ester Kristine Vitenskapelig assistent esterko@student.uv.uio.no
Pedersen, Gustav Mathingsdal Vitenskapelig assistent gustavmp@student.uv.uio.no
Røsvik, Mari mathillas Vitenskapelig assistent m.m.rosvik@kjemi.uio.no
Sahili, Aram Vitenskapelig assistent aram.sahili@fys.uio.no
Solem, Sara Vitenskapelig assistent saraksol@student.uv.uio.no
Stenseth, Nils Christian Professor +47 22854584 n.c.stenseth@mn.uio.no
Syed, Fatemah Vitenskapelig assistent fatemasy@math.uio.no
Thiagalingam, Arathy Vitenskapelig assistent arathyt@student.imv.uio.no
Thingwall, Julie Vitenskapelig assistent julie.thingwall@astro.uio.no
Trosten, Issat-Erke Vitenskapelig assistent issatert@student.uv.uio.no
Veddegjerde, Ada Mathea S Vitenskapelig assistent amveddeg@math.uio.no
Verhoeven, Espen Førdestrøm Vitenskapelig assistent espenfve@student.ilos.uio.no
Vikenes, Vetle Vitenskapelig assistent vetle.vikenes@fys.uio.no