English

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultets administrasjon (FAKSEKR)

Postadresse Postboks 1032 Blindern, 0315 OSLO
Besøksadresse Sem Sælands vei 24
Fysikkbygningen
0371 OSLO
Telefon +47 22856344
Stedkode 150010

Ansatte

Navn Telefon E-post Emneord
Aaslund, Sandra Bronn Førstekonsulent sandrbaa@student.uv.uio.no
Alsgaard, Erik Vitenskapelig assistent erik.alsgaard@kjemi.uio.no
Andersen, Hilde Kristin Konsulent hildekan@student.uv.uio.no
Andersen, Katarina Nadia Vitenskapelig assistent katarian@student.geo.uio.no
Bentdal, Silje Marie Vitenskapelig assistent siljeben@student.matnat.uio.no
Bergheim, Linda Vitenskapelig assistent linbergh@student.exphil.uio.no
Borge, Benjamin Vitenskapelig assistent benjamin.borge@fys.uio.no
Borgos, Kari Kristine Almåsvold Vitenskapelig assistent k.k.a.borgos@kjemi.uio.no
Børresen, Charlotte Konsulent charbo@student.uv.uio.no
Danielsen, Veronica Førstekonsulent veronica.danielsen@fys.uio.no
Døhl, Jo Fakultetsdirektør +4790833584 (mob) +47 90833584 jo.dohl@mn.uio.no
Eikeberg, Pelle Fagkonsulent pelle.eikeberg@fys.uio.no
Eriksen, Hanne Jee Vitenskapelig assistent h.j.eriksen@kjemi.uio.no
Frette, Sakarias Garcia de Presno Fagkonsulent s.g.de.p.frette@mn.uio.no
Fritz, Noémie Vitenskapelig assistent noemie.fritz@fys.uio.no
Frivik, Mia Synnøve Vitenskapelig assistent m.s.frivik@fys.uio.no
Gjelsvik, Astrid Bragstad Vitenskapelig assistent astridbg@student.geo.uio.no
Gödde, Lene Anika Vitenskapelig assistent l.a.godde@mn.uio.no
Hvoslef, Vetle Henrik Vitenskapelig assistent v.h.hvoslef@fys.uio.no
Igeh, Jonny Aarstad Konsulent j.a.igeh@fys.uio.no
Jamtveit, Bjørn Prodekan for forskning +47 22856612 bjorn.jamtveit@geo.uio.no
Kolstad, Jenny Vitenskapelig assistent jennykol@student.uv.uio.no
Langlete, Jorun Vitenskapelig assistent jorulan@student.ibv.uio.no
Lundblad, Camilla Emilie Vitenskapelig assistent camilelu@student.uv.uio.no
Myrhol, Magnus Vitenskapelig assistent magnuomy@student.uv.uio.no
Mørken , Knut Martin Visedekan utdanning, professor +47 22855025 916 93 859 (mob) knutm@math.uio.no Splines, B-splines, beregninger, numerisk analyse, wavelets
Naalsund, Julie Vitenskapelig assistent julienaa@ifi.uio.no
Nedkvitne, Ingeborg Førstekonsulent ingebned@math.uio.no
Nguyen, Anh-Nguyet Lise Vitenskapelig assistent a.n.l.nguyen@fys.uio.no
Nygard, Jarle Seniorrådgiver +47 22856290 +47 99169357 (mob) +47 99169357 jarle.nygard@mn.uio.no
Nyheim, Benedicte Brandsnes Førstekonsulent b.b.nyheim@fys.uio.no
Oldernes, Joar Vitenskapelig assistent joaro@ifi.uio.no
Olsen, Ester Kristine Vitenskapelig assistent esterko@student.uv.uio.no
Pedersen, Gustav Mathingsdal Vitenskapelig assistent gustavmp@student.uv.uio.no
Pedersen, Helene Vitenskapelig assistent heleped@student.uv.uio.no
Røsvik, Mari Mathillas Vitenskapelig assistent marimro@student.uv.uio.no
Sabedini, Albana Konsulent albana.sabedini@kjemi.uio.no
Sahili, Aram Vitenskapelig assistent aram.sahili@fys.uio.no
Sarnes, Frank Aasmund Seniorrådgiver +47 22855288 +47 93401396 (mob) f.a.sarnes@mn.uio.no Rådgivning, Personalforvaltning, HR
Schultz, Henrik Seniorrådgiver +47 22854275 +4795819730 (mob) henrik.schultz@mn.uio.no
Solem, Sara Vitenskapelig assistent saraksol@student.uv.uio.no
Stenseth, Nils Christian Professor +47 22854584 n.c.stenseth@mn.uio.no
Thiagalingam, Arathy Vitenskapelig assistent arathyt@student.imv.uio.no
Vangsnes, Kristian Vitenskapelig assistent kristian.vangsnes@fys.uio.no
Veddegjerde, Ada Mathea S Vitenskapelig assistent amveddeg@math.uio.no
Vederhus, Margrete Vitenskapelig assistent margrved@student.uv.uio.no