English version of this page

Studieseksjonen (STUDSEK)

Postadresse Postboks 1032 Blindern, 0315 Oslo
Besøksadresse Sem Sælandsvei 24
Fysikkbygning øst
0371 Oslo
Stedkode 150015

Ansatte

Listen inneholder 41 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aaen-Stockdale, Anne Seniorrådgiver +47 22855398 +47 22855398 anne.aaen-stockdale@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet
Begkai, Anna Maria Konsulent annambeg@student.ibv.uio.no
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bertelsen, Thomas Rådgiver +47 22840955 +47 40866227 (mob) 40866227 thomber@ifi.uio.no Etter- og videreutdanning
Birkelund, Anniken Rotstigen Rådgiver +47 22840262 a.r.birkelund@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Edvardsen, Pål Seniorkonsulent +47 22855552 92040135 pal.edvardsen@mn.uio.no Studieadministrasjon
Ellefsen, Sander Færestrand Konsulent sanderfe@student.uv.uio.no
Frette, Sakarias Førstekonsulent sakarias.frette@mn.uio.no
Gilbert, Pål Rykkja Seniorkonsulent +47 22840815 p.r.gilbert@mn.uio.no
Gillerstedt, Ida Marie Førstekonsulent +47 22858624 i.m.gillerstedt@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet, Utveksling/Internasjonalisering, Eksamen
Granberg, Maiken Skjørestad Seniorkonsulent m.s.granberg@mn.uio.no
Gregers, Tone Fredsvik Førstelektor, faglig leder KURT, utdanningsleder lektorprogrammet realfag 99697154 99697154 t.f.gregers@mn.uio.no Utdanningsutvikling, undervisning, formidling, pedagogikk,  fagdidaktikk, immunologi, cellebiologi, molekylærbiologi og vaksiner
Grøholt, Ellen Kristine Seniorrådgiver +47 22844865 e.k.groholt@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Utveksling/Internasjonalisering
Haavik, Sølvi - permisjon +47 22855748 907 70 604 solvi.haavik@mn.uio.no Utvekslingsseminar, interkulturell kompetanse, nettpublisering, studieplanlegging, programseminar, KURT
Halle, Yvonne Seniorrådgiver +47 22856346 +47 98499208 yvonne.halle@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Studiekvalitet, Læringsmiljø, Nettsider
Haraldsrud, Andreas Universitetslektor 90620725 (mob) a.d.haraldsrud@kjemi.uio.no Kjemididaktikk, Programmering, Modellering, Overflatekjemi, Lipider
Haynes, Helene Victoria - permisjon 42423 41542423 h.v.haynes@mn.uio.no Trivsel, studieteknikk, motivasjon, læringsmiljø, utdanningsutvikling, pedagogikk
Heggernes, Oskar August Bonafede Konsulent oahegger@student.matnat.uio.no
Helgesen, Synnøve Nordvik Konsulent s.n.helgesen@mn.uio.no
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47 22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Islam, Md Rifat Naim Konsulent mrislam@ifi.uio.no
Jacobsen, Marianne Seniorrådgiver +47 22858319 marianne.jacobsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Infosenter, Godkjenning, Studieinformasjon, Nettpublisering
Johnsen, Jens Aage Laier Konsulent +47 22856354 jajohns@student.sv.uio.no
Jøssang, Kristine Seniorrådgiver +47 22857104 kristine.jossang@mn.uio.no Studieveiledning, Læringsmiljø, Studieadministrasjon
Kleivane, Helge Engeseth Rådgiver +47 22859844 +47 48224075 (mob) h.e.kleivane@mn.uio.no digital eksamen
Knatterød, Sissel Seniorkonsulent +47 22854358 +47 90856877 (mob) sissel.knatterod@mn.uio.no
Martinez, Jean-Raphael Seniorrådgiver +47 22856275 j.r.martinez@mn.uio.no Forskerutdanning
Olsby, Ragnhild Konsulent +47 22856313 ragnhild.olsby@mn.uio.no
Oughton, Deborah Helen Professor II d.h.oughton@mn.uio.no
Rossebø, Sara Konsulent +47 22858821 sararo@student.sv.uio.no
Sand, Ingrid Rådgiver +47 22854121 +47-90727303 ingrid.sand@mn.uio.no Godkjenning, Karakterutskrift, Studieveiledning, Nettpublisering, Studieadministrasjon, Studentliv, Infosenter, Studieinformasjon
Storbråten Davanger, Oda Karoline Universitetslektor o.k.s.davanger@mn.uio.no
Sundby, John Seniorkonsulent +47 22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Sølna, Hanne Seksjonssjef +47 22856274 +47 95207828 (mob) 95207828 hanne.solna@mn.uio.no Studieadministrasjon
Tandberg, Andreas Seniorrådgiver 45227244 (mob) andreas.tandberg@mn.uio.no
Tellefsen, Cathrine Wahlstrøm Førstelektor +47 22855757 +47 90026577 (mob) c.w.tellefsen@fys.uio.no Fysikk, Fysikkdidaktikk, Lektorutdanning, Realfaglig programmering, skole
Tellefsen, Helene Maria Konsulent h.m.tellefsen@mn.uio.no
Utkina, Natalia Seniorrådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Rapportering, Statistikk
Vestre, Katharina Førstelektor katharina.vestre@ibv.uio.no
Villanger, Ilan Seniorrådgiver +47 22855545 +47 97579295 (mob) 97579295 ilan.villanger@mn.uio.no Veiledning, mestring, trivsel, InterAct, Læringsmiljø, ForVei, glede, motivasjon, studieteknikk, programseminar, gruppefasilitator, foredragsholder, studentrekruttering, rekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, studentoppfølging.
Westgaard, Linda Therese Sørensen Rådgiver +47 22856304 l.t.s.westgaard@mn.uio.no ForVei, InterAct, veiledning, studentoppfølging, motivasjon, trivsel, mestring, læringsmiljø, Gruppelærerseminar, programseminar, samtaleteknikk, stressmestring, kurs, studieteknikk, organisasjonskultur, organisasjonsutvikling, foredragsholder, seminarkoordinator, kollegaveiledning, gruppefasilitator