Norwegian

Centre for Materials Science and Nanotechnology Chemistry (SMNKJEMI)

Postadresse Postboks 1126 Blindern, 0318 Oslo
Besøksadresse Sem Sælands vei 26
Kjemibygningen
0371 Oslo
Stedkode 151710

Ansatte

Listen inneholder 80 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Affolter, Chris Researcher +47-22858266 chris.affolter@smn.uio.no
Ahoba-Sam, Christian Researcher christian.ahoba-sam@kjemi.uio.no
Bakke, Ingrid Marie Bergh Doctoral Research Fellow imbakke@student.matnat.uio.no
Baldissera, Gustavo gustavo.baldissera@smn.uio.no
Barakzehi, Marjan marjan.barakzehi@smn.uio.no
Bianchini, Federico Postdoctoral Fellow federico.bianchini@smn.uio.no SMN
Bjørheim, Tor Svendsen Researcher t.s.bjorheim@kjemi.uio.no SMN
Bondevik, Tarjei Doctoral Research Fellow 476 06 320 tarjei.bondevik@smn.uio.no
Borfecchia, Elisa Postdoctoral Fellow elisa.borfecchia@smn.uio.no
Boström, Mathias mathias.bostrom@smn.uio.no
Buono, Carlo Postdoctoral Fellow carlo.buono@smn.uio.no
Celis Salazar, Paula Juliana Postdoctoral Fellow +47 412 25 443 p.j.c.salazar@smn.uio.no SMN
Chatzitakis, Athanasios Eleftherios Researcher +47-45150893 (mob) 45150893 a.e.chatzitakis@smn.uio.no SMN
Chavan, Sachin Maruti +47-22855451 s.m.chavan@kjemi.uio.no Material synthesis, Spectroscopy
Clark, Daniel Postdoctoral Fellow daniel.clark@smn.uio.no SMN
Dayaghi, Amir Masoud Postdoctoral Fellow a.m.dayaghi@smn.uio.no SMN
Dhak, Prasanta Postdoctoral Fellow +47-22858637 +4792565064 prasanta.dhak@smn.uio.no
Duparc, Marion Jeanne Louise Doctoral Research Fellow +47-46725971 m.j.l.duparc@smn.uio.no SMN, Chemistry, Nafuma
Emhjellen, Linn Katinka Doctoral Research Fellow l.k.emhjellen@smn.uio.no SMN
Fjellvåg, Asbjørn Slagtern Doctoral Research Fellow +47-22855562 a.s.fjellvag@smn.uio.no
Fjellvåg, Øystein Slagtern Doctoral Research Fellow 95754508 (mob) +47 95754508 o.s.fjellvag@smn.uio.no In situ SR-XRD, Neutron diffraction, Neutron Spectroscopy
Fleischer, Christian Doctoral Research Fellow 45275583 christian.fleischer@smn.uio.no SMN, Chemistry, 2D Materials, Photoelectrochemistry, Supercapacitors
Getz, Michael Stipendiat 97684224 michael.getz@fys.uio.no SMN
Glesne, Erik Doctoral Research Fellow erikgle@student.matnat.uio.no
Glessi, Cristiano Doctoral Research Fellow cristiano.glessi@smn.uio.no
Gonano, Bruno Raymond Gino Postdoctoral Fellow b.r.g.gonano@smn.uio.no
Gutterød, Emil Sebastian Doctoral Research Fellow e.s.gutterod@smn.uio.no catalysis, metal-organic frameworks, chemistry, Kinetics, SMN, methane to methanol, partial methane oxidation, CO2 hydrogenation, MOF, CONFINE
Hansen, Per-Anders Stensby Researcher +47-48245746 (mob) p.a.s.hansen@kjemi.uio.no Solar cells, Thin films, Luminescence, Optics, SMN
Hisai, Yudai yudai.hisai@odont.uio.no
Hu, Yang Researcher +47-22840657 yang.hu@smn.uio.no
Ihlefeldt, Franziska Stefanie Doctoral Research Fellow +47 285 57409 f.s.ihlefeldt@smn.uio.no SMN, Chemistry, Catalysis
Ivashenko, Oleksii Postdoctoral Fellow oleksii.ivashenko@smn.uio.no
Kalyva, Maria Evangelou Researcher m.e.kalyva@smn.uio.no Catalysis, Chemistry, SMN
Karthikeyan, Jayakumar Research Assistant jayakumar.karthikeyan@smn.uio.no SMN
Kaur, Gurpreet Doctoral Research Fellow gurpreet.kaur@smn.uio.no Chemistry, Catalysis, SMN
Kumar, Susmit Researcher 22857014 95284691 (mob) susmit.kumar@kjemi.uio.no SMN, Nanoteknologi, Thin films, Nafuma, Kjemi
Kvalvik, Julie Nitsche Doctoral Research Fellow 97512297 (mob) j.n.kvalvik@smn.uio.no SMN
Kvamme, Kristian Breivik Doctoral Research Fellow +47-22859097 k.b.kvamme@smn.uio.no
Kvande, Karoline Research Assistant karoline.kvande@kjemi.uio.no
Kømurcu, Mustafa Doctoral Research Fellow mustafa.komurcu@smn.uio.no Catalysis, SMN, Chemistry
Lang, Eva Kathrin Higher Executive Officer +47-22854022 e.k.lang@smn.uio.no Catalysis, Chemistry, SMN, TeamSMN
Lazzarini, Andrea Postdoctoral Fellow +47 40347888 andrea.lazzarini@smn.uio.no Catalysis, Chemistry, SMN
Levchenko, Volodymyr Doctoral Research Fellow +47 966 54 644 volodymyr.levchenko@smn.uio.no SMN, CONFINE, Chemistry, rhodium, MOF, Catalysis, gold
Li, Xinyu Doctoral Research Fellow 92537836 xinyu.li@smn.uio.no Inorganic chemistry
Liu, Xin Postdoctoral Fellow xin.liu@smn.uio.no SMN
Ma, Quanbao Researcher +47-22840938 quanbao.ma@smn.uio.no
Madathil, Reshma Doctoral Research Fellow reshma.madathil@smn.uio.no SMN
Malerød-Fjeld, Harald Visiting Researcher +47-22840626 harald.malerod-fjeld@smn.uio.no
Manabe, Ryo ryo.manabe@smn.uio.no
Mentel, Lukasz 22 85 57428 lukasz.mentel@smn.uio.no
Michel, Kathrin kathrin.michel@smn.uio.no
Murali, Srinath Doctoral Research Fellow srinath.murali@smn.uio.no
Pappas, Dimitrios Doctoral Research Fellow +4798845437 dimitrios.pappas@smn.uio.no Catalysis, SMN, Katalyse
Periyasamy, Manimuthu Postdoctoral Fellow +47-22857014 +47-40980076 (mob) manimuthu.periyasamy@smn.uio.no Materials synthesis, Layered perovskites, Magnetic and transport studies, PPMS, SMN, Nafuma, kjemi
Pettersson, Karen Higher Executive Officer +47-22854328 karen.pettersson@smn.uio.no Research support, TeamSMN, SMN, Nafuma
Pinilla Herrero, Irene i.p.herrero@kjemi.uio.no SMN
Qureishy, Thomas Håbu Researcher +47-22856732 t.h.qureishy@fys.uio.no
Redekop, Evgeniy Researcher evgeniy.redekop@smn.uio.no Catalysis, SMN, Chemistry, Energy
Remme, Henning Student henning.remme@smn.uio.no
Rethinaraj, Mariyal Jebasty m.j.rethinaraj@smn.uio.no
Riggio, Justin justin.riggio@smn.uio.no
Rogowska, Melania Doctoral Research Fellow +47-22844340 melaniar@smn.uio.no
Rotunno, Giuseppe Doctoral Research Fellow giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Chemistry, Catalysis, CONFINE
Ruud, Amund Doctoral Research Fellow amund.ruud@kjemi.uio.no
Saha, Dipankar Postdoctoral Fellow dipankar.saha@smn.uio.no
Schuler, Raphael Doctoral Research Fellow raphael.schuler@smn.uio.no SMN
Sharova, Nataliya nataliya.sharova@smn.uio.no
Strandbakke, Ragnar Postdoctoral Fellow +47-22840660 ragnar.strandbakke@kjemi.uio.no SMN
Sun, Xinwei Doctoral Research Fellow xinwei.sun@smn.uio.no
Sverdlilje, Katja Sofie Støren Doctoral Research Fellow 9691 0909 k.s.s.sverdlilje@smn.uio.no
Sønsteby, Henrik Hovde Senior Lecturer +47-22855617 92097702 (mob) h.h.sonsteby@kjemi.uio.no
Tripathi, Alok Mani Postdoctoral Fellow +47-22858637 a.m.tripathi@smn.uio.no
Vajeeston, Ponniah Researcher +47-22855613 +47-45270694 (mob) ponniah.vajeeston@kjemi.uio.no SMN, Inorganic materials chemistry
Vanicek, Stefan stefan.vanicek@smn.uio.no catalysis, chemistry
Vijayan Sobhana, Dilimon Postdoctoral Fellow d.v.sobhana@smn.uio.no SMN
Weibye, Kristian Doctoral Research Fellow +47-22855584 kristian.weibye@smn.uio.no
Wind, Julia Postdoctoral Fellow +47 2284 4418 julia.wind@smn.uio.no SMN
Xu, Kaiqi Doctoral Research Fellow 48671413 kaiqi.xu@smn.uio.no SMN, kjemi, Nanomaterials, Chemistry, FERMiO, FASE
Yang, Huanhuan huanhuan.yang@smn.uio.no
Zhang, Lina lina.zhang@smn.uio.no