Ansatte

Listen inneholder 15 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Abbasova, Nigar Fagkonsulent nigar.abbasova@astro.uio.no
Andresen, Kjell Senioringeniør +47 22852837 +47 91326180 (mob) kjell.andresen@astro.uio.no IT-drift, Linux, windows, lagring, nett
Atubo, Brenda Apili Seniorkonsulent +47 22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp, Nettsider, Nettpublisering
D`Angelo, Martina Rådgiver +47 22854104 martina.dangelo@astro.uio.no Kommunikasjon, Astronomi og astrofysikk, Nettredaktør, Sosiale medier, Institutt for teoretisk astrofysikk, Forskningsformidling, Pressekontakt
Fredvik, Terje Senioringeniør +47 22856508 99705109 terje.fredvik@astro.uio.no Programmering, SPICE, Solar Orbiter, IT-støtte til forskning, Mac, Brukerstøtte, Lokal-IT, Hinode, IRIS, Rombaserte observasjoner, Japan, USA, Spania, Frankrike, England, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Fuskeland, Unni Senioringeniør +47 22857006 unnif@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Kosmisk bakgrunnsstråling (CMB), Rombaserte observasjoner, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk
Hafstad, Oskar Vit. assistent oskar.hafstad@astro.uio.no
Haugan, Stein Vidar Hagfors Senioringeniør +47 22856507 +47 40467343 (mob) s.v.h.haugan@astro.uio.no Databaser, IRIS, Euclid, Solar Orbiter, SPICE, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Hinode
Knudsen, Kristine Kontorsjef +47 22851480 +47 90048158 kristine.knudsen@astro.uio.no
Leifsen, Torben Senioringeniør +47 22857523 +47 45255580 (mob) torben.leifsen@astro.uio.no IT-støtte til forskning, Server- og driftstjenester, Lokal-IT
Olejarz, Wojciech Boguslaw w.b.olejarz@astro.uio.no
Rud, Erlend Aarskaug Student e.a.rud@fys.uio.no
Saba, Morsal Førstekonsulent +47 22856511 morsal.saba@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Innkjøp, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Timeplanlegging
Wiesmann, Martin Senioringeniør +47 22857087 martin.wiesmann@astro.uio.no IRIS, Euclid, SPICE, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Programmering, idl, python
Ødegård, Jan Egil Student j.e.odegard@fys.uio.no