Ansatte - Senter for Jordens utvikling og dynamikk - Side 3

Se en mer detaljert oversikt over ansatte og forskergrupper på våre engelske sider.

Listen inneholder 75 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Planke, Sverre Professor II +47-22856678 sverre.planke@geo.uio.no
Prieur, Nils Charles Postdoktor +47-22854089 +47-95847657 n.c.prieur@geo.uio.no
Ramirez, Florence Stipendiat florence.ramirez@geo.uio.no
Rian, Maiken Thorvaldsen Vitenskapelig assistent m.t.rian@geo.uio.no
Robert, Boris Postdoktor boris.robert@geo.uio.no
Rolf, Tobias Forsker +47-22854087 tobias.rolf@geo.uio.no
Schweitzer, Johannes Førsteamanuensis +47-41614946 johannes.schweitzer@geo.uio.no
Shephard, Grace Forsker, Institutt for geofag +47-22854085 g.e.shephard@geo.uio.no
Silkoset, Petter Senioringeniør +47-22856111 petter.silkoset@geo.uio.no
Skudal, Guro H. Vitenskapelig assistent gurohsk@student.matnat.uio.no
Småkasin, Rikke Øya Vitenskapelig assistent rikkeos@student.matnat.uio.no
Spakman, Willem Forsker willem.spakman@geo.uio.no
Steinberger, Bernhard Forsker bernhard.steinberger@geo.uio.no
Stokke, Ella Wulfsberg Stipendiat e.w.stokke@geo.uio.no
Straume, Eivind Olavson Stipendiat e.o.straume@geo.uio.no
Svensen, Henrik Forsker +47-22856946 +47-93053870 (mob) hensven@geo.uio.no
Sørhus, Kathrine Vitenskapelig assistent kathrine.sorhus@geo.uio.no
Torsvik, Trond Helge Professor +47-22856416 t.h.torsvik@geo.uio.no
Trønnes, Reidar G Professor +47-22851644 r.g.tronnes@nhm.uio.no Mineralogi, mineralfysikk, petrologi, geokjemi, (eksperimentell), geodynamikk, seismologi, Jorda, planeter, Solsystemet, meteoritter, vulkaner
Uppalapati, Sruthi Stipendiat +47-98479562 sruthi.uppalapati@geo.uio.no
Watson, Robin James Forsker +47-41694023 r.j.watson@geo.uio.no
Weerdesteijn, Maaike Francine Maria Stipendiat m.f.m.weerdesteijn@geo.uio.no
Werner, Stephanie Professor +47-22856472 stephanie.werner@geo.uio.no
Zaputlyaeva, Alexandra Stipendiat +47-22855011 alexandra.zaputlyaeva@geo.uio.no
van den Broek, Joost Stipendiat j.van.d.broek@geo.uio.no