Deltakere i Avanserte materialer og komplekse systemer

Navn Telefon E-post Emneord
Iouri Galperine Professor emeritus +47-22856495 +47-90517238 (mob) yurig@uio.no Materialvitenskap og -teknologi, Kondenserte fasers fysikk, Teoretisk fysikk, Nano- og mikroteknologi
Tom Henning Johansen Professor +47-22856481 tomhj@uio.no
Eirik Grude Flekkøy Professor +47-22855034 flekkoy@uio.no
Knut Jørgen Måløy Professor +47-22856524 maloy@uio.no
Michail Baziljevich Professor +47-22856483 michailb@uio.no Superledning, magneto-optikk
Arne Torbjørn Skjeltorp Professor emeritus arnets@uio.no
Joakim Bergli Professor +47-22854304 jbergli@uio.no
Bjørnar Sandnes
Ken Tore Tallakstad
Vitaliy Yurchenko vital@uio.no
Håkon Brox
Rene Castberg
Tho Van Luu
Daniil Shantsev dansh@uio.no
Jørn Inge Vestgården
Mihailo Jankov Senioringeniør +47-22856539 +4798833229 mihailo@uio.no Strømning, Porøse materialer, Instrumentering, Magneto-optikk, AMKS, Fysikk
Amelie Neuville amelie@uio.no
Jon Alm Eriksen jonaerik@uio.no
Pavlo Mikheenko Førsteamanuensis +47-22857471 pavlom@uio.no
Marion Erpelding
Guillaume Dumazer dumazer@uio.no
Marcel Moura Forsker mnmoura@uio.no