Deltakere i Petroleumsgeofag

Navn Telefon E-post Emneord
Knut Bjørlykke Professor emeritus +47 22856668 +47 92250286 (mob) knut.bjorlykke@geo.uio.no Kompaksjon, Reservoargeologi, Petroleumsgeologi, Geologi, Diagenese
Asbjørn Breivik Førsteamanuensis +47 22856676 asbjorn.breivik@geo.uio.no
Henning Dypvik Professor +47 22856659 henning.dypvik@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Nedslagskratre
Jan Inge Faleide Professor +47 22856677 j.i.faleide@geo.uio.no Petroleumsgeologi, Marin geofysikk, Seismisk tolkning, Strukturgeologi, Tektonikk, CO2-lagring, Petroleumsgeofysikk, Bassenganalyse
Jens Jahren Professor +47 22856611 jens.jahren@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Kompaksjon, Diagenese
Roy Helge Gabrielsen Professor emeritus +47 22856600 r.h.gabrielsen@geo.uio.no Geologi, Strukturgeologi, Tektonikk, Petroleumsgeologi, Bassenganalyse, CO2-lagring, Energi
Leiv Jacob Gelius Professor +47 22855844 l.j.gelius@geo.uio.no Avbildning, Seismisk analyse, Reservoargeofysikk
Silvia Hess Senioringeniør silvia.hess@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Stratigrafi, Bentiske foraminiferer
Dag Arild Karlsen Professor +47 22854147 +47 90034342 (mob) d.a.karlsen@geo.uio.no Geologi, Petroleumsgeologi, Organisk geokjemi, Petroleumssystemer
Anders Mattias Lundmark Førsteamanuensis +47 22856686 +4793003214 (mob) +47-93003214 a.m.lundmark@geo.uio.no
MD Nazmul Haque Mondol Professor +47 22856693 +47 45234439 (mob) m.n.h.mondol@geo.uio.no Reservoargeofysikk, Reservoargeologi, Bergartsmekanikk, Petroleumsgeologi, Geomekanikk, Seismisk tolkning, Sedimentologi
Jenø Nagy Professor emeritus +47 22856648 jeno.nagy@geo.uio.no Geologi, Mikropaleontologi, Biostratigrafi, Foraminifer taxonomi, Paleoøkologi, Sekvensstrategrafi
Ivar Midtkandal Førsteamanuensis +47 22854011 ivar.midtkandal@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Sekvensstrategrafi, Tektonikk, Planetærgeologi, Petroleumsgeologi
Johan Petter Nystuen Professor emeritus +47-22856665 +47 90825141 (mob) nystuen@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Petroleumsgeologi, Reservoargeologi, Sekvensstrategrafi
Hao Zhao
Wolfram Michael Kürschner Professor +47 22856672 +4796010747 (mob) w.m.kurschner@geo.uio.no Geologi, Palynologi, Stratigrafi, Mikropaleontologi
Honore Dzekamelive Yenwongfai