English version of this page

Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 101 - 125 av 252
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Silvia Hess Hess, Silvia Senioringeniør silvia.hess@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Stratigrafi, Bentiske foraminiferer
Bilde av Björn Holger Heyn Heyn, Björn Holger Postdoktor b.h.heyn@geo.uio.no
Hofer, Stefan Postdoktor stefan.hofer@geo.uio.no Meteorologi
Bilde av Peter Horvath Horvath, Peter Overingeniør peter.horvath@nhm.uio.no Økologisk klimatologi, Skoggrensen, Vegetasjons modellering, GIS
Bilde av John Hulth Hulth, John Overingeniør +47 22855920 +47 41 39 25 55 john.hulth@geo.uio.no
Bilde av Ole Humlum Humlum, Ole Professor emeritus +47 22855804 ole.humlum@geo.uio.no Glasiologi, Geomorfologi, Klimaendringer, Kryosfære, Permafrost
Iaquinta, Jean Senioringeniør +47 22855806 jean.iaquinta@geo.uio.no
Bilde av Sarah Incel Incel, Sarah Gjesteforsker / Postdoc
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no FS, Eksamen, Forskerutdanning, ePhorte, PhD, Parat, Epay, Studieadministrasjon
Bilde av Pål Erik Isachsen Isachsen, Pål Erik Professor +47 22855805 p.e.isachsen@geo.uio.no Oseanografi
Bilde av Emilie C. Iversen Iversen, Emilie C. Stipendiat emilie.iversen@vindteknikk.no Meteorologi, Klima
Bilde av Trond Iversen Iversen, Trond Professor emeritus trond.iversen@geo.uio.no Meteorologi
Bilde av Anne Hope Jahren Jahren, Anne Hope Forsker a.h.jahren@geo.uio.no
Bilde av Jens Jahren Jahren, Jens Professor +47 22856611 jens.jahren@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Kompaksjon, Diagenese
Bilde av Bjørn Jamtveit Jamtveit, Bjørn Professor +47 22856612 bjorn.jamtveit@geo.uio.no
Bilde av Dougal Alexander Jerram Jerram, Dougal Alexander Forsker d.a.jerram@geo.uio.no
Johnson, James Ronald Stipendiat j.r.johnson@geo.uio.no
Bilde av Morgan Thomas Jones Jones, Morgan Thomas Forsker +47 22856926 m.t.jones@geo.uio.no
Bilde av Ann-Christin Jäger Jäger, Ann-Christin Seniorkonsulent +47 22856618 91879888 a.c.jager@geo.uio.no Innkjøp, Basware PM, HR Portalen
Kandula, Neelima neelima.kandula@geo.uio.no
Bilde av Dag Arild Karlsen Karlsen, Dag Arild Professor +47 22854147 +47 90034342 d.a.karlsen@geo.uio.no Geologi, Petroleumsgeologi, Organisk geokjemi, Petroleumssystemer
Bilde av Inger Helene H. Karset Karset, Inger Helene H. Postdoktor +47 22855810 i.h.h.karset@geo.uio.no Skyer, Aerosoler
Bilde av Lasse Keetz Keetz, Lasse Stipendiat +47 462 98 525 l.t.keetz@geo.uio.no
Bilde av Halfdan Pascal Kierulf Kierulf, Halfdan Pascal Førsteamanuensis +47 22855836 h.p.kierulf@geo.uio.no
Bilde av Hans Jørgen Kjøll Kjøll, Hans Jørgen Postdoktor +47 22855654 h.j.kjoll@geo.uio.no