English version of this page

Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 101 - 125 av 261
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Michael Heeremans Heeremans, Michael Senioringeniør +47-22856615 michael.heeremans@geo.uio.no
Bilde av Trine Jahr Hegdahl Hegdahl, Trine Jahr trinejhe@student.matnat.uio.no Hydrologiske modeller, Hydrologi
Bilde av Thea Hatlen Heimdal Heimdal, Thea Hatlen Postdoktor +47-22855655 t.h.heimdal@geo.uio.no
Bilde av Helge Hellevang Hellevang, Helge Professor +47-22857026 helge.hellevang@geo.uio.no Mineral kinetikk, Geokjemi, Geologi, Gass-væske-mineral reaksjoner, CO2-lagring
Hellmuth, Franziska Stipendiat franziska.hellmuth@geo.uio.no Meteorologi
Bilde av Kari Egede Henningsmoen Henningsmoen, Kari Egede Professor emeritus +47-22856692 k.e.henningsmoen@geo.uio.no
Bilde av Silvia Hess Hess, Silvia Førstelektor silvia.hess@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Stratigrafi, Bentiske foraminiferer
Bilde av Björn Holger Heyn Heyn, Björn Holger Stipendiat b.h.heyn@geo.uio.no
Bilde av Peter Horvath Horvath, Peter Overingeniør peter.horvath@nhm.uio.no Økologisk klimatologi, Skoggrensen, Vegetasjons modellering, GIS
Bilde av John Hulth Hulth, John Overingeniør +47-22855920 +47 41 39 25 55 john.hulth@geo.uio.no
Bilde av Ole Humlum Humlum, Ole Professor emeritus +47-22855804 ole.humlum@geo.uio.no Glasiologi, Geomorfologi, Klimaendringer, Kryosfære, Permafrost
Iaquinta, Jean Senioringeniør +47-22855806 jean.iaquinta@geo.uio.no
Bilde av Sarah Incel Incel, Sarah Gjesteforsker / Postdoc
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47-22855869 a.g.innes@geo.uio.no FS, Eksamen, Forskerutdanning, ePhorte, PhD, Parat, Epay, Studieadministrasjon
Bilde av Pål Erik Isachsen Isachsen, Pål Erik Professor +47-22855805 p.e.isachsen@geo.uio.no Oseanografi
Bilde av Emilie C. Iversen Iversen, Emilie C. Stipendiat emilie.iversen@vindteknikk.no Meteorologi, Klima
Bilde av Trond Iversen Iversen, Trond Professor emeritus trond.iversen@geo.uio.no Meteorologi
Bilde av Anne Hope Jahren Jahren, Anne Hope Forsker a.h.jahren@geo.uio.no
Bilde av Jens Jahren Jahren, Jens Professor +47-22856611 jens.jahren@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Kompaksjon, Diagenese
Bilde av Bjørn Jamtveit Jamtveit, Bjørn Professor +47-22856612 bjorn.jamtveit@geo.uio.no
Bilde av Dougal Alexander Jerram Jerram, Dougal Alexander Forsker d.a.jerram@geo.uio.no
Johnson, James Ronald Stipendiat j.r.johnson@geo.uio.no
Bilde av Morgan Thomas Jones Jones, Morgan Thomas Forsker +47-22856926 m.t.jones@geo.uio.no
Jäger, Ann-Christin Seniorkonsulent +47-22856618 91879888 a.c.jager@geo.uio.no Innkjøp, Basware PM, HR Portalen
Kandula, Neelima Stipendiat neelima.kandula@geo.uio.no