English version of this page

Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 101 - 125 av 265
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Vanja Skålnes Haugsnes Haugsnes, Vanja Skålnes Stipendiat v.s.haugsnes@geo.uio.no
Bilde av Michael Heeremans Heeremans, Michael Senioringeniør +47 22856615 michael.heeremans@geo.uio.no
Bilde av Thea Hatlen Heimdal Heimdal, Thea Hatlen Postdoktor t.h.heimdal@geo.uio.no
Bilde av Helge Hellevang Hellevang, Helge Professor +47 22857026 +47 90613526 helge.hellevang@geo.uio.no Geologi, Geokjemi, CO2-lagring, Mineral kinetikk, Gass-væske-mineral reaksjoner
Bilde av Franziska Hellmuth Hellmuth, Franziska Stipendiat +47 93971382 franziska.hellmuth@geo.uio.no Meteorologi
Bilde av Kari Egede Henningsmoen Henningsmoen, Kari Egede Professor emeritus k.e.henningsmoen@geo.uio.no
Bilde av Silvia Hess Hess, Silvia Senioringeniør +47 48101157 silvia.hess@geo.uio.no Geologi, Miljøgeologi, Mikropaleontologi, Stratigrafi, Bentiske foraminiferer
Bilde av Björn Holger Heyn Heyn, Björn Holger Postdoktor b.h.heyn@geo.uio.no
Bilde av Regine Hock Hock, Regine Professor +47 22855804 regine.hock@geo.uio.no
Bilde av Stefan Hofer Hofer, Stefan Postdoktor stefan.hofer@geo.uio.no Meteorologi
Bilde av Nora Holden Holden, Nora Stipendiat nora.holden@geo.uio.no
Bilde av Peter Horvath Horvath, Peter Overingeniør +47 48680586 peter.horvath@nhm.uio.no Økologisk klimatologi, Vegetasjons modellering, GIS, Skoggrensen
Bilde av John Hulth Hulth, John Overingeniør +47 22 85 59 20 +47 41 39 25 55 john.hulth@geo.uio.no
Bilde av Ole Humlum Humlum, Ole Professor emeritus ole.humlum@geo.uio.no Glasiologi, Geomorfologi, Klimaendringer, Kryosfære, Permafrost
Iaquinta, Jean Senioringeniør jean.iaquinta@geo.uio.no
Bilde av Sarah Incel Incel, Sarah Gjesteforsker / Postdoc
Bilde av Anne Gunhild Innes Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no PhD, FS, Parat, ePhorte, Eksamen, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Epay
Bilde av Pål Erik Isachsen Isachsen, Pål Erik Professor +47 22855805 p.e.isachsen@geo.uio.no Oseanografi
Bilde av Emilie C. Iversen Iversen, Emilie C. Stipendiat emilie.iversen@norconsult.com Meteorologi, Klima
Bilde av Trond Iversen Iversen, Trond Professor emeritus trond.iversen@geo.uio.no Meteorologi
Bilde av Anne Hope Florine Jahren Jahren, Anne Hope Florine Forsker a.h.f.jahren@geo.uio.no
Bilde av Jens Sigurd Jahren Jahren, Jens Sigurd Professor +47 22856611 j.s.jahren@geo.uio.no Geologi, Sedimentologi, Kompaksjon, Diagenese
Bilde av Dougal Alexander Jerram Jerram, Dougal Alexander Forsker d.a.jerram@geo.uio.no
Johnson, James Ronald Stipendiat j.r.johnson@geo.uio.no
Bilde av Morgan Thomas Jones Jones, Morgan Thomas Forsker +47 22856926 m.t.jones@geo.uio.no