English version of this page

Kontaktpersoner for laboratoriesoner og infrastruktur

Labsone Kontaktperson E-post

AKVA – TOKs: Katrine, Tom, Dag, Ketil

Alex Eiler

alexander.eiler@ibv.uio.no

AKVA – COLLEM.: Katrine

Alex Eiler

alexander.eiler@ibv.uio.no

AKVA –ISOTOP * - INFRA

Alex Eiler

alexander.eiler@ibv.uio.no

AKVA – DNA. /ALGER /FORMALIN: Alex, Bente, Stein

Alex Eiler

alexander.eiler@ibv.uio.no

AKVA/ CEES – GROVLAB

Alex Eiler

alexander.eiler@ibv.uio.no

BMB – Bernd, Hans Petter, Rein og Odd (Registrering)

Bernd Thiede

bernd.thiede@ibv.uio.no

BMB/FYSCELL –Pål, Kristian, Rafael (Registrering)

Pål Falnes

pal.falnes@ibv.uio.no

BMB – Fahri (Registrering)

Fahri Saatcioglu

fahri.saatcioglu@ibv.uio.no

BMB- MS-lab – INFRA (Registrering)

Bernd Thiede

bernd.thiede@ibv.uio.no

CEES – NSC* - INFRA

Ave Tooming-Klunderud

ave.tooming-klunderud@ibv.uio.no

CEES – DNA-Lab: Alle

Nanna W. Steen

n.w.steen@ibv.uio.no

EVOGENE/FYSCELL Molbio., mikro- og cellelab: Dirk og Gareth

Dirk Linke

dirk.linke@ibv.uio.no

EVOGENE – MolGenLab: Paul, Melinka, Mike og Reidunn Chiara Di Luca m.c.d.luca@ibv.uio.no
EVOGENE - Protein lab Chiara Di Luca m.c.d.luca@ibv.uio.no
EVOGENE - RNA lab Chiara Di Luca m.c.d.luca@ibv.uio.no
EVOGENE - Microscope Paul Grini paul.grini@ibv.uio.no
EVOGENE- Microlabs: Inger, Håvard, Kamran, Jon Cecilie Mathiesen cecilie.mathiesen@ibv.uio.no
Plant Lab (GMO) Cecilie Mathiesen drift-plantelab@ibv.uio.no

Plant Lab (non-GMO)

Cecilie Mathiesen

drift-plantelab@ibv.uio.no

qPCR facility / real-time PCR

Chiara Di Luca

m.c.d.luca@ibv.uio.no

FYSCELL – MOLB- Kristian, Marianne og Gøran

Marianne Fyhn/Tove Klungervik

marianne.fyhn@ibv.uio.no,

tove.klungervik@ibv.uio.no

FYSCELL – IMAGING* - INFRA

Oddmund Bakke

oddmund.bakke@ibv.uio.no

FYSCELL – Oddmund og Cinzia

Cinzia Progida c.a.m.progida@ibv.uio.no
Publisert 24. apr. 2020 14:37 - Sist endret 19. mai 2020 15:05