English

Forskningsgruppen for digital signalbehandling og bildeanalyse (DSB)

Postadresse Postboks 1080 Blindern, 0316 OSLO
Besøksadresse Gaustadalléen 23B
Ole-Johan Dahls hus
0373 OSLO
Telefon +47-22852410
Stedkode 150551

Ansatte

Listen inneholder 27 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Albregtsen, Fritz Professor +47-22852463 +47-91163005 (mob) fritz@uio.no kvalitetsmetrikker, teksturanalyse, medisinsk informatikk, bildeanalyse
Andreassen, Børge Solli Stipendiat borgesan@uio.no Dyp læring, Kunstig intelligens, Maskinlæring, Medisinsk avbildning, Ultralyd
Aparicio Sosa, Joaquin Postdoktor +47-22840068 joaqapar@uio.no
Austeng, Andreas Professor +47-22852741 Andreas.Austeng@ifi.uio.no ultralyd, sonar, stråleforming, signalbehandling, dyp læring, kunstig intelligens, maskinlæring
Blachet, Antoine Stipendiat antoinbl@uio.no
Bøe, Svein Senioringeniør +47-22840170 +47-92442858 (mob) svein@uio.no
Bølviken, Håkon Strand Stipendiat haaksb@uio.no
Chandrasekaran, Sri Nivas Stipendiat +4740389615 (mob) srinc@uio.no
Danielsen, Håvard Emil Professor II +47-22934000 +47-90608723 (mob) hdaniels@ifi.uio.no
De Raedt, Sepp Postdoktor sderaedt@uio.no
Hansen, Roy Edgar Professor II +47-99413702 (mob) rhn@uio.no signalbehandling, sonar, sonaravbildning, syntetisk aperture sonar
Holm, Sverre Professor +47-22852704 +47-93215705 (mob) sverre@uio.no lyd, akustikk, ultralyd, medisinsk ultralyd, elastografi, innendørs posisjonering, signalbehandling
Hverven, Stine Myhre Stipendiat stinemhv@uio.no
Jahren, Tollef Struksnes Stipendiat tollefsj@uio.no Medical Imaging, Cardiac ultrasound, dyp læring, Kunstig intelligens og maskinlæring
Jensen, Are Charles Førsteamanuensis +47-22852492 arej@uio.no
Karabiyik, Yücel Postdoktor yucelk@uio.no
Kirkebø, Jan Egil Postdoktor +47-22852434 janki@uio.no
Kleppe, Andreas Postdoktor andrekle@uio.no Teksturanalyse, Bildeanalyse, Mønstergjenkjenning, Maskinlæring, Kunstig intelligens, Dyp læring, Medisinsk informatikk
Maddali, Dharani Dhar Stipendiat dharandm@uio.no
Rindal, Ole Marius Hoel Stipendiat 45612838 (mob) 45612838 omrindal@uio.no
Sajadi, Seyed Mohammad Reza Stipendiat smsajadi@uio.no
Samset, Eigil Professor II eigilsa@uio.no
Skrede, Ole-Johan Stipendiat olejohas@uio.no Medisinsk bildeanalyse, maskinlæring
Solberg, Anne H Schistad Professor +47-22852435 anne@uio.no Maskinlæring, dyp læring, bildeanalyse
Torheim, Turid Katrine Gjerstad Postdoktor tktorhei@uio.no
Tømmer, Mathias Stipendiat tommer@uio.no
Volgyes, David Postdoktor +47-22840818 +47 47170724 davidvo@uio.no dyp læring, kunstig intelligens, maskinlæring, medisinsk bildeanalyse, CT