English version of this page

Forskningsgruppen for informasjonssystemer (IS)

Postadresse Postboks 1080 Blindern, 0316 Oslo
Besøksadresse Gaustadalléen 23B
Ole-Johan Dahls hus
0373 Oslo
Telefon +47 22852410
Stedkode 150561

Ansatte

Listen inneholder 59 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Ake Loba, Alice Seniorkonsulent aliceal@ifi.uio.no
Alwan, Geetha Overingeniør geethaa@ifi.uio.no
Ameen, Mohamed Overingeniør mohaame@ifi.uio.no
Asah, Flora Nah Forsker florana@student.matnat.uio.no
Asghar, Zubair Overingeniør zubaira@ifi.uio.no
Berg, Rachel Bjørkli rachelbb@ifi.uio.no
Braa, Jørn Anders Professor +47 22852408 jbraa@ifi.uio.no
Braa, Kristin Professor +47 22852754 +47 41630260 (mob) kbraa@ifi.uio.no
Chrysantina, Aprisa Stipendiat +47 99 88 2464 aprisac@ifi.uio.no health information systems, digital learning platform, online learning, capacity building, realist evaluation
Cooper, Joseph John Aas Overingeniør josephco@ifi.uio.no
Frost, Kimberly Suzanne Seniorkonsulent k.s.frost@studmed.uio.no
Gizaw, Abyot Asalefew Senioringeniør +47 47231033 (mob) abyotag@ifi.uio.no
Gundersen, Ragnhild Bassøe Stipendiat +47 22859852 +47 93455410 (mob) ragnhib@ifi.uio.no
Hansen, Jørund Førstekonsulent joruhan@ifi.uio.no
Hansen, Morten Olav Sjefingeniør morteoh@ifi.uio.no
Horsth, Breno Bonfa Senioringeniør brenobh@ifi.uio.no
Johansson, Birk Bjønness Overingeniør birkbj@ifi.uio.no
Kaasbøll, Jens Johan Professor +47 22852429 jensj@ifi.uio.no
Kousiakis, Sophia Alexandrina +47 94802729 (mob) sophiaak@ifi.uio.no
Krafft, Joseph Maximilian Rådgiver 45846206 josephmk@ifi.uio.no
Kuika Watat, Josue Stipendiat josuekw@ifi.uio.no
Larsen Donnelly, Philip Anthony Senioringeniør padonnel@ifi.uio.no
Li, Magnus Stipendiat +47 91526611 (mob) magl@ifi.uio.no
Lien, Karoline Tufte Senioringeniør +4792869892 karolitl@ifi.uio.no Global health, Health Information Systems, Global South
Longva, Tale Rådgiver talelon@ifi.uio.no
Masiero, Silvia Førsteamanuensis silvima@ifi.uio.no
Monteiro, Eric Professor II +47 95213088 +47 95213088 (mob) ericmo@ifi.uio.no
Mukherjee, Arunima Sehgal Postdoktor arunimam@ifi.uio.no
Nicholson, Brian Professor II +47447963682843 (mob) brianic@ifi.uio.no
Nielsen, Petter Førsteamanuensis +47 41506058 +47 41 50 60 58 pnielsen@ifi.uio.no
O'Donnell, Brian Frank Senioringeniør brianod@ifi.uio.no
Pinard, Matthieu Senioringeniør 91733409 matthiep@ifi.uio.no HISP, DHIS, DHIS2
Poppe, Olav Senioringeniør olavpo@ifi.uio.no
Rodarte, Leonardo Førstekonsulent ldrodart@ifi.uio.no
Russpatrick, Scott Mc Kee Senioringeniør scottmr@ifi.uio.no
Saakvitne, Bruna Dias Seniorkonsulent brunad@ifi.uio.no
Sabadelli, Edoardo Overingeniør edoards@ifi.uio.no
Sahay, Sundeep Professor +47 22840073 sundeeps@ifi.uio.no
Sandvold, Stian Michael Vedvik Overingeniør 91382683 stianmsa@ifi.uio.no
Sanner, Terje Aksel Førsteamanuensis +47 22840846 +4791759827 terjeasa@ifi.uio.no
Sekerova, Simona Førstekonsulent +47 93935064 (mob) simonase@ifi.uio.no
Senyoni, Wilfred Researcher in Information Systems + 47-22840073 wilfreds@uio.no
Staring, Knut Senioringeniør +47 22840880 +47 91880522 (mob) knutst@ifi.uio.no
Svendsen, Ida Seniorkonsulent idasv@ifi.uio.no
Sæbø, Johan Ivar Førsteamanuensis +47 22840895 johansa@ifi.uio.no
Tauro, Carolyn Kavita Stipendiat +47 92224813 (mob) +47 92224813 carolykt@student.matnat.uio.no
Thorseng, Anne Asmyr Seniorrådgiver anneat@ifi.uio.no
Titlestad, Ola Hodne Sjefingeniør +47 48069736 (mob) olati@ifi.uio.no
Valbø, Bjørnar Stipendiat bjornarv@ifi.uio.no
Varland, Leif Viktor Overingeniør viktova@ifi.uio.no
Vega, Rosario Martinez Stipendiat rosariov@ifi.uio.no
Vila Pozo, Marta Maria Student martamv@ifi.uio.no
Vilkelyte, Gintare Overingeniør gintarev@ifi.uio.no
Wyers, Katherine Stipendiat katherwy@ifi.uio.no
Yousufzai, Mina Khan Student minakha@ifi.uio.no
de Lemos Collinson, Nilza Eliana Correia Student nilzac@student.matnat.uio.no
dos Santos Tavares, Ana Paula Student anapdo@student.matnat.uio.no
Øverland, Jan Henrik Sjefingeniør janhov@ifi.uio.no
Øverland, Lars Helge Sjefingeniør larshelg@ifi.uio.no