English

Forskningsgruppen for informasjonssystemer (IS)

Postadresse Postboks 1080 Blindern, 0316 Oslo
Besøksadresse Gaustadalléen 23B
Ole-Johan Dahls hus
0373 Oslo
Stedkode 150561

Ansatte

Listen inneholder 44 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Alwan, Geetha Overingeniør geethaa@ifi.uio.no
Ameen, Mohamed Overingeniør mohaame@ifi.uio.no
Amundsen, Joakim Vitenskapelig assistent joakimia@ifi.uio.no
Andreasen, Kjerstin Marie Seniorkonsulent kjersman@ifi.uio.no
Asghar, Zubair Overingeniør zubaira@ifi.uio.no
Braa, Jørn Professor +47-22852408 jbraa@ifi.uio.no
Braa, Kristin Professor +47-22852754 +47-41630260 (mob) kbraa@ifi.uio.no
Frost, Kimberly Suzanne Seniorkonsulent k.s.frost@studmed.uio.no
Frost, Michael James Seniorrådgiver michaejf@ifi.uio.no
Gihle, Ingunn Seniorkonsulent ingunngi@ifi.uio.no
Gizaw, Abyot Asalefew Senioringeniør +47-22840056 abyotag@ifi.uio.no
Hansen, Morten Olav Senioringeniør morteoh@ifi.uio.no
Håkonsen, Henning Vitenskapelig assistent hennhaa@ifi.uio.no
Johansson, Birk Bjønness Overingeniør birkbj@ifi.uio.no
Kaasbøll, Jens Johan Professor +47-22852429 jensj@ifi.uio.no
Larsen Donnelly, Philip Anthony Senioringeniør padonnel@ifi.uio.no
Li, Magnus Stipendiat magl@ifi.uio.no
Lien, Karoline Tufte Senioringeniør +4792869892 karolitl@ifi.uio.no Global health, Health Information Systems, Global South
Loba, Alice Aké Seniorkonsulent aliceal@ifi.uio.no
Monteiro, Eric Professor II +47-95213088 +47-95213088 (mob) ericmo@ifi.uio.no
Mukherjee, Arunima Sehgal Forsker arunimam@ifi.uio.no
Ni, Ilia Overingeniør ilian@ifi.uio.no
Nicholson, Brian Professor II brianic@ifi.uio.no
Nielsen, Petter Førsteamanuensis +47 41 50 60 58 pnielsen@ifi.uio.no
Pinard, Matthieu Senioringeniør +47 917 33 409 (mob) 91733409 matthiep@ifi.uio.no HISP, DHIS, DHIS2
Poppe, Olav Stipendiat olavpo@ifi.uio.no
Rumash, Fatma Stipendiat fatmaru@ifi.uio.no
Russpatrick, Scott McKee Senioringeniør +47-93035184 (mob) scottmr@ifi.uio.no
Sabadelli, Edoardo Overingeniør edoards@ifi.uio.no
Sahay, Sundeep Professor +47-22840073 sundeeps@ifi.uio.no
Sandvold, Stian Overingeniør 91382683 stianmsa@ifi.uio.no
Sanner, Terje Aksel Forsker +47-22840846 91759827 (mob) +4791759827 terjeasa@ifi.uio.no
Senyoni, Wilfred Researcher in Information Systems + 47-22840073 wilfreds@uio.no
Staring, Knut Senioringeniør +47-22840880 +47-91880522 (mob) knutst@ifi.uio.no
Svalestuen, Kjetil Vitenskapelig assistent kjetisva@ifi.uio.no
Sæbø, Johan Ivar Senioringeniør +47-22840895 johansa@ifi.uio.no
Thorseng, Anne Asmyr Seniorrådgiver anneat@ifi.uio.no
Titlestad, Ola Hodne Senioringeniør +47-48069736 (mob) olati@ifi.uio.no
Varland, Viktor Avdelingsingeniør viktova@ifi.uio.no
Vilkelyte, Gintare Overingeniør +37064822768 gintarev@ifi.uio.no
Wærstad, Lars Kristian Roland Vitenskapelig assistent lkwaerst@ifi.uio.no
Øgland, Petter petterog@ifi.uio.no
Øverland, Jan Henrik Senioringeniør janhov@ifi.uio.no
Øverland, Lars Helge Senioringeniør larshelg@ifi.uio.no