English

Forskningsgruppen for design av informasjonssystemer (DESIGN)

Postadresse Postboks 1080 Blindern, 0316 Oslo
Besøksadresse Gaustadalléen 23B
Ole-Johan Dahls hus
0373 Oslo
Stedkode 150562

Ansatte

Listen inneholder 10 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Bratteteig, Tone Professor +47-22852427 tone@ifi.uio.no
Geirbo, Hanne Cecilie Førsteamanuensis +47-22840842 hannege@ifi.uio.no
Hannemyr, Gisle Universitetslektor +47-22852432 +47-90553659 (mob) gisle@ifi.uio.no
Herstad, Jo Førsteamanuensis +47-22840051 +47-91560563 (mob) johe@ifi.uio.no
Hovde, Svein Anton Førstelektor s.a.hovde@sosgeo.uio.no
Joshi, Suhas Govind Førstelektor +47-22852416 joshi@ifi.uio.no
Karahasanovic, Amela Førsteamanuensis +47-22067873 amela@ifi.uio.no
Lee, Eunji eunjil@ifi.uio.no
Saplacan, Diana Stipendiat dianasa@ifi.uio.no
Soma, Rebekka Stipendiat rebsaurus@ifi.uio.no