English

Digitalisering og Entreprenørskap (DIGENT)

Postadresse Postboks 1080 Blindern, 0316 Oslo
Besøksadresse Gaustadalléen 23 B
Ole Johan Dahls hus
0373 OSLO
Telefon +47-22852410
E-post ifiadm@ifi.uio.no
Stedkode 150590

Ansatte

Listen inneholder 37 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aanestad, Margunn Professor +47-22852545 margunn@ifi.uio.no
Andersen, Lars Espen Førsteamanuensis eanders@ifi.uio.no
Aspelund, Arild Professor II arild.aspelund@sfe.uio.no
Berge, Kristian Collin Universitetslektor II k.c.berge@sfe.uio.no
Bygstad, Bendik Professor +47-22840109 97658061 (mob) +47 97658061 bendikby@ifi.uio.no
Børsting, Jorun Stipendiat jorubo@ifi.uio.no
Culén, Alma Leora Professor +47-22852494 almira@ifi.uio.no design, interaksjon, bruk, opplevelsedesign, forskning gjennom design
Erikson, Truls Professor +47 22840928 truls.erikson@sfe.uio.no Entreprenørskap
Falck, Jens Petter Førsteamanuensis, Seniorrådgiver - Entreprenørskap +47 22 85 25 30 j.p.falck@sfe.uio.no
Fossum, Kristoffer Stipendiat kristofo@student.matnat.uio.no
Gan, Dennis Stipendiat dygan@ifi.uio.no
Good, Matthew Stipendiat +47-22840828 matthew.good@sfe.uio.no University technology transfer, research commercialization, innovation, entrepreneurship, innovation support infrastructure, organization design
Hansen, Tor Borgar Førsteamanuensis +47-22840100 +47-91140758 (mob) t.b.hansen@sfe.uio.no
Hanseth, Ole Professor +47-22852431 +47-95908509 (mob) oleha@ifi.uio.no
Ingstad, Eline Synneva Lorentzen Universitetslektor II - Digitalization and Entrepreneurship e.s.l.ingstad@sfe.uio.no Entreprenørskap, sosialt entreprenørskap, impact investments, venture filantropi, bærekraft
Junge, Ines Stipendiat inespj@ifi.uio.no
Kempton, Alexander Moltubakk Stipendiat alexansk@ifi.uio.no
Knockaert, Mirjam Førsteamanuensis mirjam.knockaert@sfe.uio.no
Korsgaard, Steffen Førsteamanuensis steffen.korsgaard@sfe.uio.no
Leunbach, Daniel Universitetslektor +47-22840927 +47 98 83 20 24 daniel.leunbach@sfe.uio.no Entreprenørskap, Innovasjon, Strategi
Løvdal, Nicolai Solberg Førsteamanuensis n.s.lovdal@sfe.uio.no Entreprenørskap
Maartmann-Moe, Erling Førsteamanuensis +47-90854284 erlingma@ifi.uio.no
Meum, Torbjørg Træland Forsker torbjotm@ifi.uio.no
Morland, Marie Lowzow Universitetslektor marielow@student.matnat.uio.no
Mønsted, Troels Sune Førsteamanuensis monsted@ifi.uio.no
Pandey, Sumit Stipendiat sumitp@ifi.uio.no
Pershina, Raissa Stipendiat +47-22852535 409 60 887 raissa.pershina@sfe.uio.no
Rolland, Knut-Helge Ronæs Førsteamanuensis +47-92882331 knutr@ifi.uio.no digitalisering, digital innovasjon, smidige praksiser, prosjektledelse, forskningsmetode, Information systems, case studies, Tverrfaglig, IT styring
Schneider, Alice Frantz Stipendiat alicefr@ifi.uio.no
Skjerstad, Tronn Å. Førsteamanuensis t.a.skjerstad@sfe.uio.no
Skulstad, Stian Sekretær stiansku@ifi.uio.no
Soppe, Birthe Førsteamanuensis +47-22840919 birthe.soppe@sfe.uio.no Green Industries, Sustainability, Organizations, Entrepreneurship, Innovation, Institutional Theory
Srivastava, Swati Stipendiat swatisr@ifi.uio.no
Van Der Velden, Maja Førsteamanuensis +47-22852816 majava@ifi.uio.no menneskerettigheter, bærekraftige teknologi, bærekraftsmålene, deltakende design, e-avfall, kjønn, regulering, reparasjon, resirkulering
Zhao, Yangyang Førsteamanuensis +47-22840926 yangyang.zhao@sfe.uio.no Organizational learning, Human-centered design, Systems engineering, Complex systems, Disruptive innovation and Open innovation
Østmo, Elise Student ingereo@student.matnat.uio.no
Øvrelid, Egil Universitetslektor egilov@ifi.uio.no