English

DIG Digitalisering (DIG)

Postadresse Postboks 1080, 0316 Oslo
Besøksadresse Gaustadalléen 23B
0373 Oslo
Stedkode 150591

Ansatte

Listen inneholder 48 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aanestad, Margunn Professor +47 22852545 margunn@ifi.uio.no
Andersen, Lars Espen Førsteamanuensis eanders@ifi.uio.no
Bratteteig, Tone Professor +47 22852427 tone@ifi.uio.no design, use, interaction, participatory design, autonomy and automation
Bygstad, Bendik Professor +47 22840109 +4797658061 (mob) +47 97658061 bendikby@ifi.uio.no
Clausen, Tommy Høyvarde Førsteamanuensis tommyhc@ifi.uio.no
Culén, Alma Leora Professor +47 22852494 almira@ifi.uio.no design, transition design, interaksjonsdesign, forskning gjennom design, bruk
Dæhlen, Åsmund Stipendiat aasmunkd@ifi.uio.no
Erikson, Truls Professor +47 22840928 trulser@ifi.uio.no Entreprenørskap
Falck, Jens Petter Førsteamanuensis, Seniorrådgiver - Entreprenørskap +47 22 85 25 30 jenspfa@ifi.uio.no
Fossum, Kristoffer Stipendiat kristofo@student.matnat.uio.no
Gan, Dennis Stipendiat dygan@ifi.uio.no
Gaver, William Wirt Professor II billg@ifi.uio.no
Grisot, Miria Førsteamanuensis +47 22852409 miriag@ifi.uio.no
Hansen, Tor Borgar Førsteamanuensis +47 91140758 (mob) t.b.hansen@sfe.uio.no
Hanseth, Ole Professor +47 22852431 +47 95908509 (mob) oleha@ifi.uio.no
Herstad, Jo Førsteamanuensis +47 22840051 +47 91560563 (mob) johe@ifi.uio.no HCI, universal design, Inclusion, Philosophy
Hovde, Svein Anton Førstelektor s.a.hovde@sosgeo.uio.no
Hukkelberg, Ivar Stipendiat ivarhuk@ifi.uio.no
Hydle, Katja Maria Førsteamanuensis katjahy@ifi.uio.no
Ingstad, Eline Synneva Lorentzen Universitetslektor e.s.l.ingstad@sfe.uio.no
Joshi, Suhas Govind Førsteamanuensis +47 22852416 joshi@ifi.uio.no
Junge, Ines Stipendiat inespj@ifi.uio.no
Karahasanovic, Amela Førsteamanuensis +47 22067873 amela@ifi.uio.no
Kempton, Alexander Moltubakk Stipendiat alexansk@ifi.uio.no
Kjøde, Svein Gunnar Stipendiat +47 97585714 sveingkj@ifi.uio.no
Korsgaard, Steffen Førsteamanuensis steffen.korsgaard@sfe.uio.no
Kubberød, Elin Førsteamanuensis elinkub@ifi.uio.no
Lee, Eunji eunjil@ifi.uio.no
Leunbach, Daniel Universitetslektor +47 22840927 +47 98 83 70 24 daniel.leunbach@sfe.uio.no Entreprenørskap, Innovasjon, Strategi
Løvdal, Nicolai Solberg Førsteamanuensis n.s.lovdal@sfe.uio.no Entreprenørskap
Morland, Marie Lowzow Universitetslektor marielow@ifi.uio.no
Oskarsen, Johanne Svanes Stipendiat johansos@ifi.uio.no
Pershina, Raissa Stipendiat +47 22852535 409 60 887 raissa.pershina@sfe.uio.no
Pettersen, Lene Førsteamanuensis lenpe@ifi.uio.no
Rolfsen Grønsund, Tor Universitetslektor II torrg@sfe.uio.no Digitalisering, Entreprenørskap
Rolland, Knut-Helge Ronæs Førsteamanuensis +47 92882331 knutr@ifi.uio.no digitalisering, digital innovasjon, smidige praksiser, prosjektledelse, forskningsmetode, Information systems, case studies, Tverrfaglig, IT styring
Saplacan, Diana Stipendiat dianasa@ifi.uio.no feedback, universell utforming, læring, robot, digitale systemer, eldre, unge individer
Schneider, Alice Frantz Stipendiat alicefr@ifi.uio.no
Schupfer, Hannah Stipendiat hanschu@ifi.uio.no
Skjerstad, Tronn Å. Førsteamanuensis t.a.skjerstad@sfe.uio.no
Soma, Rebekka Stipendiat rebsaurus@ifi.uio.no
Soppe, Birthe Førsteamanuensis +47 22840919 birthe.soppe@sfe.uio.no Entrepreneurship, Innovation, Institutional Theory, Organizations, Sustainability, Green Industries
Svalastog, Mari Saua Rådgiver +47 22840924 +47 41477730 (mob) m.s.svalastog@sfe.uio.no Virksomhetsstyring, Studieadministrasjon
Van Der Velden, Maja Førsteamanuensis +47 22852816 majava@ifi.uio.no menneskerettigheter, bærekraftige teknologi, bærekraftsmålene, deltakende design, e-avfall, kjønn, regulering, reparasjon, resirkulering
Verne, Guri Birgitte Førstelektor +47 22840993 guribv@ifi.uio.no
Zhao, Yangyang Førsteamanuensis +47 22840926 yangyang.zhao@sfe.uio.no Organizational learning, Human-centered design, Systems engineering, Complex systems, Disruptive innovation and Open innovation
Østmo, Elise Student ingereo@student.matnat.uio.no
Øvrelid, Egil Postdoktor egilov@ifi.uio.no