Deltakere i ConSeRNS: Concurrent Security and Robustness for Networked Systems

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Runa Barik Student runabk@ifi.uio.no
Tien Dat Le Student dattl@ifi.uio.no
Frank Eliassen Professor +47-22840148 frank@ifi.uio.no energy informatics, middleware, Internet of Things (IoT), Distributed systems, mobile cloud computing, self-adaptive software, ubiquitous and mobile computing, adaptive video streaming
Stein Gjessing Professor +47-22852444 +47-92695558 (mob) steing@ifi.uio.no
Antonio Gonzalez Burgueno Student antonigo@ifi.uio.no
Einar Broch Johnsen Professor +47-22852509 einarj@ifi.uio.no informatikk, sikkerhet, kvalitetssikring av programvaresystemer, analyse av programvaresystemer, objekt-orientering, programmering og nettverk, software engineering, logikk, formelle metoder, modellering av programvaresystemer, parallelle og distribuerte systemer, teoretisk databehandling, Programmeringsspråk
Audun Jøsang Professor 22845524 98431433 (mob) josang@ifi.uio.no Sikkerhet, AI
Olav Lysne Professor II +47-67828384 olavly@ifi.uio.no
Leif Nilsen Professor II +47-22638447 47024924 (mob) leif.nilsen@its.uio.no
Olaf Owe Professor +47-22852449 olaf@ifi.uio.no informatikk, programmering og nettverk, logikk, sikkerhet, teoretisk databehandling, kvalitetssikring av programvaresystemer, software engineering, modellering av programvaresystemer, analyse av programvaresystemer, formelle metoder, objekt-orientering, parallelle og distribuerte systemer, Programmeringsspråk
Christian Johansen Forsker +47-22850481 cristi@ifi.uio.no security, privacy, concurrency models, formal methods, safety verification, automated tools, logic in computer science, process algebras, semantics of programming languages, security ceremonies, access control
Jon Kristen Lærdahl Førsteamanuensis +47-22844784 +47-99507335 (mob) jonkl@ifi.uio.no Livsvitenskap, Bioinformatikk, ELIXIR Oslo
Roman Vitenberg Professor +47-22850493 romanvi@ifi.uio.no mellomvare, fog systemer, sosiale nettverk, cloud systemer, distribuerte systemer, pålitelighet, personvern, blockchain
Martin Steffen Professor +47-22850417 msteffen@ifi.uio.no
Ingrid Chieh Yu Førsteamanuensis +47-22845525 ingridcy@ifi.uio.no
Peter Csaba Ølveczky Professor +47-22852498 peterol@ifi.uio.no
Antonio Gonzalez Burgueno Student antonigo@ifi.uio.no
Josef Noll Professor - Seksjon for energisystemer +47-2284 2228 +47-9083 8066 (mob) josef.noll@its.uio.no ITS, digital inkludering, samfunnssikkerhet, bærekraftsmålene, trådløse nett, mobile nett, 6G, IoT sikkerhet, radiokommunikasjon, sensornettverk, informasjonssikkerhet, blockchain, tingenes internett, målbart sikkerhet, privacy labelling, Semantisk web

Andre deltakere