Deltakere i Endringsmiljø: Multimodal medical imaging and image analysis (MEDIMA)

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Fritz Albregtsen Professor +47 22852463 +47 91163005 (mob) fritz@ifi.uio.no kvalitetsmetrikker, teksturanalyse, medisinsk informatikk, bildeanalyse
Andreas Austeng Professor +47-22852741 Andreas.Austeng@ifi.uio.no ultralyd, sonar, stråleforming, signalbehandling, dyp læring, kunstig intelligens, maskinlæring
Håvard Emil Danielsen Professor II +47-22934000 +47-90608723 (mob) hdaniels@ifi.uio.no
Ole Jacob Elle Professor II oleje@ifi.uio.no Robotikk, Rekonfigurerbar maskinvare, Kunstig intelligens, Evolusjon, Adaptive systemer
Leiv Jacob Gelius Professor +47 22855844 l.j.gelius@geo.uio.no Avbildning, Seismisk analyse, Reservoargeofysikk
Svein-Erik Hamran Professor +47 22842211 s.e.hamran@its.uio.no
Sverre Holm Professor +47 22852704 +47 93215705 (mob) sverre.holm@fys.uio.no lyd, akustikk, ultralyd, ikke-heltallige (fraksjonelle) deriverte, elastografi, innendørs posisjonering, signalbehandling
Tor Sverre Lande +47 22852455 +47 95107155 (mob) bassen@ifi.uio.no Analog, Wireless, Mixed-signal, Livsvitenskap - life science, Technology, Impulse radio, RFID, LifeNanoelectronics, UWB, Radar
Martin Reimers
Eigil Samset Professor II eigilsa@ifi.uio.no
Anne H Schistad Solberg Professor +47 22852435 +47 97044299 (mob) anne@ifi.uio.no Maskinlæring, dyp læring, bildeanalyse
Dag T Wisland Professor +47 22852705 +47 91367679 (mob) dagwis@ifi.uio.no
Knut Landmark
Mathias Tømmer
Sigmund Johannes Ljosvoll Rolfsjord Student s.j.l.rolfsjord@its.uio.no
Ole-Johan Skrede
Stine Hverven Thon Stipendiat stinemhv@ifi.uio.no
Elisabeth Grønn Ramsdal

Andre deltakere

  • Erik Steen