Deltakarar i Nettverk og Distribuerte system (ND)

Fra UiO

Namn Telefon E-post Emneord
Frank Eliassen Professor +47 22840148 frank@ifi.uio.no energy informatics, middleware, Internet of Things (IoT), Distributed systems, mobile cloud computing, self-adaptive software, ubiquitous and mobile computing, adaptive video streaming
Stein Gjessing Professor +47 22852444 +47 92695558 (mob) steing@ifi.uio.no
Roman Vitenberg Professor +47 22850493 romanvi@ifi.uio.no mellomvare, fog systemer, sosiale nettverk, cloud systemer, distribuerte systemer, pålitelighet, personvern, blockchain
Michael Welzl Professor +47 22852420 michawe@ifi.uio.no Nettverk, Internett, Transportlaget
Pål Halvorsen Professor II +47 97080007 (mob) paalh@ifi.uio.no
Carsten Griwodz Professor +47 92684380 (mob) griff@ifi.uio.no
Nils Gruschka Førsteamanuensis +47 22840858 nilsgrus@ifi.uio.no Sikkerhet, Personvern
Yan Zhang Professor yanzhang@ifi.uio.no
Audun Jøsang Professor 22845524 98431433 (mob) josang@ifi.uio.no Sikkerhet, AI
Olav Lysne
Tor Skeie Professor +47 97199620 (mob) tskeie@ifi.uio.no
Amirhosein Taherkordi Førsteamanuensis +47 22840584 amirhost@ifi.uio.no
Andreas Petlund
Abhishek Singh
Håvard Espeland
Kashif Sana Dar Student kashifd@ifi.uio.no
Lucas Luiz Provensi
Naeem Khademi
Narasimha Veeraragavan Postdoktor +47 22852933 raghavan@ifi.uio.no
Navneet Kumar Pandey
Ngoc Hai Pham
Sabita Maharjan Førsteamanuensis +47 22840837 sabita@ifi.uio.no
Tomas Kupka
Vinay Jayarama Setty
David Hayes +47 22845566 davihay@ifi.uio.no
Safiqul Islam Postdoktor +47 22840837 safiquli@ifi.uio.no
Stéphane Weiss
Konstantinos Lizos Student klizos@ifi.uio.no
Peyman Teymoori Forsker +47 22840685 peymant@ifi.uio.no Transport Layer, Recursive InterNetwork Architecture (RINA), Wireless Networks
Xiaojie Zhu Student xiaojiez@ifi.uio.no
Qian Li Student qial@ifi.uio.no
Desta Haileselassie Hagos Student destahh@ifi.uio.no
Kristian Andreas Hiorth Stipendiat +47 22840566 kristahi@ifi.uio.no Nettverk, OCARINA, RINA, metningskontroll
Dalimir Orfanus Student dalimiro@student.matnat.uio.no
Ashish Rauniyar PhD Candidate +47 67 23 88 64 +4793985384 ashishr@ifi.uio.no
Marcel Marek Stipendiat marcelma@ifi.uio.no

Andre deltakarar

  • Bartosz Bogdanski
  • Beata Joanna Dopierala
  • Deepak Dwarakanath
  • Dmytro Karpenko
  • Saif Shams
  • Wei Lin Guay