Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 301 - 381 av 381
Navn Telefon E-post Emneord
Sommervoll, Åvald Åslaugson Stipendiat aavalds@ifi.uio.no Machine Learning, cryptography, Cyber Security, Quantum Cryptography, Genetic Algorithm, PingPong
Bilde av Birthe Soppe Soppe, Birthe Førsteamanuensis +47-22840919 birthe.soppe@sfe.uio.no Entrepreneurship, Innovation, Institutional Theory, Organizations, Sustainability, Green Industries
Bilde av Swati Srivastava Srivastava, Swati swatisr@ifi.uio.no
Stahl, Oliver Overingeniør ostahl@ifi.uio.no
Bilde av Knut Staring Staring, Knut Senioringeniør +47-22840880 +47-91880522 knutst@ifi.uio.no
Bilde av Martin Steffen Steffen, Martin Professor +47-22850417 msteffen@ifi.uio.no
Bilde av Håkon Kvale Stensland Stensland, Håkon Kvale Førsteamanuensis +47-41317406 +47-41317406 haakonks@ifi.uio.no
Bilde av Volker Stolz Stolz, Volker Førsteamanuensis +47-22852438 stolz@ifi.uio.no programming languages, programmeringsspråk, formal methods, model transformation, UML, QVT, Haskell, FreeBSD, object-orientation, verification
Bilde av Stein Michael Storleer Storleer, Stein Michael universitetslektor Institutt for informatikk 22840194 99163232 michael krøllalfa ifi punktum uio punktum no gruppelærere, førsteårsemner, algoritmer, programmering, objektorientering, datastrukturer, java, inf1010, inf1300, SQL, ORM
Storm, Jon-Martin Pettersen jonmartp@student.matnat.uio.no
Bilde av Viktoria Stray Stray, Viktoria Associate Professor +47-22840107 +47-93610848 stray@ifi.uio.no informatikk, software engineering, systemutvikling, empirisk metodeforskning, agile metoder, smidige praksiser, teamarbeid, autonome team, lean, scrum, kanban, testing, kvalitetssikring av programvaresystemer, programmering og nettverk, digitalisering, smidig, agile, FinTech, BizDev
Bilde av Ketil Stølen Stølen, Ketil Professor II 92216112 92216112 Ketil(dot)Stolen(at)sintef(dot)no
Bilde av Girish Aramanekoppa Subbarao Subbarao, Girish Aramanekoppa Stipendiat +47-22840831 girishas@ifi.uio.no
Bilde av Cecilie Mellingsæter Sundet Sundet, Cecilie Mellingsæter Kontorsjef +47-22840910 cecils@ifi.uio.no Administrativ ledelse
Bilde av Joakim Sundnes Sundnes, Joakim +47-97722924 sundnes@ifi.uio.no
Bilde av Mari Saua Svalastog Svalastog, Mari Saua Rådgiver +47-22840924 +47-41477730 m.s.svalastog@sfe.uio.no Virksomhetsstyring, Studieadministrasjon
Synnes, Stig Asle Vaksvik ssynnes@ifi.uio.no
Bilde av Johan Ivar Sæbø Sæbø, Johan Ivar Senioringeniør +47-22840895 johansa@ifi.uio.no
Bilde av Johannes Sølhusvik Sølhusvik, Johannes Førsteamanuensis johasol@ifi.uio.no
Bilde av Oddvar Søråsen Søråsen, Oddvar Professor Emeritus
Bilde av Vegard Søyseth Søyseth, Vegard Overingeniør +47-22841642 +47-99458480 vegardds@ifi.uio.no 3D-printing, CAD, Innkjøp, Elektronikk
Tabatabaei, Mohammad Hossein Stipendiat mohammht@ifi.uio.no
Taherkordi, Amirhosein Forsker +47-22840584 amirhost@ifi.uio.no
Bilde av Chao Tan Tan, Chao External PhD Candidate chaot@ifi.uio.no Software Testing, Synthetic Data Generation, Machine Learning
Bilde av Silvia Lizeth Tapia Tarifa Tapia Tarifa, Silvia Lizeth Forsker +47-22852763 sltarifa@ifi.uio.no formal methods, programming language theory, model-based predictions, parallel data access, cloud computing, parallel systems, distributed systems, object-orientation, modeling, deployment
Teigen, Bjørn Ivar bjornite@student.matnat.uio.no
Bilde av Peyman Teymoori Teymoori, Peyman Forsker +47-22840685 peymant@ifi.uio.no Transport Layer, Recursive InterNetwork Architecture (RINA), Wireless Networks
Bilde av Tuva Kristine Thoresen Thoresen, Tuva Kristine Stipendiat tuvakt@ifi.uio.no
Thorseng, Anne Asmyr Seniorrådgiver anneat@ifi.uio.no
Bilde av Evgenij Thorstensen Thorstensen, Evgenij Førsteamanuensis evgenit@ifi.uio.no Databaser, Logikk, Kompleksitetsteori, OBDA, Kombinatorikk, Grafteori
Bilde av Ola Hodne Titlestad Titlestad, Ola Hodne Senioringeniør +47-48069736 48069736 olati@ifi.uio.no
Bilde av Dmytro Titov Titov, Dmytro Senioringeniør dmytrot@ifi.uio.no ELIXIR Oslo
Bilde av Shukun Tokas Tokas, Shukun Stipendiat shukunt@ifi.uio.no
Torheim, Turid Katrine Gjerstad Postdoktor tktorhei@ifi.uio.no
Bilde av Samia Touileb Touileb, Samia Postdoktor samiat@ifi.uio.no
Bilde av Narve Erling Trædal Trædal, Narve Erling Tidl. kontorsjef - Pensjonist 41020255 narvet@ifi.uio.no Personaladministrasjon
Turin, Gianluca Stipendiat gianlutu@ifi.uio.no
Bilde av Aslak Tveito Tveito, Aslak Professor +47-67828282 +47-90687348 aslak@ifi.uio.no
Bilde av Lars Tveito Tveito, Lars Stipendiat larstvei@ifi.uio.no
Tømmer, Mathias Stipendiat tommer@ifi.uio.no
Bilde av Carina Tønnesen Tønnesen, Carina Rådgiver +47-22840921 carina.tonnesen@sfe.uio.no Virksomhetsstyring, Studieadministrasjon
Bilde av Jim Tørresen Tørresen, Jim Professor +47-22852454 92846669 +47 92846669 jimtoer@ifi.uio.no Robotikk, Kunstig intelligens, Adaptive systemer, AI, Rekonfigurerbar maskinvare, Biologi-inspirert beregning, Evolusjonær beregning, Evolverbar maskinvare
Bilde av Md Zia Uddin Uddin, Md Zia Postdoktor mdzu@ifi.uio.no
Bilde av Maja Van Der Velden Van Der Velden, Maja Førsteamanuensis +47-22852816 majava@ifi.uio.no menneskerettigheter, bærekraftige teknologi, bærekraftsmålene, deltakende design, e-avfall, kjønn, regulering, reparasjon, resirkulering
Varland, Viktor Avdelingsingeniør viktova@ifi.uio.no
Bilde av Mari Helén Varøy Varøy, Mari Helén Permisjon marihva@ifi.uio.no
Bilde av Polyxeni Vasilakopoulou Vasilakopoulou, Polyxeni xvasil@ifi.uio.no
Bilde av Francisco Javier Velázquez-García Velázquez-García, Francisco Javier PhD student OpenPGP public key: 0x52f41e0adf12964b +4792809859 francisv@ifi.uio.no multimedia content adaptation, multimedia pipelines, mobile applications, networking, future mobile internet, process migration, protocols
Bilde av Erik Velldal Velldal, Erik Førsteamanuensis +47-22840119 erikve@ifi.uio.no nlp, språkteknologi, språkprosessering, datalingvistikk, maskinlæring, kunstig intelligens, AI, Machine Learning
Bilde av Guri Birgitte Verne Verne, Guri Birgitte Førstelektor +47-22840993 guribv@ifi.uio.no
Vigmostad, Borger Ormiskangas Stipendiat borgerhv@ifi.uio.no
Vihovde, Eva Hadler Førstelektor evahvi@ifi.uio.no
Vilkelyte, Gintare Overingeniør +37064822768 gintarev@ifi.uio.no
Bilde av Kamer Vishi Vishi, Kamer Stipendiat +47-94259172 kamerv@ifi.uio.no Information & Computer Security, Biometrics, Penetration testing, Ethical Hacking, Cyber Security, Cryptanalysis, Web development, Keyboard player
Bilde av Roman Vitenberg Vitenberg, Roman Professor +47-22850493 romanvi@ifi.uio.no mellomvare, fog systemer, sosiale nettverk, cloud systemer, distribuerte systemer, pålitelighet, personvern, blockchain
Bilde av David Volgyes Volgyes, David Postdoktor +47-22840818 +47 47170724 davidvo@ifi.uio.no dyp læring, kunstig intelligens, maskinlæring, medisinsk bildeanalyse, CT
Volnes, Espen Stipendiat espenvol@student.matnat.uio.no
Bilde av Michael Welzl Welzl, Michael Professor +47-22852420 michawe@ifi.uio.no Nettverk, Internett, Transportlaget
Bilde av Dag T Wisland Wisland, Dag T Professor +47-22852705 +47-91367679 dagwis@ifi.uio.no
Wold, Alexander Førsteamanuensis +47-22840897 alexawo@ifi.uio.no
Bilde av Anita Woll Woll, Anita Forsker 91543736 +47 915 43 736 anitwo@ifi.uio.no Health care systems, Assistive technology, Design, Users
Bilde av Arild Waaler Waaler, Arild Professor +47-22840055 arild@ifi.uio.no
Bilde av Ingrid Chieh Yu Yu, Ingrid Chieh Førsteamanuensis +47-22845525 ingridcy@ifi.uio.no
Bilde av Ali Zaher Zaher, Ali +47-22845581 alizah@ifi.uio.no
Zennaro, Fabio Massimo Postdoktor fabiomz@ifi.uio.no
Zhang, Min Stipendiat minz@ifi.uio.no
Bilde av Yan Zhang Zhang, Yan Professor yanzhang@ifi.uio.no
Zhao, Hao haozh@ifi.uio.no
Zhao, Hao haozh@ifi.uio.no
Bilde av Yangyang Zhao Zhao, Yangyang Associate Professor +47-22840926 yangyz@ifi.uio.no Organizational learning, Human-centered design, Systems engineering, Complex systems, Disruptive innovation and Open innovation
Bilde av Xiaojie Zhu Zhu, Xiaojie Stipendiat xiaojiez@ifi.uio.no
Bilde av Petter Øgland Øgland, Petter Gjesteforsker petterog@ifi.uio.no
Bilde av Aleksander Øhrn Øhrn, Aleksander Professor II +47-47937222 aleksaoh@ifi.uio.no
Bilde av Peter Csaba Ølveczky Ølveczky, Peter Csaba Professor +47-22852498 peterol@ifi.uio.no
Bilde av Joar Martin Østby Østby, Joar Martin Førsteamanuensis joar@ifi.uio.no
Bilde av Anne Lene Østli Østli, Anne Lene Førstekonsulent +47-22840920 annlos@ifi.uio.no
Bilde av Jan Henrik Øverland Øverland, Jan Henrik Senioringeniør janhov@ifi.uio.no
Bilde av Lars Helge Øverland Øverland, Lars Helge Senioringeniør larshelg@ifi.uio.no
Øvrelid, Egil Postdoktor egilov@ifi.uio.no
Bilde av Lilja Øvrelid Øvrelid, Lilja Førsteamanuensis +47-22840850 liljao@ifi.uio.no
Bilde av Margunn Aanestad Aanestad, Margunn Professor +47-22852545 margunn@ifi.uio.no