Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 74 av 74
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ida Elisabeth Rydning Rydning, Ida Elisabeth Seniorkonsulent +47 22842213 +47 92225659 i.e.rydning@its.uio.no Studentinformasjon, veiledning, Undervisningsplanlegging, PhD, Eksamen
Bilde av Anders Rødningsby Rødningsby, Anders Førsteamanuensis anders.rodningsby@its.uio.no
Bilde av Sabrina Sartori Sartori, Sabrina Førsteamanuensis +47 22842227 sabrina.sartori@its.uio.no Energy storage, Renewable energy, Energy systems, Materials Science and Technology, Synchrotron X-ray Characterization, neutron scattering
Bilde av Kristin Scheen Scheen, Kristin Kontorsjef +47-22842208 +47-97179983 kristin.scheen@its.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, HMS
Bilde av Josefine Helene Krogh Selj Selj, Josefine Helene Krogh Førsteamanuensis +47 41677459 j.h.k.selj@its.uio.no Solceller, ellipsometri, BIPV
Bilde av Torbjørn Skauli Skauli, Torbjørn Professor +47 22842226 92299254 torbjorn.skauli@its.uio.no
Solberg, Eilif Universitetslektor eilif.solberg@its.uio.no
Bilde av Tor Atle Solend Solend, Tor Atle Stipendiat t.a.solend@its.uio.no
Bilde av Pål Grønstad Solheim Solheim, Pål Grønstad Avdelingsingeniør p.g.solheim@its.uio.no
Stolpe, Audun Førsteamanuensis audun.stolpe@its.uio.no
Bilde av Aasmund Sudbø Sudbø, Aasmund Professor +47 22842219 +47 97022209 aasmund.sudbo@its.uio.no optikk, foton, elektromagnetiske bølger, Nanoteknologi, Mikroteknologi, Fornybar Energi
Sveen, Eivind Bekken e.b.sveen@its.uio.no
Sørby, Trond Arne Universitetslektor t.a.sorby@its.uio.no
Bilde av Terje Tjelta Tjelta, Terje Førsteamanuensis +47 90786424 terje.tjelta@its.uio.no radiosystem klima
Bilde av Børge Torvik Torvik, Børge Førsteamanuensis borge.torvik@its.uio.no
Bilde av Øystein Ulleberg Ulleberg, Øystein Førsteamanuensis +47 22845532 +47 99586453 oystein.ulleberg@its.uio.no
Bilde av Tore Ulversøy Ulversøy, Tore Førsteamanuensis tore.ulversoy@its.uio.no Radio Systems, Signal Processing, Software Defined Radio, Cognitive Radio
Bilde av Oskar Vågerö Vågerö, Oskar Stipendiat oskar.vagero@its.uio.no
Bilde av Narada Dilp Warakagoda Warakagoda, Narada Dilp Førsteamanuensis n.d.warakagoda@its.uio.no
Bilde av Marianne Zeyringer Zeyringer, Marianne Førsteamanuensis +47 22842204 marianne.zeyringer@its.uio.no
Zhang, Shujun Førsteamanuensis shujun.zhang@its.uio.no
Bilde av Mari Øgaard Øgaard, Mari Stipendiat mari.ogaard@its.uio.no Solenergi, Fornybar Energi
Ånonsen, Kjetil Bergh Førsteamanuensis k.b.anonsen@its.uio.no
Bilde av Bjørn Lupton Aarseth Aarseth, Bjørn Lupton Stipendiat b.l.aarseth@its.uio.no