Personer med emneord «kjemi» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bent Wilhelm Schoultz Schoultz, Bent Wilhelm Forsker +47 22855705 +47-48068924 b.w.schoultz@kjemi.uio.no Radiofarmasøytisk kjemi, Kjemi, Kjernekjemi, PET
Bilde av Andrew Michael Teale Teale, Andrew Michael Førsteamanuensis a.m.teale@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Anja Olafsen Sjåstad Sjåstad, Anja Olafsen Professor +47 22855848 a.o.sjastad@kjemi.uio.no Uorganisk materialkjemi, Kjemi
Bilde av David Stephen Wragg Wragg, David Stephen Forsker +47 22858232 d.s.wragg@smn.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Eddy Walther Hansen Hansen, Eddy Walther Professor +47 22855692 e.w.hansen@kjemi.uio.no Kjemi, Fysikalsk kjemi
Bilde av Armin Wisthaler Wisthaler, Armin Professor +47 22859139 armin.wisthaler@kjemi.uio.no Massespektrometri, Atmosfærekjemi, Fysikalsk kjemi, Kjemi
Bilde av Audun Skau Hansen Hansen, Audun Skau Førstelektor a.s.hansen@kjemi.uio.no Kjemi, Teoretisk kjemi
Bilde av Christian Fleischer Fleischer, Christian 45275583 christian.fleischer@smn.uio.no SMN, Kjemi, 2D Materialer, Superkondensatorer, Fotoelektrokjemi, Elektrokjemi, Defektkjemi
Bilde av Dag Kristian Sannes Sannes, Dag Kristian Stipendiat +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no Kjemi, SMN, Katalyse
Bilde av Arvid Mostad Mostad, Arvid arvid.mostad@kjemi.uio.no Kjemi
Bilde av Bjørn Pedersen Pedersen, Bjørn bjorn.pedersen@kjemi.uio.no Kjemi, kjemihistorie
Bilde av Bo Ørjan Gunnar Nystrøm Nystrøm, Bo Ørjan Gunnar b.o.g.nystrom@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer
Bilde av Finn Knut Hansen Hansen, Finn Knut f.k.hansen@kjemi.uio.no Kjemi, Polymerer - organiske materialer, Overflatekjemi
Bilde av Hans Martin Seip Seip, Hans Martin +47 22855401 h.m.seip@kjemi.uio.no Miljøtiltak, Analyse og miljø, Klima og miljø, Kjemi, Kost-nytte, Ferskvann, Snø og is
Bilde av Kjell Undheim Undheim, Kjell kjell.undheim@kjemi.uio.no Kjemi, Organisk kjemi, Legemiddelkjemi
Bilde av Karl Petter Lillerud Lillerud, Karl Petter Professor +47 22855457 k.p.lillerud@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse
Bilde av Thor Bjørnstad Bjørnstad, Thor +47 22855483 thor.bjornstad@kjemi.uio.no Kjemi, Kjernekjemi
Bilde av Tore Benneche Benneche, Tore tore.benneche@kjemi.uio.no Kjemi, Organisk kjemi
Bilde av Truls Øystein Grønneberg Grønneberg, Truls Øystein t.o.gronneberg@kjemi.uio.no Kjemi, Skolelaboratoriet, Kjemiundervisning, Læreplaner, Forsøk, Læremidler
Bilde av Tyge Greibrokk Greibrokk, Tyge tyge.greibrokk@kjemi.uio.no Bioanalytisk kjemi, Separasjonsteknologi, Nanokjemi, Kromatografi, Kjemi, Analytisk kjemi, Sporanalyser, Massespektrometri
Skramstad, Jan Egil j.e.skramstad@kjemi.uio.no Kjemi, Syntese og molekylstruktur
Bilde av Svein Samdal Samdal, Svein svein.samdal@kjemi.uio.no Fysikalsk kjemi, Kjemi
Bilde av Reidar Haugsrud Haugsrud, Reidar Professor +47 22840659 reidar.haugsrud@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Steven Ray Haakon Wilson Wilson, Steven Ray Haakon Professor +47 22844325 97010953 s.r.h.wilson@kjemi.uio.no Kjemi, Bioanalytisk kjemi, Organoider
Bilde av Stian Svelle Svelle, Stian Professor +47 22855454 stian.svelle@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN, Kjemi, Materialvitenskap og teknologi, Modellering og simulering, Nanoteknologi, Olje og gass