Personer med emneord «SMN»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sigrid Staurset Staurset, Sigrid Forskningsrådgiver +47 22 84 06 64 sigrid.staurset@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Elektrokjemi, Forskningsadministrasjon
Bilde av Tonje Berg Steensen Steensen, Tonje Berg Forskningsrådgiver +47 22 85 40 22 t.b.steensen@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Katalyse, Forskningsadministrasjon, kjemi, Kjemisk institutt
Bilde av Erlend Aunan Aunan, Erlend Stipendiat +47-90217255 erlend.aunan@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Bilde av Anne Margit Arntzen Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, HMS, Økonomi, Strategi, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Forskningsadministrasjon
Bilde av Evgeniy  Redekop Redekop, Evgeniy Researcher +47 22855451 evgeniyr@smn.uio.no Catalysis, SMN, Chemistry, Energy
Bilde av Ponniah  Ravindran Ravindran, Ponniah Forsker 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Daniel Firth Firth, Daniel Postdoctoral Research Fellow daniel.firth@smn.uio.no Katalyse, SMN, Kjemi
Bilde av Karen Pettersson Pettersson, Karen Rådgiver - Senter for Materialvitenskap og Nanoteknologi 22854328 karen.pettersson@smn.uio.no SMN, Forskningsadministrasjon, Nafuma, TeamSMN
Bilde av Julie Hessevik Hessevik, Julie Stipendiat - Uorganisk materialkjemi +47 22857397 juliehes@kjemi.uio.no Uorganisk materialkjemi, Nafuma, SMN
Bilde av Oddvar Dyrlie Dyrlie, Oddvar Overingeniør +47 22840655 oddvar.dyrlie@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig, SMN
Bilde av Sharmala Aravinthan Aravinthan, Sharmala Avdelingsingeniør +47 22856694 sharmala.aravinthan@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig, SMN, Undervisningslaboratorium
Dayaghi, Amir Masoud Forsker +47 22840657 a.m.dayaghi@smn.uio.no SMN
Mahmood, Asif +47 22840657 asif.mahmood@smn.uio.no SMN
Bilde av Bjørn Gading Solemsli Solemsli, Bjørn Gading Stipendiat +47 48309596 b.g.solemsli@smn.uio.no Heterogeneous catalysis, Testing, Characterization, SMN, Katalyse, iCSI
Bilde av Truls Norby Norby, Truls Professor +47 22840654 +47 99257611 truls.norby@kjemi.uio.no Kjemi, Elektrokjemi, Materialvitenskap og -teknologi, Kjemi, Fornybar energi, Nanoteknologi, Elektrokeramer, Defektkjemi, Brenselceller, Gass-separasjonsmembraner, Protonledere, Hydrogen, SMN, CO2-fangst og -lagring
Bilde av Xin Liu Liu, Xin Forsker xin.liu@smn.uio.no SMN
Bilde av Vladyslav Shostak Shostak, Vladyslav Stipendiat vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Cordero Lanzac, Tomas Forsker t.c.lanzac@smn.uio.no katalyse, SMN, kjemi
Bilde av David Stephen Wragg Wragg, David Stephen Senioringeniør +47 22858232 d.s.wragg@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Helmer Fjellvåg Fjellvåg, Helmer Professor +47 22855564 +47 41633921 helmer.fjellvag@kjemi.uio.no Energi, SMN
Bilde av Georgios Kalantzopoulos Kalantzopoulos, Georgios Senioringeniør +47-22855847 georgios.kalantzopoulos@kjemi.uio.no Katalysis, Catalysis, Inorganic Materials Chemistry, SMN, Microporous Materials, Sorption, Layered Materials, Synchrotron.
Bilde av Giuseppe Rotunno Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Christian Fleischer Fleischer, Christian 45275583 christian.fleischer@smn.uio.no SMN, Kjemi, 2D Materialer, Superkondensatorer, Fotoelektrokjemi, Elektrokjemi, Defektkjemi
Bilde av Halvor Høen Hval Hval, Halvor Høen Stipendiat 48074288 h.h.hval@kjemi.uio.no SMN, MoZEES, batteri, katode
Bilde av Isabelle Gerz Gerz, Isabelle Stipendiat isabelle.gerz@kjemi.uio.no kjemi, SMN, Katalyse