Personer med emneord «SMN»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Julie Hessevik Hessevik, Julie Stipendiat - Uorganisk materialkjemi +47 22857397 juliehes@kjemi.uio.no Uorganisk materialkjemi, Nafuma, SMN
Bilde av Sigrid Staurset Staurset, Sigrid Forskningsrådgiver +47 22 84 06 64 sigrid.staurset@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Elektrokjemi, Forskningsadministrasjon
Bilde av Evgeniy  Redekop Redekop, Evgeniy Researcher +47 22855451 evgeniyr@smn.uio.no Catalysis, SMN, Chemistry, Energy
Bilde av Tonje Berg Steensen Steensen, Tonje Berg Forskningsrådgiver +47 22 85 40 22 t.b.steensen@smn.uio.no TeamSMN, SMN, Katalyse, Forskningsadministrasjon, kjemi, Kjemisk institutt
Bilde av Ponniah  Ravindran Ravindran, Ponniah Forsker 22 85 56 06 ravindran.ponniah@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Erlend Aunan Aunan, Erlend Stipendiat +47-90217255 erlend.aunan@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Bilde av Daniel Firth Firth, Daniel Postdoctoral Research Fellow daniel.firth@smn.uio.no Katalyse, SMN, Kjemi
Bilde av Karen Pettersson Pettersson, Karen Rådgiver - Senter for Materialvitenskap og Nanoteknologi 22854328 karen.pettersson@smn.uio.no SMN, Forskningsadministrasjon, Nafuma, TeamSMN
Bilde av Stian Svelle Svelle, Stian Professor +47 22855454 stian.svelle@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN, Kjemi, Materialvitenskap og teknologi, Modellering og simulering, Nanoteknologi, Olje og gass
Bilde av Xin Liu Liu, Xin Forsker xin.liu@smn.uio.no SMN
Bilde av Vladyslav Shostak Shostak, Vladyslav Stipendiat +47 92513347 vladyslav.shostak@kjemi.uio.no Kjemi, Katalyse, SMN
Cordero Lanzac, Tomas Forsker t.c.lanzac@smn.uio.no katalyse, SMN, kjemi
Årvik, Stian Legøy stianlaa@student.matnat.uio.no Katalyse, Kjemi, SMN
Dayaghi, Amir Masoud Forsker a.m.dayaghi@smn.uio.no SMN
Bilde av Bjørn Gading Solemsli Solemsli, Bjørn Gading Stipendiat +47 48309596 b.g.solemsli@smn.uio.no Heterogeneous catalysis, Testing, Characterization, SMN, Katalyse, iCSI
Bilde av Helmer Fjellvåg Fjellvåg, Helmer Professor +47 22855564 +47 41633921 helmer.fjellvag@kjemi.uio.no Energi, SMN
Bilde av Halvor Høen Hval Hval, Halvor Høen Stipendiat 48074288 h.h.hval@kjemi.uio.no SMN, MoZEES, batteri, katode
Bilde av Isabelle Gerz Gerz, Isabelle Stipendiat +49151126085 isabelle.gerz@kjemi.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Bilde av Jonathan Polfus Polfus, Jonathan Førsteamanuensis jonathan.polfus@kjemi.uio.no Materialvitenskap og -teknologi, Nanoteknologi, Defektkjemi, Protonledere, 2D Materialer, SMN
Bilde av David Stephen Wragg Wragg, David Stephen Senioringeniør +47 22858232 d.s.wragg@kjemi.uio.no Kjemi, Uorganisk materialkjemi, SMN
Bilde av Georgios Kalantzopoulos Kalantzopoulos, Georgios Senioringeniør +47-22855378 georgios.kalantzopoulos@kjemi.uio.no Catalysis, Katalyse, Inorganic Materials Chemistry, SMN, Microporous Materials, Sorption, Layered Materials, Test Labs, Verneombud, Synchrotron
Bilde av Giuseppe Rotunno Rotunno, Giuseppe giuseppe.rotunno@smn.uio.no SMN, Katalyse, kjemi
Bilde av Christian Fleischer Fleischer, Christian 45275583 christian.fleischer@smn.uio.no SMN, Kjemi, 2D Materialer, Superkondensatorer, Fotoelektrokjemi, Elektrokjemi, Defektkjemi
Sannes, Dag Kristian Stipendiat +47 91717083 +47-91717083 d.k.sannes@smn.uio.no kjemi, SMN, Katalyse
Bilde av Oddvar Dyrlie Dyrlie, Oddvar Overingeniør +47 22840655 oddvar.dyrlie@kjemi.uio.no Instrumentansvarlig, SMN