English version of this page

Beregningsorientert matematikk (SEKSJON 4)

Postadresse Postboks 1053 Blindern, 0316 Oslo
Besøksadresse Moltke Moes vei 35
Niels Henrik Abels hus
0851 Oslo
Stedkode 151345

Ansatte

Listen inneholder 15 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Antun, Vegard Postdoktor +47 91553728 (mob) 91553728 vegarant@math.uio.no Matematikk, Beregningsorientert matematikk
Christiansen, Snorre Harald Professor +47 22857774 snorrec@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Fjordholm, Ulrik Skre Førsteamanuensis +47 22856029 ulriksf@math.uio.no Beregningsorientert matematikk, Partielle differensiallikninger
Floater, Michael S. Professor +47 22854036 michaelf@math.uio.no
Karlsen, Kenneth Aksel Hvistendahl Professor +47 22855948 kennethk@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Kirkeby, Adrian adriankir@math.uio.no delvise differensialligninger, omvendte problemer, anvendt matematikk
Lyche, Tom Professor emeritus +47-22856024 +47-48357266 (mob) tom@math.uio.no
Mishra, Siddhartha Førsteamanuensis siddhartha.mishra@cma.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Musch, Markus markusmu@math.uio.no Partielle differensiallikninger
Mæhlen, Ola Postdoktor olamaeh@math.uio.no
Mørken , Knut Martin Visedekan utdanning, professor 916 93 859 (mob) knutm@math.uio.no Splines, B-splines, beregninger, numerisk analyse, wavelets
Risebro, Nils Henrik Professor +47 22856027 +47 92437734 (mob) nilshr@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Ryan, Øyvind Førstelektor +47 22856031 oyvindry@math.uio.no Beregningsorientert matematikk
Wind, Johan Sokrates Stipendiat johanswi@math.uio.no dyp læring, nøytrale nettverk, Maskinlæring, Beregningsorientert matematikk
Ørke, Magnus Christie Stipendiat magnusco@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger