Deltakere i Statistikk og biostatistikk

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Ørnulf Borgan Professor +47-22855862 borgan@math.uio.no Statistikk, Biostatistikk
Riccardo De Bin Førsteamanuensis +47-22855859 debin@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Ingrid Kristine Glad Professor +47-22855879 glad@math.uio.no Statistikk og biostatistikk, Statistikk
Ingrid Hobæk Haff Førsteamanuensis +47-22856024 ingrihaf@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Nils Lid Hjort Professor +47-22855954 nils@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Sven Ove Samuelsen Professor +47-22855861 osamuels@math.uio.no Statistikk og biostatistikk, Statistikk
Ida Scheel Førsteamanuensis +47-22855874 idasch@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Geir Olve Storvik Professor +47-22855894 geirs@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Anders Rygh Swensen Professor +47-22855871 swensen@math.uio.no Statistikk og biostatistikk, Statistikk
Jørund Inge Gåsemyr
Bent Natvig +47-22855872 bent@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Statistikk
Inge Svein Helland Professor emeritus +47-22855873 93688918 (mob) 93688918 ingeh@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Carlo Mannino Professor II +47-22855864 +47-41588551 (mob) carloman@ifi.uio.no Statistikk og biostatistikk
Erik Vanem Førsteamanuensis erikvan@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Kristoffer Herland Hellton Postdoktor +47-22851149 kristohh@math.uio.no Genomics, Data Integration, high dimensional data, principal component analysis
Gudmund Horn Hermansen Førsteamanuensis +47-22855884 gudmunhh@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Celine Marie Løken Cunen Stipendiat +4795721113 cmlcunen@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Emanuele Gramuglia Stipendiat emanueg@math.uio.no sensor basert overvåkning, Statistikk
Aliaksandr Hubin Stipendiat 45171361 (mob) aliaksah@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Vinnie Ko Stipendiat +47-22855918 vinniebk@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Håvard Kvamme Stipendiat haavakva@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Qinghua Liu Stipendiat qinghual@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Andreas Nakkerud Stipendiat 99493992 (mob) andreana@math.uio.no Statistikk, Knowledge Representation, Logikk, Data Science, Optimering, Innovasjon, OBDA, Big Data, Matematisk Logikk
Knut Dagestad Rand Stipendiat knutdr@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Emil Aas Stoltenberg Stipendiat emilas@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Sam-Erik Walker Student +47 99700159 samerikw@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Yinzhi Wang Stipendiat +47-47727328 yinzhiw@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Martin Tveten Stipendiat martintv@math.uio.no Big Data, Statistikk, Avviksdeteksjon
Jonas Moss Stipendiat jonasmgj@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Odd Kolbjørnsen Førsteamanuensis 92655932 (mob) oddkol@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Li Chun Zhang Professor II lcz@math.uio.no
Morten Stakkeland Førsteamanuensis mortsta@math.uio.no

Andre deltakere

  • Andreas Brandsæter