Deltakere i Stokastisk analyse, finans, forsikring og risiko

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Oussama Amine Stipendiat oussamaa@uio.no Matematikk, Risiko, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
David Ruiz Baños Førsteamanuensis innsteg +47-22855884 davidru@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Fred Espen Benth Professor +47-22855892 +47-99262384 (mob) fredb@uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Energi
Erik Bølviken +47-22855877 erikb@uio.no
Kristina Rognlien Dahl Førsteamanuensis innsteg +47 -22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Giulia Di Nunno Professor +47-22855854 giulian@uio.no Matematikk, Stokastisk Analyse/Finans Forsikring og Risiko, STORE, STORM, STOCONINF, FINEWSTOCH\; Global South
Olfa Draouil
Andrea Fiacco Stipendiat andrefi@uio.no Stochastic analysis and finance and insurance and risk
Michele Giordano Stipendiat michelgi@uio.no Matematikk, matematisk finans, stokastisk analyse
Fabian Andsem Harang Postdoktor fabianah@uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Yaozhong Hu Professor II yaozhoh@uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Arne Huseby Professor +47-22855860 +47-90125434 (mob) arne@uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Marc Lagunas Merino Stipendiat marclagu@uio.no matematisk finans, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Silvia Lavagnini Stipendiat silval@uio.no matematisk finans, energimarkeder, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bo Henry Lindqvist Professor II +47-22855862 boli@uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Tom Louis Lindstrøm Professor +47-22855896 lindstro@uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, ikke-standard analyse
Alexander Lobbe Stipendiat alexalob@uio.no stokastisk analyse, sannsynlighetsmodellering, Maskinlæring, numeriske simuleringer
Alise Danielle Midtfjord Stipendiat alisedm@uio.no
Bent Natvig Professor emeritus +47-22855872 bent@uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Statistikk
Salvador Ortiz-Latorre Førsteamanuensis +47-22855865 salvadoo@uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Frank Norbert Proske Professor +47-22855867 proske@uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Dennis Schroers Stipendiat dennissc@uio.no
Iben Cathrine Simonsen Stipendiat ibens@uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Anton Yurchenko-Tytarenko Stipendiat antony@uio.no
Bernt Øksendal Professor emeritus +47-22855913 oksendal@uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko

Andre deltakere