Vitenskapelig ansatte - Side 6

Personer 126 - 148 av 148
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Torstein Sæter Sæter, Torstein Stipendiat torstsae@math.uio.no Fluidmekanikk, Mekanikk
Bilde av Hao Tang Tang, Hao Postdoktor haot@math.uio.no stokastisk, deterministiske PDE
Bilde av Felix Thimm Thimm, Felix Stipendiat felixthi@math.uio.no Algebra og algebraisk geometri, Matematikk
Bilde av Karsten Trulsen Trulsen, Karsten Professor +47 22855833 +47-41322402 karstent@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, ikkelineære bølger, freakbølger
Bilde av Trung Tuyen Truong Truong, Trung Tuyen Førsteamanuensis +47 22855932 tuyentt@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable, Dynamiske Systemer, Algebra og algebraisk geometri, Gradient Descent, Optimization algoritms, Dyp Læring
Bilde av Alexandra Honorine Emilie Vallet Vallet, Alexandra Honorine Emilie Postdoktor vallet@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, finite-elements, poroelasticity, brain aging, dementia, France
Vanem, Erik Førsteamanuensis erikvan@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Yiyi Whitchelo Whitchelo, Yiyi yiyiw@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Johan Sokrates Wind Wind, Johan Sokrates Stipendiat johanswi@math.uio.no dyp læring, nevrale nettverk, Maskinlæring, Beregningsorientert matematikk
Bilde av Ragnar Winther Winther, Ragnar +47 48153210 rwinther@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Erlend Fornæss Wold Wold, Erlend Fornæss Professor +47 22855915 erlendfw@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Fredrik Lundvall Wollbraaten Wollbraaten, Fredrik Lundvall Stipendiat fredrlwo@student.matnat.uio.no Bayesian Statistics, Computational Statistics
Bilde av Makoto Yamashita Yamashita, Makoto Førsteamanuensis +47 22855831 makotoy@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper, ikke-kommutativ algebra, Belgia
Bilde av Lucas Yudi Hataishi Yudi Hataishi, Lucas Stipendiat lucasyh@math.uio.no Operatoralgebraer, Kvantegrupper
Bilde av Anton Yurchenko-Tytarenko Yurchenko-Tytarenko, Anton Stipendiat antony@math.uio.no Matematikk, stokastisk analyse
Bilde av Oriol Zamora Font Zamora Font, Oriol Stipendiat oriolz@math.uio.no stokastisk analyse, finans, forsikring, Risiko, matematisk finans
Bilde av Bastian Zapf Zapf, Bastian Stipendiat bazapf@math.uio.no Maskinlæring, Partielle differensiallikninger, Nevrobiologisk modelering
Bilde av Boxue Zheng Zheng, Boxue Stipendiat boxuez@math.uio.no Mekanikk, Fluid dynamikk, Wetting
Bilde av Bernt Karsten Øksendal Øksendal, Bernt Karsten +47 22855913 oksendal@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Magnus Christie Ørke Ørke, Magnus Christie Stipendiat magnusco@math.uio.no
Bilde av Paul Arne Østvær Østvær, Paul Arne Professor +47 22855912 paularne@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av  Nils Øvrelid Øvrelid, Nils 228 55893 nilsov@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Stål Aanderaa Aanderaa, Stål Professor emeritus 228 55889 staal@math.uio.no Matematikk, Logikk