Vitenskapelig ansatte - Side 6

Personer 126 - 142 av 142
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anders Rygh Swensen Swensen, Anders Rygh +47 22855871 swensen@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Karsten Trulsen Trulsen, Karsten Professor +47 22855833 +47-41322402 karstent@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Tuyen Trung Truong Truong, Tuyen Trung Førsteamanuensis +47 22855932 tuyentt@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable, Dynamiske Systemer, Algebra og algebraisk geometri, Gradient Descent, Optimization algoritms, Dyp Læring
Bilde av Martin Tveten Tveten, Martin Stipendiat martintv@math.uio.no Statistikk, Avviksdeteksjon, Big Data
Vanem, Erik Førsteamanuensis erikvan@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Vollestad, Petter Stipendiat pettervo@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Sam Erik Walker Walker, Sam Erik +47 99700159 samerikw@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Yiyi Whitchelo Whitchelo, Yiyi Stipendiat yiyiw@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Ragnar Winther Winther, Ragnar +47 22855935 rwinther@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Erlend Fornæss Wold Wold, Erlend Fornæss Professor +47 22855915 erlendfw@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Makoto Yamashita Yamashita, Makoto Førsteamanuensis +47 22855831 makotoy@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper, ikke-kommutativ algebra, Belgia
Bilde av Anton Yurchenko-Tytarenko Yurchenko-Tytarenko, Anton Stipendiat antony@math.uio.no Matematikk, stokastisk analyse
Bilde av Bastian Zapf Zapf, Bastian Stipendiat bazapf@math.uio.no Maskinlæring, Partielle differensiallikninger, Nevrobiologisk modelering
Bilde av Bernt Øksendal Øksendal, Bernt Professor emeritus +47 22855913 oksendal@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Bilde av Paul Arne Østvær Østvær, Paul Arne Professor +47 22855912 paularne@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av  Nils Øvrelid Øvrelid, Nils 228 55893 nilsov@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Stål Aanderaa Aanderaa, Stål Professor emeritus 228 55889 staal@math.uio.no Matematikk, Logikk