Vitenskapelig ansatte - Side 6

Personer 126 - 150 av 156
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ida Scheel Scheel, Ida Førsteamanuensis +47 22855874 idasch@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Jonas Fredrik Schenkel Schenkel, Jonas Fredrik Stipendiat jonasfsc@math.uio.no Statistikk
Bilde av Dennis Schroers Schroers, Dennis Stipendiat dennissc@math.uio.no Matematikk, stokastisk analyse
Bilde av Gaute Schwartz Schwartz, Gaute Stipendiat gautesc@student.matnat.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, entropy, sofic grupper
Shaw, Kris Førsteamanuensis +47 22855940 krisshaw@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Natalia Sirotko-Sibirskaya Sirotko-Sibirskaya, Natalia Postdoktor +47 41329347 nsibirska@math.uio.no stokastisk optimal kontroll, Fornybar Energi, Maskinlæring, beregningsstatistikk, ikke-lineær tidsserie, Frequency-domain econometrics, bootstrapping, inverse problemer, statistisk modellering
Bilde av Bjørn Skauli Skauli, Bjørn Stipendiat bjorska@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Arne Bernhard Sletsjøe Sletsjøe, Arne Bernhard Førsteamanuensis +47 22855902 arnebs@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Geir Olve Storvik Storvik, Geir Olve Professor +47 22855894 45201667 geirs@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Erling Størmer Størmer, Erling Professor Emeritus 228 55880 erlings@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Kristian Sveen Sveen, Kristian Førsteamanuensis +47 22857228 jks@math.uio.no Mekanikk, fluidmekanikk, PIV, PTV, Schlieren
Bilde av Anders Rygh Swensen Swensen, Anders Rygh +47 22855871 swensen@math.uio.no Statistikk, Statistikk og biostatistikk
Bilde av Torstein Sæter Sæter, Torstein Stipendiat torstsae@math.uio.no Fluidmekanikk, Mekanikk
Bilde av Hao Tang Tang, Hao Postdoktor haot@math.uio.no stokastisk, deterministiske PDE
Bilde av Felix Thimm Thimm, Felix felixthi@math.uio.no Algebra og algebraisk geometri, Matematikk
Bilde av Karsten Trulsen Trulsen, Karsten Professor +47 22855833 +4741322402 +47-41322402 karstent@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, ikkelineære bølger, freakbølger
Bilde av Trung Tuyen Truong Truong, Trung Tuyen Førsteamanuensis +47 22855932 tuyentt@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable, Dynamiske Systemer, Algebra og algebraisk geometri, Gradient Descent, Optimization algoritms, Dyp Læring
Bilde av Alexandra Vallet Vallet, Alexandra Postdoktor vallet@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk, finite-elements, poroelasticity, brain aging, dementia, France
Vanem, Erik Førsteamanuensis erikvan@math.uio.no Statistikk og biostatistikk
Bilde av Yiyi Whitchelo Whitchelo, Yiyi Stipendiat yiyiw@math.uio.no Mekanikk, Fluidmekanikk
Bilde av Ragnar Winther Winther, Ragnar +47 22855935 rwinther@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Erlend Fornæss Wold Wold, Erlend Fornæss Professor +47 22855915 erlendfw@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Fredrik Lundvall Wollbraaten Wollbraaten, Fredrik Lundvall Stipendiat fredrlwo@student.matnat.uio.no Bayesian Statistics, Computational Statistics
Bilde av Makoto Yamashita Yamashita, Makoto Førsteamanuensis +47 22855831 makotoy@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper, ikke-kommutativ algebra, Belgia
Bilde av Anton Yurchenko-Tytarenko Yurchenko-Tytarenko, Anton Stipendiat antony@math.uio.no Matematikk, stokastisk analyse