Personer med emneord «Matematikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kenneth Aksel Hvistendahl Karlsen Karlsen, Kenneth Aksel Hvistendahl Professor +47 22855948 kennethk@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Tom Louis Lindstrøm Lindstrøm, Tom Louis Professor +47 22855896 +47 90165694 lindstro@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, ikke-standard analyse
Bilde av Kristina Rognlien Dahl Dahl, Kristina Rognlien Førsteamanuensis +47 22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Shaw, Kris Førsteamanuensis +47 22855940 krisshaw@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Juvenal Murwanashyaka Murwanashyaka, Juvenal Stipendiat juvenalm@math.uio.no Matematikk, logikk
Bilde av John Rognes Rognes, John Professor +47 22855845 rognes@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Sergiy Neshveyev Neshveyev, Sergiy Professor +47 22855921 sergeyn@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Snorre Harald Christiansen Christiansen, Snorre Harald Professor +47 22857774 snorrec@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Mishra, Siddhartha Førsteamanuensis +47 22856195 siddhartha.mishra@cma.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Ulrik Bo Rufus Enstad Enstad, Ulrik Bo Rufus Postdoktor ubenstad@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Trung Tuyen Truong Truong, Trung Tuyen Førsteamanuensis +47 22855932 tuyentt@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable, Dynamiske Systemer, Algebra og algebraisk geometri, Gradient Descent, Optimization algoritms, Dyp Læring
Bilde av Nils Henrik Risebro Risebro, Nils Henrik Professor +47 22856027 +47 92437734 nilshr@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Paul Arne Østvær Østvær, Paul Arne Professor +47 22855912 paularne@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Kristian Ranestad Ranestad, Kristian Professor +47 22855917 +47 47811785 ranestad@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Hansen, Nikolai Bjørnestøl Fagkonsulent nikolabh@math.uio.no Matematikk, Geometri og Topologi
Bilde av Michele Giordano Giordano, Michele Stipendiat michelgi@math.uio.no Matematikk, matematisk finans, stokastisk analyse
Bilde av Makoto Yamashita Yamashita, Makoto Førsteamanuensis +47 22855831 makotoy@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper, ikke-kommutativ algebra, Belgia
Bilde av Ole Fredrik Brevig Brevig, Ole Fredrik Postdoktor obrevig@math.uio.no Matematikk, kompleks analyse, operatorteori, analytisk tallteori
Bilde av Olof Giselsson Giselsson, Olof Postdoktor olofg@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer, Kvantegrupper
Bilde av Vegard Antun Antun, Vegard Postdoktor 91553728 vegarant@math.uio.no Matematikk, Beregningsorientert matematikk
Bilde av Viktor Balch Barth Barth, Viktor Balch Stipendiat viktorbb@math.uio.no Matematikk
Bilde av Dag Normann Normann, Dag Professor emeritus +47 22855953 41250205 dnormann@math.uio.no Matematikk, Logikk
Bilde av Hans Christian Stang Brodersen Brodersen, Hans Christian Stang Professor emeritus +47 22855989 broderse@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Cecilia Elisabeth Karlsson Karlsson, Cecilia Elisabeth Postdoktor cecikarl@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Cedric Nicolas Le Texier Le Texier, Cedric Nicolas Stipendiat cedricle@math.uio.no Matematikk, Tropisk geometri, Reel geometri, Algebarisk geometri