Personer med emneord «Matematikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stål Aanderaa Aanderaa, Stål Professor emeritus 228 55889 staal@math.uio.no Matematikk, Logikk
Bilde av Nadia S.  Larsen Larsen, Nadia S. Professor +47 228 55489 nadiasl@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av  Nils Øvrelid Øvrelid, Nils 228 55893 nilsov@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable
Bilde av Martin Bråtelund Bråtelund, Martin Stipendiat 41292632 41292632 mabraate@math.uio.no Matematikk, Algebraisk geometri, computer vision
Bilde av Arne Bernhard Sletsjøe Sletsjøe, Arne Bernhard Førsteamanuensis +47 22855902 arnebs@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Bjørn Jahren Jahren, Bjørn Professor emeritus +47 22855908 bjoernj@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Hans Christian Stang Brodersen Brodersen, Hans Christian Stang +47 22855989 broderse@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Eric Christophe Bedos Bedos, Eric Christophe Professor +47 22854426 bedos@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Anders Christian Hansen Hansen, Anders Christian Professor II anderch@math.uio.no Operatoralgebraer, Matematikk
Bilde av Cedric Nicolas Le Texier Le Texier, Cedric Nicolas Stipendiat cedricle@math.uio.no Matematikk, Tropisk geometri, Reel geometri, Algebarisk geometri
Bilde av Bjørn Skauli Skauli, Bjørn Stipendiat bjorska@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Anton Yurchenko-Tytarenko Yurchenko-Tytarenko, Anton Stipendiat antony@math.uio.no Matematikk, stokastisk analyse
Bilde av Aleksander Grochowicz Grochowicz, Aleksander Stipendiat aleksgro@math.uio.no Matematikk, Energi, Dynamiske Systemer
Bilde av Jan Arthur  Christophersen Christophersen, Jan Arthur Professor Emeritus +47 22855903 christop@math.uio.no Matematikk, Algebra og algebraisk geometri
Bilde av Erling Størmer Størmer, Erling Professor Emeritus 228 55880 erlings@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Ragnar Winther Winther, Ragnar +47 22855935 rwinther@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av John Rognes Rognes, John Professor +47 22855845 rognes@math.uio.no Matematikk, Geometri/Topologi
Bilde av Sergiy Neshveyev Neshveyev, Sergiy Professor +47 22855921 sergeyn@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Snorre Harald Christiansen Christiansen, Snorre Harald Professor +47 22857774 snorrec@math.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Mishra, Siddhartha Førsteamanuensis +47 22856195 siddhartha.mishra@cma.uio.no Matematikk, Partielle differensiallikninger
Bilde av Ulrik Bo Rufus Enstad Enstad, Ulrik Bo Rufus Postdoktor ubenstad@math.uio.no Matematikk, Operatoralgebraer
Bilde av Vegard Antun Antun, Vegard Postdoktor 91553728 vegarant@math.uio.no Matematikk, Beregningsorientert matematikk
Bilde av Trung Tuyen Truong Truong, Trung Tuyen Førsteamanuensis +47 22855932 tuyentt@math.uio.no Matematikk, Flere komplekse variable, Dynamiske Systemer, Algebra og algebraisk geometri, Gradient Descent, Optimization algoritms, Dyp Læring
Bilde av Viktor Balch Barth Barth, Viktor Balch Stipendiat viktorbb@math.uio.no Matematikk
Bilde av Dag Normann Normann, Dag +47 22855953 41250205 dnormann@math.uio.no Matematikk, Logikk