Personer med emneord «machine learning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Chao Tan Tan, Chao External PhD Candidate chaot@ifi.uio.no Software Testing, Synthetic Data Generation, Machine Learning
Bilde av Erik Velldal Velldal, Erik Professor +47 22840119 erikve@ifi.uio.no nlp, språkteknologi, språkprosessering, datalingvistikk, maskinlæring, kunstig intelligens, AI, Machine Learning
Bilde av Sebastian Gregorius Winther-Larsen Winther-Larsen, Sebastian Gregorius PhD-Stipendiat 90132437 s.g.winther-larsen@fys.uio.no Machine Learning, Computational Physics
Bilde av David Balcells Balcells, David Principal Investigator, Senior Researcher david.balcells@kjemi.uio.no chemistry, catalysis, computational and theoretical chemistry, machine learning
Bilde av Maged Helmy Helmy, Maged Industrial Ph.D. Candidate - Department of Informatics +47 918 65 680 magedaa@ifi.uio.no Deep Learning, Machine Learning, Artificial intelligence, Programming, computer vision, convolutional networks, pattern recognition, Image analysis, Image Segmentation
Bilde av Baifan Zhou Zhou, Baifan Forsker baifanz@ifi.uio.no Machine Learning, Semantic Technologies, Industry 4.0
Bilde av Trym Haavardsholm Haavardsholm, Trym Universitetslektor trym.haavardsholm@its.uio.no Image analysis, Machine Learning, Computer Vision, Robotics
Bilde av Peyman Rasouli Rasouli, Peyman Stipendiat peymanra@ifi.uio.no Machine Learning, Explainable AI, Knowledge Discovery, Computational Intelligence
Bilde av Mostafa Alwash Alwash, Mostafa mostafal@ifi.uio.no Machine Learning, Big Data Analysis, Causality, Simulation
Sommervoll, Åvald Åslaugson Stipendiat aavalds@ifi.uio.no Sikkerhet, Machine Learning, cryptography, Cyber Security, Quantum Cryptography, Genetic Algorithm
Bilde av Alessandro Marin Marin, Alessandro Senioringeniør 486 57 891 alessandro.marin@fys.uio.no support, phisics, development, computation, machine learning, data analysis
Bilde av Özgü Alay Alay, Özgü Førsteamanuensis ozgua@ifi.uio.no 5G, Internet of Things (IoT), immersive multimedia, Machine Learning
Bilde av Li Meng Meng, Li Stipendiat li.meng@its.uio.no Artificial intelligence, Machine learning, Deep learning, Reinforcement learning, Computer vision, Robotics
Bilde av Lars Bentsen Bentsen, Lars Stipendiat lars.bentsen@its.uio.no Vindkraft, Renewable energy, Machine Learning, deep learning, Artificial intelligence