Teknisk/administrativt ansatte - Side 15

Personer 351 - 375 av 415
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mari Saua Svalastog Svalastog, Mari Saua Rådgiver +47 22840924 +47 41477730 m.s.svalastog@sfe.uio.no Virksomhetsstyring, Studieadministrasjon
Bilde av Gro Kind Svendsen Svendsen, Gro Kind Ledende forskn.tekn +47 22844446 g.k.svendsen@ibv.uio.no
Bilde av Tina Svingerud Svingerud, Tina Rådgiver +47 22854510 tina.svingerud@ibv.uio.no
Bilde av Johan Ivar Sæbø Sæbø, Johan Ivar Senioringeniør +47 22840895 johansa@ifi.uio.no
Bilde av Hanne Sølna Sølna, Hanne Seksjonssjef +47 22856274 +47 95207828 95207828 hanne.solna@mn.uio.no Studieadministrasjon
Sørensen, Svein-Erik Avdelingsingeniør +47 22858642 s.e.sorensen@mn.uio.no Brukerstøtte
Bilde av Terje Sørhaug Sørhaug, Terje Avdelingsingeniør +47 22857385 terje.sorhaug@kjemi.uio.no Lokal-IT
Bilde av Anita Sørlie Sørlie, Anita Seniorkonsulent +47 22856601 anita.sorlie@geo.uio.no
Sørnes, Grete Driftstekniker ved Biologisk Stasjon i Drøbak 64930188 45296554 grete.sornes@ibv.uio.no
Bilde av Vegard Søyseth Søyseth, Vegard Overingeniør +47 22841642 +47 99458480 vegardds@ifi.uio.no 3D-printing, CAD, Innkjøp, Elektronikk, Varaverneombud lab
Bilde av Andreas Tandberg Tandberg, Andreas Seniorrådgiver 45227244 andreas.tandberg@mn.uio.no
Bilde av Morten Teigen Teigen, Morten Avdelingsingeniør +47 22856046 morten.teigen@fys.uio.no
Bilde av Lill Kristin Theodorsen Theodorsen, Lill Kristin Seniorkonsulent +47 22856511 l.k.theodorsen@astro.uio.no Masterutdanning, Emner, Studieadministrasjon, Administrasjon, Forskerutdanning
Thind, Nikita Kaur Førstekonsulent +47 22854306 n.k.thind@smn.uio.no
Bilde av Rachel Mary Thomas Thomas, Rachel Mary r.m.thomas@ibv.uio.no CINPLA, DLN, DigiBrain, Simula
Thoresen, Elin Rådgiver +47 22857196 elin.thoresen@mn.uio.no Ansettelser, Permisjoner, Personaladministrasjon
Bilde av Christian Thorn Thorn, Christian Seniorkonsulent +47 22858475 christian.thorn@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, Godkjenning av ekstern utdanning, Opptak
Bilde av Thor Axel Thorsen Thorsen, Thor Axel Seniorrådgiver +47 22856654 41223956 t.a.thorsen@geo.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Etter- og videreutdanning
Bilde av Tom Thorsen Thorsen, Tom Senioringeniør +47 22855467 tom.thorsen@kjemi.uio.no Elektronikk, Instrumentering og måleteknikk
Thorseng, Anne Asmyr Seniorrådgiver anneat@ifi.uio.no
Bilde av Ola Hodne Titlestad Titlestad, Ola Hodne Senioringeniør +47 48069736 +4748069736 olati@ifi.uio.no
Bilde av Dmytro Titov Titov, Dmytro Senioringeniør dmytrot@ifi.uio.no ELIXIR Oslo
Bilde av Gunn Kristin Tjoflot Tjoflot, Gunn Kristin Seniorrådgiver +47 22856662 g.k.tjoflot@geo.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Studieadministrasjon, Pressekontakt
Bilde av Jenny Hewitt Tokstad Tokstad, Jenny Hewitt Førstekonsulent - I permisjon
Bilde av Olja Toljagic Toljagic, Olja Rådgiver +47 22855649 olja.toljagic@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, EU