Teknisk/administrativt ansatte - Side 15

Personer 351 - 375 av 403
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lill Kristin Theodorsen Theodorsen, Lill Kristin Seniorkonsulent +47 22856511 l.k.theodorsen@astro.uio.no Masterutdanning, Emner, Studieadministrasjon, Administrasjon, Forskerutdanning
Thind, Nikita Kaur Førsteklonsulent 22854306
Bilde av Elin Thoresen Thoresen, Elin Rådgiver +47 22857196 elin.thoresen@mn.uio.no Ansettelser, Permisjoner, Personaladministrasjon
Bilde av Christian Thorn Thorn, Christian Seniorkonsulent +47 22858475 christian.thorn@fys.uio.no Studieadministrasjon, Timeplanlegging, Undervisningsplanlegging, EpN, Læringsmiljø, Tilrettelegging
Bilde av Thor Axel Thorsen Thorsen, Thor Axel Seniorrådgiver +47 22856654 41223956 t.a.thorsen@geo.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Etter- og videreutdanning
Bilde av Tom Thorsen Thorsen, Tom Senioringeniør +47 22855467 tom.thorsen@kjemi.uio.no Elektronikk, Instrumentering og måleteknikk
Thorseng, Anne Asmyr Seniorrådgiver anneat@ifi.uio.no
Bilde av Eyrun Thune Thune, Eyrun Rådgiver +47 97430011 eyrun.thune@astro.uio.no Kommunikasjon, Nettsider, Sosiale medier, Nettredaktør
Bilde av Ola Hodne Titlestad Titlestad, Ola Hodne Senioringeniør +47 48069736 +4748069736 olati@ifi.uio.no
Bilde av Dmytro Titov Titov, Dmytro Senioringeniør dmytrot@ifi.uio.no ELIXIR Oslo
Bilde av Gunn Kristin Tjoflot Tjoflot, Gunn Kristin Seniorrådgiver +47 22856662 g.k.tjoflot@geo.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Studieadministrasjon, Pressekontakt
Bilde av Jenny Hewitt Tokstad Tokstad, Jenny Hewitt Førstekonsulent - I permisjon
Bilde av Olja Toljagic Toljagic, Olja Rådgiver +47 22855649 olja.toljagic@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, EU
Bilde av Sandra Tomasevic Tomasevic, Sandra Avdelingsleder +47 22855730 47246632 sandra.tomasevic@mn.uio.no
Bilde av Eivind Torgersen Torgersen, Eivind Forskningsformidler Titan.uio.no 22 85 86 44 907 28 686 eivind.torgersen@mn.uio.no Titan, Forskningsformidling, Nettpublisering
Bilde av Norunn K. Torheim Torheim, Norunn K. Kommunikasjonsansvarlig Senter for digitalt liv Norge +47 971 58 537 n.k.torheim@mn.uio.no
Bilde av Laila Torstveit Torstveit, Laila Rådgiver +47 22856582 laila.torstveit@farmasi.uio.no Forskerskole
Bilde av Espen Trondsen Trondsen, Espen Senioringeniør +47 22857371 +47 93249035 espen.trondsen@fys.uio.no
Bilde av Narve Erling Trædal Trædal, Narve Erling Tidl. kontorsjef - Pensjonist 41020255 narvet@ifi.uio.no Personaladministrasjon
Tu, My Hanh Avdelingsleder +47 22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Utlysninger, arbeidspraksis, Internasjonalisering
Bilde av Inna Tukh Tukh, Inna Førstekonsulent +47-22852790 inna.tukh@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi, Bilagsbehandling, Fakturaer, Honorar
Bilde av Svein Tveit Tveit, Svein Universitetslektor +47 22855536 40827109 svein.tveit@kjemi.uio.no
Bilde av Carina Tønnesen Tønnesen, Carina Rådgiver +47 22840921 carina.tonnesen@sfe.uio.no Virksomhetsstyring, Studieadministrasjon
Bilde av Geir Ulvestad Ulvestad, Geir Avdelingsleder +47 22852413 geir.ulvestad@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomi
Utkina, Natalia Rådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Opptak, Studieadministrasjon