Personer med emneord «Økonomi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marianne Afdal Afdal, Marianne Seniorrådgiver +47-22856425 marianne.afdal@mn.uio.no Økonomi, Fysisk institutt
Bilde av Anne Margit Arntzen Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, HMS, Økonomi, Strategi, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Forskningsadministrasjon
Bilde av Lars Bernhardsen Bernhardsen, Lars Kontorsjef +47-22856429 +47-99241284 +47 99 24 12 84 lars.bernhardsen@fys.uio.no Personaladministrajon, Ansettelser, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Utlysninger, Økonomi, HMS, Arbeidsmiljø, Strategi
Bilde av Sibinka Bogojev Bogojev, Sibinka Førstekonsulent +47-22857268 sibinka.bogojev@mn.uio.no Institutt for biovitenskap, Økonomi
Bilde av Frode Bremnes Bremnes, Frode Seniorrådgiver +47-22857241 frode.bremnes@mn.uio.no Regnskap, Økonomi, Analyse, Budsjett, Økonomistyring
Bilde av Wenche Brynildsen Brynildsen, Wenche Rådgiver +47-22858333 wenche.brynildsen@mn.uio.no Controlling, Økonomi, Regnskap, Ekstern finansiering
Bilde av Tomas Stroop Donnelly Donnelly, Tomas Stroop Rådgiver +47-22856552 t.s.donnelly@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Institutt for geofag, Institutt for teoretisk astrofysikk, instituttøkonom
Bilde av Aasta Karen Engh Engh, Aasta Karen Rådgiver +47-22857979 +47-41670032 a.k.engh@mn.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Kontrakter, Økonomi, Regnskap, Rapportering, ePhorte, Forskningsadministrasjon, Institutt for biovitenskap
Bilde av Sunniva Ette Ette, Sunniva Seniorkonsulent +47-22857895 22 85 54 25, kun på torsdager sunniva.ette@mn.uio.no Kjemisk institutt, Økonomi, Fakturaer, Bilag, Basware, Oracle, HR-portalen
Bilde av Magda Grabska-Makulus Grabska-Makulus, Magda Konsulent +47-22855577 magda.grabska-makulus@kjemi.uio.no Innkjøp, Eco-online, Økonomi
Hangaas, Cathrine Rådgiver +47-22856551 91850283 cathrine.hangaas@mn.uio.no instituttøkonom, institutt for biovitenskap, IBV, Økonomi, økonomistyring, budsjett, rapportering, prognose.
Bilde av Elena Jakobsen Jakobsen, Elena Seniorkonsulent +47-22857357 elena.jakobsen@mn.uio.no Rapportering, Budsjett, Oracle, Regnskap, Økonomi, Basware, HR-system
Bilde av Dyveke Johnsen Johnsen, Dyveke Senior forskningsrådgiver +47 22840560 +4798878742 dyvekej@ifi.uio.no Ekstern finansiering, CRIStin, Forskningformidling, Forskningsstøtte, Økonomi, Prosjektledelse, EU, H2020, ERC, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Jan Ingar Johnsen Johnsen, Jan Ingar Kontorsjef +47-22854826 j.i.johnsen@kjemi.uio.no Økonomi, Budsjett, HMS, Web, Personal, Prosjektadministrasjon
Bilde av Vanitha Marimuthu Marimuthu, Vanitha Seniorkonsulent +47-22858215 vanitha.marimuthu@mn.uio.no Økonomi, Matnat fakultet, Matematisk institutt
Bilde av Helge Midtun Midtun, Helge Seniorrådgiver +47-22856394 95744912 helge.midtun@mn.uio.no Økonomi
Bilde av Øyvind Mørkedal Mørkedal, Øyvind Rådgiver +47-22855513 oyvind.morkedal@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Controlling, Ekstern finansiering
Bilde av Inger Anne Pedersen Pedersen, Inger Anne Seniorrådgiver +47-22856421 i.a.pedersen@mn.uio.no Økonomistyring, SMN, Regnskap, Økonomi, Prosjektøkonomi, Fysisk institutt
Bilde av Ivar Refsland Refsland, Ivar Rådgiver +47-22857386 911 58 229 ivar.refsland@mn.uio.no Kjemisk institutt, Økonomi, Økonomistyring, Budsjett, Oracle, Fakturaer
Bilde av Yngvar Reichelt Reichelt, Yngvar Kontorsjef +47-22855883 reichelt@math.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, Ansettelser, Økonomi, Strategi
Bilde av Anita Reime Reime, Anita Rådgiver +47-22854490 anita.reime@mn.uio.no Njord Senteret, SFF PoreLab, SFU CCSE Center for Computing in Science Education, Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjettering, Rapportering
Bilde av Frode Roghell Roghell, Frode Rådgiver +47-22855426 +4791191321 frode.roghell@mn.uio.no CEED, Hylleraas, Rosseland, Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjettering, Rapportering
Sisi, Shahnaz Førstekonsulent- Fakultetsadministrasjonen 22857638 shahnaz.sisi@mn.uio.no Institutt for biovitenskap, Økonomi
Bilde av Runar Staveli Staveli, Runar Overingeniør +47-22855581 runar.staveli@kjemi.uio.no Innkjøp, Økonomi
Stellander, Trine Gjerdrum Rådgiver +47-22856716 97145693 t.g.stellander@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Tableau, Superbruker Tableau, Farmasøytisk Institutt