Personer med emneord «Kommunikasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Eli Berge Berge, Eli Seniorrådgiver +47-22852497 +47-95924675 elibe@ifi.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Rekruttering, Forskningsformidling, Cristin
Bilde av Ida Marie  Bjørknes Bjørknes, Ida Marie Nettredaktør +47 22 85 86 41 +47 952 12 402 i.m.bjorknes@mn.uio.no Kommunikasjon, intern kommunikasjon, nettredaktør, nettpublisering, sosiale medier
Bilde av Åslaug Brynildsen Brynildsen, Åslaug Rådgiver +47-22845592 +47-98661799 aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Intern kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt
Bilde av Martina D`Angelo D`Angelo, Martina Rådgiver +47 228 45577 martina.dangelo@astro.uio.no Kommunikasjon, Astronomi og astrofysikk, Nettredaktør, Sosiale medier, Institutt for teoretisk astrofysikk, Forskningsformidling, Pressekontakt
Bilde av Åsmund Husabø Eikenes Eikenes, Åsmund Husabø Førstekonsulent +47 48 03 42 23 a.h.eikenes@mn.uio.no formidling, kommunikasjon, akademisk skriving, skrivekurs, populærvitenskap
Bilde av Eva Michelsen Ekroll Ekroll, Eva Michelsen Rådgiver +47-22854477 +47 97538447 e.m.ekroll@mn.uio.no Rekruttering, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier
Bilde av Øystein Foss Foss, Øystein Avdelingsingeniør +47-22855533 40549006 +47-405 49 006 oystein.foss@kjemi.uio.no Laboratoriearbeid, Formidling, Kommunikasjon, Drift, Samfunnskontakt
Bilde av Gunhild M.  Haugnes Haugnes, Gunhild M. Redaktør Titan.uio.no +47 97526462 g.m.haugnes@mn.uio.no Pressekontakt, Rådgivning, Forskningsformidling, Kommunikasjon
Bilde av Hilde Lynnebakken Lynnebakken, Hilde Rådgiver +47-22856426 +47-48205220 hilde.lynnebakken@fys.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, sosiale medier, Nettredaktør
Bilde av Bjarne Røsjø Røsjø, Bjarne Seniorkonsulent 908 45 997 bjarne.rosjo@mn.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, sosiale medier, forskningsformidling
Bilde av Thor Axel Thorsen Thorsen, Thor Axel Seniorrådgiver +47-22856654 41223956 t.a.thorsen@geo.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Etter- og videreutdanning
Bilde av Gunn Kristin Tjoflot Tjoflot, Gunn Kristin Seniorrådgiver +47-22856662 g.k.tjoflot@geo.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering, Sosiale medier, Studieadministrasjon, Pressekontakt
Bilde av Anna Helene Valberg Valberg, Anna Helene Rådgiver +47-22855715 97182523 97 18 25 23 a.h.valberg@mn.uio.no karriereintervju, Rekruttering, Arrangementer, Studentrekruttering, Nettpublisering, Sosiale medier, Kommunikasjon, skolebesøk
Bilde av Julie  Øybø Øybø, Julie Seksjonssjef +47-22858602 +47-90562109 j.b.oybo@mn.uio.no Kommunikasjon