Personer med emneord «Rapportering»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Natalia Utkina Utkina, Natalia Seniorrådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Rapportering, Statistikk
Bilde av Frode Roghell Roghell, Frode Rådgiver +47 22855426 frode.roghell@mn.uio.no CEED, Hylleraas, Rosseland, Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjettering, Rapportering
Bilde av Elena Jakobsen Jakobsen, Elena Rådgiver +47 22857357 48069717 elena.jakobsen@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Regnskap, Rapportering, Basware, HR-system, Oracle
Bilde av Beate Wiker Wiker, Beate Rådgiver +47 22854443 986 21995 beate.wiker@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Kjemisk institutt, Matematisk institutt
Bilde av Dalibor Bosnjak Bosnjak, Dalibor Avdelingsleder +47 22856550 +4792506759 dalibor.bosnjak@mn.uio.no Institutt for informatikk, Økonomistyring, Rapportering, Analyse, Budsjett, Prognose, Controlling
Bilde av Anita Reime Reime, Anita Rådgiver +47 22854490 +47 99313721 anita.reime@mn.uio.no IFI, Njord Senteret, SFF PoreLab, SFU CCSE Center, Senter for bioinformatikk SBI for Computing in Science Education, Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjettering, Rapportering
Bilde av Inger Anne Pedersen Pedersen, Inger Anne Seniorrådgiver +47 22856421 +47 92221596 i.a.pedersen@mn.uio.no Fysisk institutt, SMN, CCSE, Porelab, NJORD, NorFab, Økonomi, Budsjett, Prognose, Økonomistyring, Rapportering, Nasjonal infrastruktur, Leiested
Bilde av Ingunn Semsøy Semsøy, Ingunn Rådgiver +47 90271604 ingunn.semsoy@mn.uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Institutt for Informatikk, HISP (Heealth Information Systems Programme), DHIS2, Budsjett, Rapportering, Søknader, Faktura, Økonomistyring.